11 - Klasse ZZ - Finale


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

NEPTUNUS STRUCTURES PRIJS

Kleine Grote Prijs - Klasse ZZ

Tabel A met Barrage (KNHS Art. 238.2.b)

Zaterdag 29 juli 2017           *12:15*         Rubriek 11


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 30.00
Datum: 29 juli 2017
Tijd: 12:15
Prijzengeld
1e prijs: € 800.-
2e prijs: € 600.-
3e prijs: € 450.-
4e prijs: € 300.-
5e prijs: € 200.-
6e prijs: € 125.-
7e prijs: € 100.-
8e prijs: € 75.-
Regl. Volgprijzen: € 60.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 199 Rodrigo Almeida Isolde vd Heffinck Contact vd Heffinck Maasbree
2 217 Thomas Kuck Karmino Kolibris Ass Aachen
3 Robin van de Wetering Eldorado nn Mortel
4 Tom Martens Fleetwood Clinton Ospel
5 31 Teun Vestjens Babblou Cartano Sevenum
6 Freek Vestjens Jamal vd Heffinck Kalaska de Semilly Sevenum
7 Rene van Zuilen Earl Grey Up to Date Helden
8 Annika Axelsson Ekarla van de Horst Canturano Maaseik
9 Michel Hendrix Fair Field Zirocco Blue VDL kessel
10 Tim van de Oetelaar Flash G Ukato Kessel
11 35 Leon Thijssen Ilyas van de Mispelaere Del Piero Sevenum
12 Niels Bulthuis Conboy Con Air Echt
13 171 Niclas Parmler VDL Groep Charisma Z Calato Hoogeloon
14 168 Oda Charlotte Lyngvar Fleurbelle Heartbreaker Baarlo
15 Monique van den Broek Dora van de Helle Castelino van de Helle Sevenum
16 Jorn Emschove VDL Groep Ebony Casall Hoogeloon
17 Pieter Keunen Cape Coral RBF Z Cornet Obolensky Kessel
18 Frank Schuttert Go Easy de Muze Vigo D' Arsouilles Meeuwen
19 25 Piet Raijmakers Jr. Van Schijndel's Valentino Cavalier Asten
20 Wiel Heber Epeios Indoctro Roermond
21 30 Jaime Guerra Cinca Casall Elmpt
22 Mathijs van Asten Callgirl Cassini II Ysselsteyn
23 Ellis Pex Capone Casado St-Joost
24 Liza Tiebot C'est La Vie Namelus R Wanssum
25 212 Viktor Daem Donique Douglas Sevenum
26 Elke Geraedts Carono Z Carat Baexem
27 Timothy Hendrix Fay Guidam's Willow Baarlo
28 Efe Siyahi Day Dream Colman Baarlo
29 Daniel Meech Sitia Blue Stalypso Elmpt
30 Gabriela Roger Ibars Fani Puigroq Indret del Maset Someren
31 Stella Rohlcke Delina Verdi Someren
32 38 Manon Hees Bruminka Numero Uno Meterik
33 Gert-Jan Hubrechts Ballando II Up to Date Baarlo
34
35 Laura Scheepers Dutch Cantos sevenum
36 Kevin Jochems Dreamboy Sandro Boy Sevenum
37 218 Rens Spreuwenberg Deauville Canturano Kessel
38 216 Patrick Lemmen Beau du Rouet Baloubet du Rouet Baarlo
39 Loewie Joppen Bianca Casall Maasbree
40 198 Amber Fijen Assira Berlin Nieuwstad
41 Micky v.d. Oetelaar Anjou Heartbreaker Veghel
42 Rodrigo Morgado Jacobi Cicero Venray
43 John Steeghs Favoriet Cantos Meterik
44 Sanna Olsson Kahlua Ducaet Arko III Grubbenvorst
45 Sophie Schoonwater Carizzo Z Cassinii II Neeritter
46 Anneke Niels-van Wijngaarden Freya Spartacus Didam
47 Aniek Poels Evivera Contendro swolgen
48 Fleur van Lier Deejay Harley Vdl sevenum
49 Joy Lammers Froukittaire Emilion Hamont
50 214 Pieter Clemens Emadermus PP Cooper v.d. Heffinck Gruitrode
51 215 Jack Dodd Cash and Go Lancer III Meeuwen
52 33 Vincent Voorn Billy on Ice Billy Congo Weert
53 Michiel de Ruyter Festa Indoctro Sevenum
54 Niels Knape Dirginia Van Gogh Swalmen
55 Beau Schuttelaar Drogba Numero Uno Tegelen
56 165 Yuya Ninomiya Dilona Zürich Asten
57 Malin Parmler Cazapiloko Corrado Mierlo
58 Miranda Harrington Edalinda Lexicon Ospel