10 - Klasse Z - Finale


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

HANSEN DRANKEN PRIJS

Finale Klasse Z

Tabel A met Barrage (KNHS Art. 238.2.b)

Zaterdag 29 juli 2017           *09:00*         Rubriek 10


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 25.00
Datum: 29 juli 2017
Tijd: 09:00
Prijzengeld
1e prijs: € 300.-
2e prijs: € 250.-
3e prijs: € 200.-
4e prijs: € 150.-
5e prijs: € 125.-
6e prijs: € 100.-
7e prijs: € 75.-
8e prijs: € 60.-
Regl. Volgprijzen: € 40.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Angelica Augustsson Nintender Star Nintender
2 Thomas Kuck Kreta van Paemel Casal Aachen
3 Rodrigo Almeida Lovely van de Broekkant Heartbreaker Maasbree
4 Niels Knape Le Concorde Empire Swalmen
5 Teddy van de Rijt Freiminka's Blue Diamond Mr. Blue Nuenen
6 56 Viktor Daem Fhilavska Zento Sevenum
7 Rebecca Lindberg Frodo C Marlon Asten
8 Marcel Groen Go for it Especiale Chacco Blue Mierlo
9 Elke Geraedts JK Horsetrucks Cheere Leader Cascon Baexem
10 Robin van de Wetering Ancora Jo Kannan Mortel
11 Michiel de Ruyter Tequilla from Second Life Z Tlaloc La Silla Sevenum
12 Emma Romell Kappa de Quijas Indoctro Weert
13 Gabriela Roger Ibars Beauville Z Bustique Someren
14 Leon Thijssen Billy Penny Chambertin Sevenum
15 Nicole Mestrom Goliath Bustique Swalmen
16 Aafke Timmermans Dopharma's Godfather Eldorado vd Zeshoek Middelbeers
17 Virag Budai Letithya Larino Kessel
18 Kevin Jochems Elberlina Lexicon Sevenum
19 Jaime Guerra Faith Chacco Blue Elmpt
20 Liz Theelen Gada Cadence van 't Gelutt Haelen
21 Rens Spreuwenberg Hermine Hermes D'Auth Kessel
22 Alexa Larkin Forlan H Warrant Weert
23 Sanna Olsson Goya Arezzo Grubbenvorst
24 Vincent Voorn Ginger Ale Tyson Weert
25 Jorn Emschove VDL Groep Falco Clearway Hoogeloon
26 Rebekah Van Tiel Jolien van t Vennehof Fantomas de muze Poppel
27 Monique van den Broek Fasimos Heartbreaker Sevenum
28 Ellis Pex Evita Numero uno St-Joost
29 114 Petra van Dijck Bon A'parte Canezaro Venray
30 Kimberley Winsingh Flying Dream carambole Raalte
31 Niclas Parmler VDL Groep Emily Cristo Hoogeloon
32 Wilma Hellstrom Cicci BJN Ci Ci Senjor Ask Nuenen
33 Manon Hees Garrone Onbekend Meterik
34 Marc Beckers Granito Roggel
35 59 Tim van de Oetelaar Gijs Ultimo Kessel
36 Joy Lammers Fellie Ukato Hamont
37 Gert-Jan Hubrechts Fiola Bustique Baarlo
38 213 Timothy Hendrix Gloed Indoctro Baarlo
39 Peter Bulthuis Ivy Onbekend Echt
40 Mark Martens Centana Centadel Baexem
41 Thijs Derks Gina Phin phin Elsendorp
42 210 Peter Peeters Eratio Namelus R
43 Teun Vestjens Felice Calvaro 6 Sevenum
44 Pieter Keunen Footlose HX Bustique Kessel
45 Patrick Lemmen Black Jack Canturano Baarlo
46 Daniel Melis Cheetah STM Lupicor Tegelen
47 Miranda Harrington Chiva Z Chippendale Z Ospel
48 Johan Klein Zieverink Fardento Cardento Elsendorp
49 Luuk van den Kerkhof Cizette B Vermont Kessel
50 Stephanie Jennen Teekitiezzie Tangelo van de Zuuthoeve Balen
51 Liza Tiebot At Last Tampa Wanssum
52 Kristian Houwen Cilydi Contendro Il Wanssum
53 Maikel van Mierlo Edelmanfee Kojak Koningslust
54 Piet Raijmakers Jr. Sawyer L Enchante Gold de Pecourt Asten
55 Johan Bergs Bibisi CKV zacharov Grubbenvorst
56 Oda Charlotte Lyngvar Goanita HX Zandor Z Baarlo
57 Rodrigo Morgado Eviva Numero Uno Venray
58 Jack Ansems Delia B Cantos Sint-oedenrode
59 18 Frank Schuttert Lord Al Bahar Lord Pezi Meeuwen