4 - Klasse ZZ


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

MELDON PLASTICS PRIJS

Springen Klasse ZZ

Twee Fasen Tabel A/A  (KNHS art. 274.5.c)

Donderdag 27 juli 2017           *09:00*         Rubriek 4

 


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 25.00
Datum: 27 juli 2017
Tijd: 09:00
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 250.-
2e prijs: € 200.-
3e prijs: € 175.-
4e prijs: € 150.-
5e prijs: € 125.-
6e prijs: € 100.-
7e prijs: € 75.-
8e prijs: € 60.-
Regl. Volgprijzen: € 50.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Patrick Lemmen Beau du Rouet Baloubet du Rouet Baarlo
2 Mathijs van Asten Amichi H Z Ami Z Ysselsteyn
3 Jaime Guerra Cinca Casall Elmpt
4 Amber Fijen Assira Berlin Nieuwstad
5
6 Rene van Zuilen Capone Cashandcarry Helden
7 162 Rodrigo Almeida Isolde vd Heffinck Contact vd Heffinck Maasbree
8 Rob Heyligers Flow-Versent Nabab de Reve Asten
9 Niels Bulthuis Cupidu Colandro Echt
10 Kevin Jochems Quinoa des Riolets Calvaro Sevenum
11 48 Viktor Daem Calvino Calvaro Z Sevenum
12 16 Leon Thijssen Emerald Pablo van Berkenbroek Sevenum
13 Jack Ansems Edition Uno H Numero Uno Sint-Oedenrode
14 Annika Axelsson Lord Curry FP Lord Z Maaseik
15
16 Rodrigo Morgado Jacobi Cicero Venray
17 Tom Martens Chardonay Cumano Ospel
18 Thomas Kuck Karmino Kolibris Ass Aachen
19 36 Timothy Hendrix Fay Guidam's Willow Baarlo
20 Oda Charlotte Lyngvar Fleurbelle Heartbreaker Baarlo
21 Monique van den Broek Dora van de Helle Castelino van de Helle Sevenum
22 John Steeghs J & B van Rollenbeek Indorado Meterik
23 Jorn Emschove VDL Groep Cavaro Ol Metta Hoogeloon
24 Niclas Parmler VDL Groep Charisma Z Calato Hoogeloon
25 Pieter Clemens Quintini Quintender Gruitrode
26 Frank Schuttert Go Easy de Muze Vigo D' Arsouilles Meeuwen
27 Jack Dodd Cash and Go Lancer III Meeuwen
28 Wiel Heber Elco Elvis ter Putten Roermond
29 Virag Budai Bailys Viento Uno W Kessel
30 51 Rens Spreuwenberg Deauville Canturano Kessel
31 Rene van Zuilen Earl Grey Up to Date Helden
32 Dave Maarse Falco Carambole Wellerlooi
33 Niels Knape Dirginia Van Gogh Swalmen
34 Michiel de Ruyter Festa Indoctro Sevenum
35 Liza Tiebot C'est La Vie Namelus R Wanssum
36 Laura Scheepers Dutch Cantos sevenum
37
38 Joy Lammers Froukittaire Emilion Hamont
39 Johan Klein Zieverink Dinoire Rascin Elsendorp
40 Beau Schuttelaar Drogba Numero Uno Tegelen
41 Anneke Niels-van Wijngaarden Freya Spartacus Didam
42 Piet Raijmakers Jr. Van Schijndel's Valentino Cavalier Asten
43 34 Vincent Voorn Billy on Ice Billy Congo Weert
44 Sophie Schoonwater Carizzo Z Cassinii II Neeritter
45 Sanna Olsson Kahlua Ducaet Arko III Grubbenvorst
46 John Steeghs Favoriet Cantos Meterik
47 Miranda Harrington Edalinda Lexicon Ospel
48 Malin Parmler Cazapiloko Corrado Mierlo
49 Robby Krowoza Campari Sun Cassineto Roermond
50 Robin van de Wetering Erma Larino Mortel
Pauze (10 minuten)
51 47 Viktor Daem Edgarrento Zento Sevenum
52 Kevin Jochems Dreamboy Sandro Boy Sevenum
53
54 Stella Rohlcke Delina Verdi Someren
55 Gabriela Roger Ibars Fani Puigroq Indret del Maset Someren
56 Daniel Meech Sitia Blue Stalypso Elmpt
57 Efe Siyahi Day Dream Colman Baarlo
58 Elke Geraedts Carono Z Carat Baexem
59 Manon Hees Bruminka Numero Uno Meterik
60 Emile Tacken Faithful Calvaro Meterik
61 Aniek Poels Evivera Contendro swolgen
62 Ellis Pex Capone Casado St-Joost
63 Gaby Maarse Fashion Ustinov Wellerlooi
64 Patrick Lemmen Black Jack Canturano Baarlo
65 Mathijs van Asten Callgirl Cassini II Ysselsteyn
66 Jaime Guerra Dominick Numero Uno Elmpt
67 Amber Fijen Flying Sam Baltic VDL Nieuwstad
68 Pieter Keunen Cape Coral RBF Z Cornet Obolensky Kessel
69 Yuya Ninomiya Dilona Zürich Asten
70 Rodrigo Almeida Born to be Picobello Berlin Maasbree
71 Loewie Joppen Bianca Casall Maasbree
72 Rob Heyligers Zeline Hemmingway Asten
73 44 Niels Bulthuis Conboy Con Air Echt
74 157 Leon Thijssen Ilyas van de Mispelaere Del Piero Sevenum
75 Jack Ansems Delia B Cantos Sint-Oedenrode
76 Tim van de Oetelaar Flash G Ukato Kessel
77 Micky v.d. Oetelaar Anjou Heartbreaker Veghel
78 Michel Hendrix Fair Field Zirocco Blue VDL kessel
79 Annika Axelsson Ekarla van de Horst Canturano Maaseik
80 Robby Krowoza Nyons Z Napels Roermond
81 Teun Vestjens Babblou Cartano Sevenum
82 Freek Vestjens Jamal vd Heffinck Kalaska de Semilly Sevenum
83 Tom Martens Fleetwood Clinton Ospel
84 24 Thomas Kuck Cassio Casal Aachen
85 Gert-Jan Hubrechts Ballando II Up to Date Baarlo
86 Oda Charlotte Lyngvar Fiestamunde Cantos Baarlo
87 37 Timothy Hendrix Euro Star Corland Baarlo
88 Monique van den Broek Barika van de Helle Clearway Sevenum
89 Jorn Emschove VDL Groep Ebony Casall Hoogeloon
90 Niclas Parmler VDL Groep Italia Numero Uno Hoogeloon
91 Robin van de Wetering Eldorado nn Mortel
92 Frank Schuttert Denver De Liebri Z Diamant de Semilly Meeuwen
93 Pieter Clemens Fliegette Casall Gruitrode
94 Jack Dodd Vistano Vulcano Meeuwen
95 Fleur van Lier Deejay Harley Vdl sevenum
96 Wiel Heber Epeios Indoctro Roermond
97 Manon Hees Duduza Dulf van den Bisschop Meterik