5 - Klasse Z/ZZ - Kleine Finale


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

KLINIEK VIASANA PRIJS

Kleine Finale klasse Z / ZZ

Progressief direct op tijd (KNHS art. 269)

Donderdag 27 juli 2017           *13:15*         Rubriek 5


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 20.00
Datum: 27 juli 2017
Tijd: 13:15
Prijzengeld
1e prijs: € 200.-
2e prijs: € 150.-
3e prijs: € 125.-
4e prijs: € 100.-
5e prijs: € 80.-
6e prijs: € 70.-
7e prijs: € 60.-
8e prijs: € 50.-
Regl. Volgprijzen: € 40.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 155 Micky v.d. Oetelaar Gadottie Cicero Z Z Veghel
2 154 Meike Helderman Costa Tangelo van de Zuuthoeve Z Leur
3 153 Malin Parmler Fantafee Zirocco Blue Z Mierlo
4 152 Niels Bulthuis Fortuna Harley VDL Z Echt
5 151 Johan Klein Zieverink Fatouch S Erco van het Roosakker Z Elsendorp
6 158 Jaime Guerra Fifty Fifty Ukato Z Elmpt
7 123 Fien van de Goor Cassirinne S Z Cassini II Z Sevenum
8 128 Frank Schuttert Alanix Hero Z Aganix du Seigneur Z Meeuwen
9 127 Jack Dodd Vistano Vulcano Z Meeuwen
10 149 Robin van de Wetering Honey Duc Houston Z Mortel
11 159 Terry van de Wetering Quiz Me Quintender Z De
12 148 Freek Vestjens Fiwalda Amadeus Z Sevenum
13 147 Vincent Voorn Giovanni Reuvekamps Zambesi Z Weert
14 144 Annika Axelsson Bernardo du Beaufour Kashmir v.h. Schuttershof Z Maaseik
15 111 Aniek Poels Calina Casall Z Swolgen
16 143 Kim Huige Dame De Coeur Canturo Z Kessel
17 142 Daniel Meech Easy Verdi Z Elmpt
18 141 Beau Schuttelaar Galaxy girl Onbekend Z Tegelen
19
20 107 Kevin Jochems Enzo Van Gogh Z Sevenum
21 57 Viktor Daem For President Numero Uno Z Sevenum
22 109 Michiel de Ruyter Felix Zambesi Z Sevenum
23 138 Jil Buijze Quattro Royal Z Quintero la silla Z Baarland
24 137 Marit Huige Fhyterma Zapatero VDL Z Nisse
25 136 Jorn Emschove VDL Groep Dumba Zürich Z Hoogeloon
26 135 Rodrigo Almeida Big Blondi-F Cassini Z Maasbree
27 133 Tom Martens Incaro LS Caruso Z Ospel
28 88 Miranda Harrington Cuando Z Lexicon Z Ospel
29 132 Micky v.d. Oetelaar Dow Jones HX Ustinov Z Veghel
30 160 Monique van den Broek Corsari van de Helle Comme il Faut Z Sevenum
31 130 Meike Helderman Derby Indorado Z Leur
32 100 Emelie Starrin Starlight Gold Stakkato Gold Z Baexem
33 84 Pieter Keunen Gaspahr Berlin Z Kessel
34 112 Wiel Heber Cascasa Cassini I Z Roermond
35 125 Niels Bulthuis Genereux Fortuna Wizzerd Z Echt
36 124 Jasper Bulthuis Bialotti Lord Z Z Echt
37 146 Marcel Groen MJT Carnaval Casal Z Mierlo
38 Malin Parmler Ego Zidane Z Mierlo
39 150 Fien van de Goor Escape Eldorado van de Zeshoek Z Sevenum
40
41 126 Teun Vestjens Eltjade S Nabab de Reve Z Sevenum
42 121 Freek Vestjens El Capone Carolus II Z Sevenum
43 120 Thijs Derks Evithya Diarado Z Elsendorp
44 118 John Steeghs Didane Zidane Z Meterik
45 116 Emile Tacken Camblin Miami ARS Vivendi Z Meterik
46 115 Annika Axelsson Ballymoss du Reverdy Cacao Courcelle Z Maaseik
47 43 Frank Schuttert Tiopepe des Champs Ogrion des Champs Z Meeuwen
48 42 Pieter Clemens Emadermus PP Cooper v.d. Heffinck Z Gruitrode
49
50 117 Peter Bulthuis California Blue Eldorado vd Zeshoek Z Echt
51 110 Martien Amendt Freya Zirocco Blue Z Broekhuizenvorst
52 108 Stephanie Jennen French Kiss van de Nethe Verdi Z Balen
53 105 Gabriela Roger Ibars Cuarta Canto 16 Z Someren
54 103 Ellis Pex Gently Cantos Z St-joost
55 102 Virag Budai Bailys Viento Uno W Z Kessel
Pauze (10 minuten)
56 101 Johan Bergs Grandeur CKV Hos d'o Z Grubbenvorst
57 99 Malin de Vries Dollar Girl Startrek Z Leende
58 98 Luc Willemsen Nannette Z Nelson Z Z Echt-susteren
59 106 Gert-Jan Hubrechts Flanagan Clinton I Z Baarlo
60 87 Oda Charlotte Lyngvar Grapje Cardento Z Baarlo
61 97 Gerco Steeghs Cintra B Padinus Z Kessel
62 96 Fleur van Lier Gusto van de Elzenhorst Diarado Z Sevenum
63 95 Petra Coppus Glennis Grace Quality Time Z Baarlo
64 90 Wiel Heber Fellow Ustinov Z Roermond
65 89 Martien Amendt Goblet Zacharov Z Broekhuizenvorst
66 85 Rebecca Lindberg Queen's Fire Z Quantum Z Asten
67 58 Tim van de Oetelaar El Basta Mr. Blue Z Kessel
68 62 Emelie Starrin Dutch Dedication Silverstone Z Baexem
69 82 Frank Schuttert Denver De Liebri Z Diamant de Semilly ZZ Meeuwen
70
71
72
73 77 John Steeghs J & B van Rollenbeek Indorado ZZ Meterik
74 169 Monique van den Broek Barika van de Helle Clearway ZZ Sevenum
75 24 Thomas Kuck Cassio Casal ZZ Aachen
76 74 Tom Martens Chardonay Cumano ZZ Ospel
77 Annika Axelsson Aagardens Zamina Carmargue ZZ Maaseik
78 71 Niels Bulthuis Cupidu Colandro ZZ Echt
79 170 Rodrigo Almeida Born to be Picobello Berlin ZZ Maasbree
80 167 Oda Charlotte Lyngvar Fiestamunde Cantos ZZ Baarlo
81 67 Robby Krowoza Campari Sun Cassineto ZZ Roermond
82 66 Rene van Zuilen Capone Cashandcarry ZZ Helden
83
84
85 61 Jaime Guerra Dominick Numero Uno ZZ Elmpt