6 - Klasse 1m40 Groepen springen


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

KUYPERS INFRA KESSEL PRIJS

Kampioenschap Jumping Peel & Maas

UITSLAG GROEPEN SPRINGEN : www.jumpingpeelenmaas.nl (knop deelnemers)

Groepen springen met Winning Round 1.40m

Winning Round: 12 deelnemers (10 groepswinnaars & 2 lucky losers)

Donderdag 27 juli 2017           *18:00*         Rubriek 6


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 40.00
Datum: 27 juli 2017
Tijd: 18:00
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 1250.-
2e prijs: € 1000.-
3e prijs: € 750.-
4e prijs: € 500.-
5e prijs: € 350.-
6e prijs: € 275.-
7e prijs: € 200.-
8e prijs: € 150.-
Regl. Volgprijzen: € 80.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 173 Vincent Voorn Explosion Applaus Weert
2 Mark Martens Excuse me Quintender Baexem
3 Marit Huige Donna Corra Verdi Nisse
4 Marco Jaspers Alonso Cassini Il Swalmen
5 Rodrigo Morgado Emiel Cicero Z van Paemel Venray
6 Loewie Joppen Ilatina Nabab De Reve Maasbree
7 Sergio Neuppmann Chicca Blue Chacco Blue Bree
8 Jil Buijze Venus Marome NW Baarland
9 Kristian Houwen Edinburgh Vleut Wanssum
10 Kevin Jochems Alcazar Sitte Rexar du Houssoit Sevenum
11 Malin Parmler Hockney Baloubet du Rouet Mierlo
12 Kim Mestrom Casanova Z Colander Echt-susteren
13 Kimberley Winsingh Daimond Douglas Raalte
14 174 Annika Axelsson Quinlouette Quintender Maaseik
15 Timothy Hendrix Janou For Pleasure Baarlo
16 Joy Lammers Taura van de Broekkant Tornado Hamont
17 Suzanne Raming Zyrah Corland Schijf
18 Niels Bulthuis Freebird Lupicor Echt
19 50 Thomas Kuck Castello Chacco Blue Aachen
20 Niels Tacken Chenna Z Chablis I Z Meterik
21 Tom Martens Classic Edition Cancara Z Ospel
22 Asta Torokvei Suedwind's Camara Cassini II Kessel
23 52 Rens Spreuwenberg Zarah Clearway Kessel
24 Emile Tacken Waterstone Silverstone Meterik
25 Rodrigo Almeida Hassan of Picobello Kalaska de semilly Maasbree
26 Viktor Daem Donique Douglas Sevenum
Pauze (10 minuten)
27 Sanna Olsson Ingren Be Special Chacco Blue Asten
28 Daniel Melis Pepperhill Negro Tegelen
29 Jack Ansems Diego Vaillant Sint-Oedenrode
30 Niels Knape Dynamo Andiamo Swalmen
31 Jack Dodd Amaflair First Flair R Meeuwen
32 Amy Collinson Laganda 2 Sevenum
33 Alexa Larkin Celvin Raphael Weert
34 Nicole Caris W Diva Rosa MFS Wallenberg Maria hoop
35
36 Michel Hendrix Eretto Vinesse kessel
37 Kristine Seierstad Fair Play Gaillard de la Pomme Asten
38 Paul van Montfort Collin Z Clinton maria hoop
39 Pieter Keunen Entertainer Warrant Kessel
40 Efe Siyahi Concret ESC Concreto Baarlo
41 Leon Thijssen Punjab Perigiueux sevenum
42 Sophie Schoonwater Walter Welthit Van De Hermitage Neeritter
43 Joep van der Kampen VDL Groep Dylan Balou du Rouet Z Hoogeloon
44 Monique van den Broek Bea van de Helle Castelino van de Helle Sevenum
45 Christopher Klasener Coocanussa Numero Uno Swolgen
46 Pieter Clemens Quathageno Quintender Gruitrode
47 John Steeghs Herman Hof Ter Zeedycke Wandor vd Mispelaere Meterik
48 164 Oda Charlotte Lyngvar Elocia Ustinov Baarlo
49 Mathijs van Asten Sirocco Balou Du Rouet Ysselsteyn
50 Patrick Lemmen Ideaal Andiamo Z Baarlo
51 Frank Schuttert Beautiful Red Casall Meeuwen