2 - Klasse Z


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

HORSE SERVICE INTERNATIONAL PRIJS

Klasse Z 

Twee Fasen Tabel A/A (KNHS art. 274.5.c)

Woensdag 26 juli 2017           *11:15*         Rubriek 2


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 20.00
Datum: 26 juli 2017
Tijd: 11:15
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 200.-
2e prijs: € 150.-
3e prijs: € 125.-
4e prijs: € 100.-
5e prijs: € 80.-
6e prijs: € 70.-
7e prijs: € 60.-
8e prijs: € 50.-
Regl. Volgprijzen: € 40.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Annika Axelsson Ballymoss du Reverdy Cacao Courcelle Maaseik
2 Emile Tacken Camblin Miami ARS Vivendi Meterik
3 Peter Bulthuis California Blue Eldorado vd Zeshoek Echt
4 John Steeghs Didane Zidane Meterik
5 Maikel van Mierlo Di Carcento Cardento Koningslust
6 Marcel Groen Go for it Especiale Chacco Blue Mierlo
7 Niels Tacken Aktiedou Karandasj Meterik
8 Rens Spreuwenberg Hermine Hermes D'Auth Kessel
9 Teddy van de Rijt Charissa Cicero Nuenen
10 Thijs Derks Evithya Diarado Elsendorp
11 Vincent Voorn Ginger Ale Tyson Weert
12 Freek Vestjens El Capone Carolus II Sevenum
13 Jack Ansems Edition Uno H Numero Uno Sint-oedenrode
14 Liza Tiebot At Last Tampa Wanssum
15 Mathijs van Asten Amichi H Z Ami Z Ysselsteyn
16 Niels Knape Dirginia Van Gogh Swalmen
17 Patrick Lemmen Fascinating Fortuna Zapatero VDL Baarlo
18 Robin van de Wetering Ancora Jo Kannan Mortel
19 Fien van de Goor Cassirinne S Z Cassini II Sevenum
20 Jaime Guerra Faith Chacco Blue Elmpt
21 Johan Klein Zieverink Fardento Cardento Elsendorp
22 Manon Hees Duduza Dulf van den Bisschop Meterik
23 Jasper Bulthuis Bialotti Lord Z Echt
24 Niels Bulthuis Genereux Fortuna Wizzerd Echt
25 Piet Raijmakers Jr. Sawyer L Enchante Gold de Pecourt Asten
26 Teun Vestjens Eltjade S Nabab de Reve Sevenum
27 Jack Dodd Vistano Vulcano Meeuwen
28 Frank Schuttert Alanix Hero Z Aganix du Seigneur Meeuwen
29 Pieter Clemens Quintini Quintender Gruitrode
30 Janneke van Noord Faust Zidane Nagele
31 Meike Helderman Derby Indorado Leur
32 Monique van den Broek Corsari van de Helle Comme il Faut Sevenum
33 Micky v.d. Oetelaar Dow Jones HX Ustinov Veghel
34 Tom Martens Incaro LS Caruso Ospel
35 Terry van de Wetering Quiz Me Quintender De mortel
36 Rodrigo Almeida Big Blondi-F Cassini Maasbree
37 Niclas Parmler VDL Groep Emily Cristo Hoogeloon
38 Jorn Emschove VDL Groep Dumba Zürich Hoogeloon
39 Nicole Mestrom Goliath Bustique Swalmen
40 Rens Spreuwenberg Neo KZ Nonstop Kessel
41 Marit Huige Fhyterma Zapatero VDL Nisse
42 Marc Beckers Granito Roggel
43 Maja Primdahl Valdelamadre Always First Carpaccio Ysselsteyn
44 Loewie Joppen Calvara DL Z Calvaro Z Maasbree
45 Kristian Houwen Cilydi Contendro Il Wanssum
Pauze (5 minuten)
46 Kimberley Winsingh Flying Dream carambole Raalte
47 Joy Lammers Fellie Ukato Hamont
48 Jil Buijze Quattro Royal Z Quintero la silla Baarland
49 Daniel Melis Cheetah STM Lupicor Tegelen
50 Bas Theeuwes Dopharma's Giovanni Zambesi Middelbeers
51 Asaf Abudi Quelle Dame Z Quidam De Revel Maasbree
52 Aafke Timmermans Dopharma's Godfather Eldorado vd Zeshoek Middelbeers
53 Beau Schuttelaar Galaxy girl Onbekend Tegelen
54 Daniel Meech Easy Verdi Elmpt
55 Kim Huige Dame De Coeur Canturo Kessel
56 Annika Axelsson Bernardo du Beaufour Kashmir v.h. Schuttershof Maaseik
57 Emile Tacken Butter Flay Larino Meterik
58 Peter Bulthuis Ivy Onbekend Echt
59 John Steeghs J & B van Rollenbeek Indorado Meterik
60 Maikel van Mierlo Edelmanfee Kojak Koningslust
61 Marcel Groen MJT Carnaval Casal Mierlo
62 Niels Tacken Freebird Arizone Meterik
63 Teddy van de Rijt Freiminka's Blue Diamond Mr. Blue Nuenen
64 Thijs Derks Gina Phin phin Elsendorp
65 Vincent Voorn Giovanni Reuvekamps Zambesi Weert
66 Freek Vestjens Fiwalda Amadeus Sevenum
67 Jack Ansems Delia B Cantos Sint-oedenrode
68 Marco Jaspers Dame Zürich Swalmen
69 Liza Tiebot Winchester Guidam Wanssum
70 Niels Knape Le Concorde Empire Swalmen
71 Patrick Lemmen Black Jack Canturano Baarlo
72 Robin van de Wetering Honey Duc Houston Mortel
73 Fien van de Goor Escape Eldorado van de Zeshoek Sevenum
74 Jaime Guerra Fifty Fifty Ukato Elmpt
75 Johan Klein Zieverink Fatouch S Erco van het Roosakker Elsendorp
76 Manon Hees Garrone Onbekend Meterik
77 Niels Bulthuis Fortuna Harley VDL Echt
78 Yuya Ninomiya Dilona Zürich Asten
79 Teun Vestjens Felice Calvaro 6 Sevenum
80 Jack Dodd Silberrose Stakkato Gold Meeuwen
81 18 Frank Schuttert Lord Al Bahar Lord Pezi Meeuwen
82 Pieter Clemens Fliegette Casall Gruitrode
83 Janneke van Noord Goldstar Ukato Nagele
84 Malin Parmler Fantafee Zirocco Blue Mierlo
85 Meike Helderman Costa Tangelo van de Zuuthoeve Leur
86 Monique van den Broek Fasimos Heartbreaker Sevenum
87 Micky v.d. Oetelaar Gadottie Cicero Z Veghel
88 Angelica Augustsson Nintender Star Nintender