1 - Klasse Z


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

AGTERBERG PRIJS

Klasse Z

Twee Fasen Tabel A/A (KNHS art. 274.5.c)

Woensdag 26 juli 2017           *08:00*         Rubriek 1

     


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 20.00
Datum: 26 juli 2017
Tijd: 08:00
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 200.-
2e prijs: € 150.-
3e prijs: € 125.-
4e prijs: € 100.-
5e prijs: € 80.-
6e prijs: € 70.-
7e prijs: € 55.-
8e prijs: € 55.-
Regl. Volgprijzen: € 40.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Emelie Starrin Dutch Dedication Silverstone Baexem
2 Leon Thijssen Billy Penny Chambertin Sevenum
3
4 Virag Budai Letithya Larino Kessel
5 Tim van de Oetelaar Gijs Ultimo Kessel
6 Pieter Keunen Gaspahr Berlin Kessel
7 Ellis Pex Evita Numero uno St-Joost
8 Rebecca Lindberg Queen's Fire Z Quantum Asten
9 Rebekah Van Tiel Jolien van t Vennehof Fantomas de muze Poppel
10 Rene van Zuilen Dixie Canturano Helden
11 Gabriela Roger Ibars Beauville Z Bustique Someren
12 Gert-Jan Hubrechts Fiola Bustique Baarlo
13 Oda Charlotte Lyngvar Grapje Cardento Baarlo
14 Kevin Jochems Elberlina Lexicon Sevenum
15 Viktor Daem For President Numero Uno Sevenum
16 Stephanie Jennen Teekitiezzie Tangelo van de Zuuthoeve Balen
17 Thomas Kuck Karmino Kolibris Ass Aachen
18
19 Rodrigo Morgado Eviva Numero Uno Venray
20 Miranda Harrington Cuando Z Lexicon Ospel
21 Michiel de Ruyter Tequilla from Second Life Z Tlaloc La Silla Sevenum
22 Martien Amendt Goblet Zacharov Broekhuizenvorst
23 Aniek Poels Evivera Contendro Swolgen
24
25 Wiel Heber Fellow Ustinov Roermond
26 Timothy Hendrix Gloed Indoctro Baarlo
27 Sanna Olsson Kahlua Ducaet Arko III Grubbenvorst
28 Rob Heyligers G-Star Corland Asten
29 Jorn Emschove VDL Groep Falco Clearway Hoogeloon
30 Wilma Hellstrom Cicci BJN Ci Ci Senjor Ask Nuenen
31 Emma Romell Kappa de Quijas Indoctro Weert
32 Liz Theelen Gada Cadence van 't Gelutt Haelen
33 Loewie Joppen Dylano Diarado Maasbree
34 Michel Hendrix Fair Field Zirocco Blue VDL kessel
35 Peter Peeters Eratio Namelus Maasbree
36 Robby Krowoza Godyno Bodinus Roermond
37 Rodrigo Almeida Lovely van de Broekkant Heartbreaker Maasbree
38 Luuk van den Kerkhof Cizette B Vermont Kessel
39 Alexa Larkin Forlan H Warrant Weert
40 Petra Coppus Glennis Grace Quality Time Baarlo
41 Fleur van Lier Gusto van de Elzenhorst Diarado sevenum
Pauze (5 minuten)
42 Gerco Steeghs Cintra B Padinus Kessel
43 Stijn Baert That's me Z Tyson Ulbeek wellen
44 Elke Geraedts JK Horsetrucks Cheere Leader Cascon Baexem
45 Luc Willemsen Nannette Z Nelson Z Echt-Susteren
46 Malin de Vries Dollar Girl Startrek Leende
47 Emelie Starrin Starlight Gold Stakkato Gold Baexem
48 16 Leon Thijssen Emerald Pablo van Berkenbroek Sevenum
49 Johan Bergs Grandeur CKV Hos d'o Grubbenvorst
50
51 Virag Budai Bailys Viento Uno W Kessel
52 Pieter Keunen Footlose HX Bustique Kessel
53 Tim van de Oetelaar El Basta Mr. Blue Kessel
54 Ellis Pex Gently Cantos St-Joost
55 Rebecca Lindberg Frodo C Marlon Asten
56 Mark Martens Centana Centadel Baexem
57 Rebekah Van Tiel Egostern Krunch de Breve Poppel
58 Rene van Zuilen Earl Grey Up to Date Helden
59 Gabriela Roger Ibars Cuarta Canto 16 Someren
60 Gert-Jan Hubrechts Flanagan Clinton I Baarlo
61 Oda Charlotte Lyngvar Goanita HX Zandor Z Baarlo
62 Kevin Jochems Enzo Van Gogh Sevenum
63 Viktor Daem Fhilavska Zento Sevenum
64 Stephanie Jennen French Kiss van de Nethe Verdi Balen
65 Thomas Kuck Kreta van Paemel Casal Aachen
66
67 Rodrigo Morgado Branca 42 Onbekend Venray
68 Miranda Harrington Chiva Z Chippendale Z Ospel
69 Michiel de Ruyter Felix Zambesi Sevenum
70 Martien Amendt Freya Zirocco Blue Broekhuizenvorst
71 Aniek Poels Calina Casall swolgen
72 Paul Janssen Famelus Namelus Well
73 Wiel Heber Cascasa Cassini I Roermond
74 Timothy Hendrix Euro Star Corland Baarlo
75 Rob Heyligers Fahrenheit Sandro Beast Asten
76
77
78 Sanna Olsson Goya Arezzo Grubbenvorst
79 Petra van Dijck Bon A'parte Canezaro Venray
80 Johan Bergs Bibisi CKV zacharov Grubbenvorst