3 - Klasse 1m40


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

ACCON AVM PRIJS

1.40m springen

Twee Fasen Tabel A/A  (KNHS art. 274.5.c)

Woensdag 26 juli 2017           *15:15*         Rubriek 3

 

                  


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 30.00
Datum: 26 juli 2017
Tijd: 15:15
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 400.-
2e prijs: € 300.-
3e prijs: € 250.-
4e prijs: € 200.-
5e prijs: € 150.-
6e prijs: € 125.-
7e prijs: € 100.-
8e prijs: € 75.-
Regl. Volgprijzen: € 60.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Pieter Clemens Emadermus PP Cooper v.d. Heffinck Gruitrode
2 Frank Schuttert Beautiful Red Casall Meeuwen
3 Kimberley Winsingh Daimond Douglas Raalte
4 Rodrigo Morgado Emiel Cicero Z van Paemel Venray
5 Thomas Kuck Castello Chacco Blue Aachen
6 Timothy Hendrix Dustin Ustinov Baarlo
7 Tom Martens Classic Edition Cancara Z Ospel
8 Vincent Voorn Zambuca Z Zürich Weert
9 Annika Axelsson Indiana van de Klapscheut Radco D' Houtveld Maaseik
10 Marit Huige Donna Corra Verdi Nisse
11 Jaime Guerra Lego Carmarque Elmpt
12 Joep van der Kampen VDL Groep Dimitrie Clarimo Hoogeloon
13 Leon Thijssen Ilyas van de Mispelaere Del Piero Sevenum
14 Mathijs van Asten Can Jump Calido Ysselsteyn
15 Niels Bulthuis Blue Silver Balou du Rouet Echt
16 Robin van de Wetering Erma Larino Mortel
17 Pieter Keunen Entertainer Warrant Kessel
18 Viktor Daem Donique Douglas Sevenum
19
20 Monique van den Broek Air Nike Z van de Helle Air Jordan Z Sevenum
21 Mark Martens Carello Caretino Baexem
22 Joy Lammers Athena Namelus R Hamont
23 Emile Tacken Cas Viento Uno W Meterik
24 Dave Maarse Valentino Z Vulkano Wellerlooi
25 Piet Raijmakers Jr. Hypericum C. Darco Asten
26 Rodrigo Almeida Isolde vd Heffinck Contact vd Heffinck Maasbree
27 Efe Siyahi Concret ESC Concreto Baarlo
28 Sophie Schoonwater Carizzo Z Cassinii II Neeritter
29 Teddy van de Rijt Itcho Van 't Ruytershof Lord Z Nuenen
30 Bas Theeuwes Dopharma's Carly Harley VDL Middelbeers
31 Jack Ansems Diego Vaillant Sint-Oedenrode
32 Tim van de Oetelaar El Clasico Kashmir Van Schuttershof Kessel
33 Sergio Neuppmann Chicca Blue Chacco Blue Bree
34 Sanna Olsson Expert Tangelo van de Zuuthoeve Grubbenvorst
35 Rens Spreuwenberg Deauville Canturano Kessel
36 Paul van Montfort Collin Z Clinton maria hoop
37 Oda Charlotte Lyngvar Elocia Ustinov Baarlo
38
39 Niels Knape Dynamo Andiamo Swalmen
40 Malin Parmler Hockney Baloubet du Rouet Mierlo
41 Kristine Seierstad Fair Play Gaillard de la Pomme Asten
42 Kevin Jochems Alcazar Sitte Rexar du Houssoit Sevenum
43 Johan Klein Zieverink Dinoire Rascin Elsendorp
44 Joep van der Kampen VDL Groep Dylan Balou du Rouet Z Hoogeloon
45 Rob Heyligers Cream On Top Concorde Asten
Pauze (5 minuten)
46 Jil Buijze Venus Marome NW Baarland
47 John Steeghs Herman Hof Ter Zeedycke Wandor vd Mispelaere Meterik
48 Kristian Houwen Edinburgh Vleut Wanssum
49 Ellis Pex Charlie Claerway St-Joost
50 Daniel Melis Pepperhill Negro Tegelen
51 Alexa Larkin Celvin Raphael Weert
52 Marco Jaspers Alonso Cassini Il Swalmen
53 Loewie Joppen Bianca Casall Maasbree
54 Daniel Meech Fine Corlensky G Elmpt
55 Michel Hendrix Eretto Vinesse kessel
56 Patrick Lemmen Chello vh Voorbos Z Chellano Z Baarlo
57 Jack Dodd Amaflair First Flair R Meeuwen
58 Pieter Clemens Quathageno Quintender Gruitrode
59 Frank Schuttert Tiopepe des Champs Ogrion des Champs Meeuwen
60 Rodrigo Morgado Jacobi Cicero Venray
61 Thomas Kuck Conan Con Sherry Aachen
62 Timothy Hendrix Jewel LVP Berlin Baarlo
63 Tom Martens Ebaja OH Cassini Ospel
64 Vincent Voorn Explosion Calvaro Z Weert
65 Annika Axelsson Quinlouette Quintender Maaseik
66 Christopher Klasener Coocanussa Numero Uno Swolgen
67 Jaime Guerra Zamia 3 Aljano Elmpt
68 Leon Thijssen Punjab Perigiueux sevenum
69 Mathijs van Asten Sirocco Balou Du Rouet Ysselsteyn
70 Niels Bulthuis Freebird Lupicor Echt
71 Pieter Keunen Fjury V Numero Uno Kessel
72 Viktor Daem Eligius Ustinov Sevenum
73
74 Monique van den Broek Bea van de Helle Castelino van de Helle Sevenum
75 Mark Martens Excuse me Quintender Baexem
76 Joy Lammers Winny Quasimodo Z Hamont
77 Niels Tacken Chenna Z Chablis I Z Meterik
78 Dave Maarse Engelien Clinton Wellerlooi
79 Rodrigo Almeida Elud Clinton Maasbree
80 Sophie Schoonwater Walter Welthit Van De Hermitage Neeritter
81 Teddy van de Rijt Zazou Germus R Nuenen
82 Emile Tacken Waterstone Silverstone Meterik
83 Kim Mestrom Casanova Z Colander Echt-susteren