8 - 5 Jarige springpaarden


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

SNIJDERS VLEESWAREN PRIJS

5-jarige springpaarden

Twee Fasen Tabel A/A (KNHS Art. 274.5.c

Vrijdag 28 juli 2017           *12:15*         Rubriek 8


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 28 juli 2017
Tijd: 12:15
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 135.-
2e prijs: € 120.-
3e prijs: € 100.-
4e prijs: € 85.-
5e prijs: € 70.-
6e prijs: € 60.-
7e prijs: € 50.-
8e prijs: € 40.-
Regl. Volgprijzen: € 30.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Gert-Jan Hubrechts Harvard HX Bustique Baarlo
2 Kristian Houwen Tannan HS Taloubet Z Wanssum
3 Robby Krowoza Clever Z Crown Z Roermond
4 Stijn Baert Arthokilly Z Andiamo Z Ulbeek wellen
5 Thomas Mertens Blom`s Heaven Inshallah de Muze etten-leur
6 Kimberley Winsingh Donald Z Diamant de Semlliy Raalte
7 Pieter Keunen Hind Vittorio Kessel
8 Yvonne Jakobsen Hanea Cardento Meliskerke
9 Tim van de Oetelaar Hero Diamant de Semilly Kessel
10 Sylvia Dorssers Tashley G. Z Tyson Maasbree
11 Sophie Claassen Quilano RVL Z Quintender Vorstenbosch
12 Rodrigo Almeida Here I Am Untouchable Maasbree
13 Rob Heyligers Hadyvola Numero Uno Asten
14 Patrick Lemmen Hummertime London Baarlo
15 Michiel de Ruyter Nena KZ Sevenum
16 Manon Hees Harley Tangelo Vd zutenhoeve Meterik
17
18 Maikel van Mierlo Comment Commander Koningslust
19 Liza Tiebot Don Corleone Dallas Wanssum
20 Joy Lammers Hero Tangelo v.d. Zuuthoeve Hamont
21 John Steeghs Haltic Baltic VDL Meterik
22 Johan Bergs Holly CKV Crespo Grubbenvorst
23 Jaime Guerra No Noncence Numero Uno Elmpt
24 Felix Malmberg Herena Applaus Blerick
25 Elisabeth Aspen Hirsinaa Van Gogh Meterik
26 Asaf Abudi Hantano Quasimodo Z Maasbree
27 Annika Axelsson Agenda Olympic Toulouse Maaseik
28 Wilma Hellstrom Hye Viceroy T. Nuenen
29 Isheau Wong Showtime Adelheid Z Spartacus TN Weert
30 Thijs Derks Herma Toulon Elsendorp
31 Thieu Timmermans Halifax HX Numero Uno Kessel
32 Sarah Barker Hymette E Emilion kessel
33 Ricardo Reinert Sicka van de Windelsteen Zirocco Blue VDL Susteren
34 Rens Spreuwenberg Halifax Zirocco Blue Kessel
35 Amber Fijen Hummer Spartacus Nieuwstad
36 Jamie Cox Hurby Namelus R Haelen
37 Luuk van den Kerkhof Hulandia Verdi Kessel
38 Maxime de Clercq El Wikke Eldorado someren
39 Gert-Jan Hubrechts Hendrick´s HX Bustique Baarlo
40 Kristian Houwen Highlander Numero Uno Wanssum
41 Robby Krowoza Hinaldo-Joy Vittorio Roermond
42 Stijn Baert Highfive Cardento Ulbeek wellen
43 Thomas Mertens Blom`s Hiek`n Falaise de Muze etten-leur
44 Kimberley Winsingh Herakles Raalte
45
46 Ellen Beckers - van Bussel Selena Z Spartacus Roggel
47 Nicole Caris Hasina Bella MFS Chin Quin Maria
Pauze (5 minuten)
48 John Steeghs Now or Never Nabab de Reve Meterik
49 Christina Kallmert Haran Quality Time Oirlo
50 Oda Charlotte Lyngvar Henrietta HX Afellay Baarlo
51 Jil Buijze Highlight HX Elvis ter Putte Baarland
52 Michael Grijmans Happyness Vigo D'Arsouilles Erp
53 Jack Ansems Heracles de Reve Nabab de Reve Sint-Oedenrode
54 163 Felix Malmberg Hipsy Applaus Blerick
55
56 Niels Bulthuis Hilton Onbekend Echt
57 Daniel Meech Country Boy Clearway Elmpt
58 Marit Huige Uppercut Untouched Nisse
59 Gabriel Coumans Horehound For Pleasure Deurne
60 180 Wilma Hellstrom Hertog Jan Der Senaat III Nuenen
61 Marten Gunnarsson Hanna Verdi Baarlo
62 Nicole Mestrom Haranta Zirocco Blue Swalmen
63 Joey Alberti Heldorelioz Eldorado van de Zeshoek Nuth
64 Micky v.d. Oetelaar Hangover Dutch Design Veghel
65
66 Hennie Driessen Heathrow HX Ustinov Selfkant
67 Mariska Ewalds Highway Tangelo v.d. Zuuthoeve Baarlo
68 Yvonne Jakobsen Homey Cardento Meliskerke
69 Miranda Harrington Hadesh VDS Diarado Ospel
70 Tim van de Oetelaar Henri HX Numero Uno Kessel
71 Sylvia Dorssers High Five Glasgow vh Merelsnest Maasbree
72 Sophie Claassen Hodine Zambesi Vorstenbosch
73 Rodrigo Almeida Clear Round of Picobello Clearway Maasbree
74 Rob Heyligers Hadiolga Chello 3 VDL Asten
75 Patrick Lemmen Corragio Conthargos Baarlo
76 Michiel de Ruyter Hi There Nabab de Reve Sevenum
77 Manon Hees Alcapulco Andiamo Meterik
78 Kim Emmen Audi’s Caleandro d'hotot Calendro Dinteloord
79 Maikel van Mierlo His Excellency Clinton Koningslust
80 Liza Tiebot Springkey Spartacus Wanssum
81 Joy Lammers Nicolo Namelus R Hamont
82 Johan Bergs Happy Boy T Ultimo Grubbenvorst
83 Jaime Guerra Hot Stuff TCS Indoctro Elmpt
84 Felix Malmberg Happy Feed Durrant Blerick
85 Elisabeth Aspen Hot Chocolate HX Applaus Meterik
86 Asaf Abudi Iron Lady Z Iron Man van 't Meulenhof Maasbree
87 186 Ricardo Reinert Catero CalidoI Susteren
88 Gert-Jan Hubrechts Hopes of High Indoctro Baarlo
89 Kristian Houwen Hiralinde-DN Glasgow vh Merelsnest Wanssum
90 Robby Krowoza Hands up Applaus Roermond
91 Stijn Baert Mistral D Cornets Prinz Ulbeek wellen
92 Thomas Mertens Blom`s Nueno Numer Uno etten-leur
93 181 Kimberley Winsingh Hangover Canturo Raalte
94 Pieter Keunen Henkie-Penkie Plot Blue Kessel
95 166 Niels Bulthuis Hero Tangelo Echt