7 - 4 Jarige springpaarden


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

MARK MARTENS SPORTHORSES PRIJS

4-jarige springpaarden

Tabel A op punten (KNHS Art. 281.b) - Beoordeling: wijze van springen en gaan tussen de hindernissen.

Beste 10 paarden komen terug voor de tweede ronde over een verkort parcours. (aansluitend)

Jury: Vincent Voorn & Peter Paul Bosch

Vrijdag 28 juli 2017           *09:00*         Rubriek 7


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 28 juli 2017
Tijd: 09:00
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 125.-
2e prijs: € 110.-
3e prijs: € 90.-
4e prijs: € 75.-
5e prijs: € 60.-
6e prijs: € 50.-
7e prijs: € 40.-
8e prijs: € 35.-
Regl. Volgprijzen: € 30.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Asaf Abudi L' Esperance la vie Z Lordanos Maasbree
2 Ellis Pex Incredible Spartakus St-Joost
3 Paul Janssen Iniësta Zirocco Blue VDL Well
4 Tim van de Oetelaar Inostello Numero Uno Kessel
5 Rob Heyligers I.Wellie R 58 Corland Asten
6 Annika Axelsson Mylord Cadanza Z Mylord Carthago Maaseik
7 Johan Bergs Ivana Unaniem Grubbenvorst
8 Liza Tiebot Impala SMH Zambesi Wanssum
9 Michael Grijmans Huro's Impossible Mundig R I'm Special de Muze Erp
10 172 Sierra Michelle Wilson Audi's Issun Boshi Caretino Gold Dinteloord
11 Thijs Derks Iscolavsco Fortuna Berlin Elsendorp
12 Wilma Hellstrom K Fire Captain Fire Nuenen
13 Ricardo Reinert Igor Vittorio Susteren
14 Nicole Mestrom Irmette Balia PJ Don Diablo Swalmen
15 Kimberley Winsingh Ivar Douglas Raalte
16 Stijn Baert Comdero van Beek Z Comme il Faut Ulbeek wellen
17 Valerie Pex Intouchable Denzel van het Meulenhof St. Joost
18 Elise Leisink Idle Dice Andiamo Panningen
19 Gert Bloemen Cocaine v/h Bloemenhof Z Cannabis z Overpelt
20 Patrick Jacobs Isaak Don Diablo sevenum
21 Yvonne Jakobsen Iron Maiden Dakar Meliskerke
22 Amber Fijen Ilon Blue Zirocco Blue Nieuwstad
23 Christina Kallmert Icanta Andiamo Oirlo
24 Emile Tacken Natan Deauville de la Vie Meterik
25 Kim Huige Indy Ustinov Kessel
26 Lieke Vogels Nuit D'api Bisquet Balou Oost
27
28 Rodrigo Almeida Nixon Kannan Maasbree
29 Asaf Abudi Unbelievable Z Untouchable Maasbree
30 Ellis Pex Imette HX Bustique St-Joost
31 Paul Janssen Identiek - Well
32 Tim van de Oetelaar Iris Starpower Kessel
33 Rob Heyligers Ice Cream HDH Cream on Top Asten
34 Annika Axelsson Chakilly Z Chacco Blue Maaseik
35 Anneke Niels-van Wijngaarden Iniesta Warrant Didam
36 Gerco Steeghs Imero El Primero Kessel
37 Loewie Joppen Challenge of Picobello Z Contact vd Heffinck Maasbree
38 Kristian Houwen Il Magnifico Ukato Wanssum
39 Laura Scheepers Iprimero El primero sevenum
40 John Steeghs Soraya VDG Z Hunters Scendro Meterik
41 Niels Tacken Incognito Baltic VDL Meterik
42 Johan Bergs Iban Don Diablo HX Grubbenvorst
43 Liza Tiebot Iryan SMH Baltic VDL Wanssum
44 Michael Grijmans Indante Casantos Erp
45 Sierra Michelle Wilson Cascatino Carinjo Dinteloord
46 Thijs Derks Immer Fortuna Berlin Elsendorp
47 Wilma Hellstrom Nestor VDR Houston Nuenen
48 Ricardo Reinert Consul Cayado Susteren
49 Nicole Mestrom Idagonda Zirocco Blue Swalmen
50 Nicole Caris I'm one in a Million Special de Muze Maria hoop
51 Kimberley Winsingh Irish Coffee PR Emerald vh Ruitershof Raalte
52 184 Stijn Baert Zitric van Beek Zirocco Blue VDL Ulbeek
53 Asaf Abudi Zao D'Hyrencourt Z Zandor Z Maasbree
54 Ellis Pex Kyoto Z Kannan St-Joost
55 Paul Janssen If You Dare Bustique Well
56 Tim van de Oetelaar Isabella HX Diamant de Semilly Kessel
57 Rob Heyligers Ibeau SMH Quasimodo Asten
58 185 Ricardo Reinert Bellona Olympic Bonaparte Z Susteren