Rubriek 15: Klasse M(1.20m)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht


KNHS wedstrijd
2 fasen special
Ontbrekende combinatie nummers voor aanvang van de rubriek doorgeven!


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 20 augustus 2017
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 80.-
2e prijs: € 65.-
3e prijs: € 50.-
4e prijs: € 35.-
5e prijs: € 20.-
Regl. Volgprijzen: € 15.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 236 martin sterzenbach Thander - Dorsten
2 Anna Groesdonk Chotthu Captain Fire Mülheim an der Ruhr
3 Elke Geraedts Chicago Z JKH Trucks Commanchi baexem
4 Dulce Sanchez Corinda vd Reesthoeve Valiant Weert HC
5 Jinse van der Haegen Elton v/h Roelhof Z EPLEASER VAN 'T HEKE Weert
6 Nadine Latiers Butterfly Escudo I Belfeld
7
8 Marcel Willems Apollo Kbosch
9 Thiago Ribas da Costa Flex du Haut du Roy Cosinhus Ysselsteyn
10 Silje Isdal Eide Coulthard JK Horsetrucks Z Commanchi Weert HC
11 242 Sarah Duggan Hillery v/d elsakker Baltic Prinsenbeek
12 Patrick Nortier Cabrio Chuck Z heerlen
13 Tim Kisters Cartouch Calvino Z Bocholtz
14 Silvie Liebing Balou´s Barbie Girl Balou de Rouet Meterik
15 Lisanne Verdonk Future One R.L. Bustique Oudenbosch
16 Espen Johansen Ballé Contender Hagavik
17 Andre freire kiler babe van orshof panningen
18 Joyce Melis Don Diablo No Limit Belfeld
19 Luca Holthuisen La Fronteira stm Landus Belfeld
20 martin sterzenbach Naireve - dorsten
21 172 Luc Poels Ashmir Kashmir Van Schuttershof
22 173 Lovise Klemetzen Caretto Oklund
23 Elisabeth Aspen Hirsinaa Van Gogh Meterik
24 Benthe Smits Edelweis Carambole Well
25 Anna Groesdonk Windsor Orame Mülheim an der Ruhr
26 Elke Geraedts Viper J.K.H. Z Vleut baexem
27 Freek Vestjens Atlanta - Sevenum
28 Kira Gammersbach Cupido Cantos Essen
29 Lauren van Berkel Wiepke Indoctro waalre HC
30 Ron Theelen Caruso Z Cobra Beringe
31 Carina Tringolo Hyves Chellthago Z 41de mortel
32 239 Solvor Malmei Hojmarks Poppoff Quidam de Revel
33 Chiara Palmi Zynedi Loma - Blitterswijck
34 220 Bjoern Rauls Zamora nn
35 Fabienne Damen Evita Ohé en Laak
36 Mara Vullers Lord Off Freedom Z Largo W Budel
37 Jinse van der Haegen Juventus van het Blauwhof Berlin Weert
38 Emma Romell Count Down Crawford Weert HC
39 Thiago Ribas da Costa Piper vd Withoeve Prince vd Wolfsakker Ysselsteyn
40 Silje Isdal Eide Diamantair Warrant Weert HC
41 243 Sarah Duggan evita v?d elsakker vegas vdl Prinsenbeek
42
43 213 martin sterzenbach fit quidam de revel Dorsten
44 Vera Grevelink For Joy V/h Akenhof Winningmood Van De Arenberg Asten
45 Ricardo Hartman golo van het nief cicero venlo
46 Janneau Rouwette Freire Lightning xxxx panningen
47 Nadine Latiers Florentino Ukato Belfeld
48 Silvie Liebing Finola Cardento Meterik HC
49 Isheau Wong Showtime Adelheid Z Spartacus TN Weert HC
50 Lisanne Verdonk Future two R L Bustique Oudenbosch
51 Espen Johansen Clouseau Canturo Hagavik
52 Leo Büscher Chümli Comme il faut Dortmund
53 Anna Groesdonk Pep le Grand Cassini II Mülheim an der Ruhr
54 Elke Geraedts JK Horsetrucks Cheere Leader Cascon baexem
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94 266 Freek Vestjens Atlanta - Sevenum HC
95 269 Lisanne Verdonk Future two R L Bustique Oudenbosch HC