Rubriek 13: Klasse B (1.00m)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht


KNHS wedstrijd
Klassiek direct op stijl
Ontbrekende combinatie nummers voor aanvang van de rubriek doorgeven!


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 20 augustus 2017
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 80.-
2e prijs: € 65.-
3e prijs: € 50.-
4e prijs: € 35.-
5e prijs: € 20.-
Regl. Volgprijzen: € 15.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 201 Asaf Abudi Challenge of picobello Z Contact vd heffinck Maasbree HC
2 Bo van Haaren Ubagan Takt Berg en Dal
3 sidney renders Tanagra H Calvados Son en Breugel
4 Teun Vestjens Hannah - Sevenum HC
5 Babette Kuijpers Nunha Numero Uno Oirlo
6 240 Elisabeth Aspen Graziano Meterik
7 Ilse Hoogesteger Mondain Montender Nistelrode HC
8 John Delforterie Iva nn Oss HC
9 Emma Bocken Happy hour Spartacus Weert
10 Nicole Dubois Future Vleut Eindhoven
11 Janiek van de Rijdt First Choice Gaillard de la Pomme Heeswijk-Dinther
12 Hein van Driel Idextro Dexter-R Heeswijk-Dinther HC
13 Annette Swinkels Hare Majesteit Ustinov Deurne
14 Petra Bouwmans investment nabab de reve Griendtsveen
15 Paulien Rovers Chadrack Du Marais Wizzerd Heijen
16 Kim van Heel Irmette Canabis Z Erp NB
17 Valerie van den Oord Royal Pleasure coolcorran wood Sprang-Capelle
18 203 Niels Knape Harco st Gyvain Darco Swalmen HC
19 Diede van den Berg Queste Forlani Z Quintessence Z Ommeren
20 Paul Janssen If You Dare Bustique Well HC
21 204 Johan Bergs High Touch untouched Grubbenvorst HC
22 205 Sanna Olsson Ivana Unaniem Grubbenvorst HC
23 Maud van den Bogaart Nowlimit Vleut heesch
24 Angelique Dohms Handsome Boy GS Eldorado vd Zeshoek Beesel
25 Nina Aspers Grace van de Brouwershoeve Cicero Z Echt
26 Simone Smedts Vomium Osmium Kronenberg
27 Patrick Nortier Chipolata M Caleandro heerlen
28 Lisa Linders Durn Zacharov Nuth
29 Lisanne Verdonk I Am Dexter R Oudenbosch HC
30 206 Asaf Abudi Unbelievable Z Untouchable Maasbree HC
31 Lisanne Verdonk I Am Dexter R Oudenbosch HC
32 Samantha Beekman Celine Van Gogh Geldrop
33 Yaiza Dierckx Balou Baloubet du Rouet Brasschaat HC
34 Teun Vestjens Hannah - Sevenum HC
35 Anna von Eckern Celestia N Cordino Düsseldorf
36 Romy Ticheloven Nairobi Diamant de Semilly Reuver
37 Nina Biel Scarlett Rose Schumacher Eindhoven HC
38 Hein van Driel Dangelo nn Heeswijk-Dinther HC
39 John Delforterie thunder -- Oss HC
40 Emma Bocken Estera Warrant Weert
41 Zoe Timmermans Great Lord V/h Molenhof Lord Z Grathem
42 Thijs van Tilburg Hailey Kannan Oeffelt HC
43 Anke van de Kerkhof Giggut Calvino Z Aarle-Rixtel
44 Wouter Enzerink Guess Who ukato asten-heusden
45 Ivo Berden High Performance Cavalier Maasbree HC
46 Kira Gammersbach Basti - Essen
47 Lianne van Vegchel Gibsonway Arthos R Meerlo
48 Michel Schreinemachers Hermes Blue Mr. Blue Velden
49 Paul Janssen Impact Vittorio Well HC
50 207 Johan Bergs Pretender Grubbenvorst HC
51 227 Dominique Killaars Fiasco Ultimo
52 Annette Swinkels Icipari Classe VDL Deurne
53 Petra Bouwmans Hanky Panky Mr.Blue Griendtsveen
54 Nadia Gijbels Bad Boy Lucky Boy Eigenbilzen
55 Tim Kisters Havanka Spartacus Bocholtz
56 Patrick Nortier Conti Contender heerlen HC
57 Nicole Weatherall Cornado Z Cassaro Tilburg HC
58 208 Asaf Abudi Zao D'Hyrencourt Z Zandor Z Maasbree HC
59 Freek Vestjens Vertigo Z Vagabond de la Pomme Sevenum HC
60 Lisanne Verdonk I love you MB Numero Uno Oudenbosch HC
61 25 Anna von Eckern Romeo Rombach Düsseldorf
62 Silke Winters Foxstop van Essene Nonstop Lommel
63 Lucas Van der Linden Copieto Caleandro Tilburg HC
64 Teun Vestjens Hannah - Sevenum HC
65 Hein van Driel Starron van Beek nn Heeswijk-Dinther HC
66 248 Elisa Vaessen Groenrijk's Tolana Z Tolano van 't Riethof Maasbree
67 260 Charlotte Kuijpers For you & me - Oirlo HC
68 252 Petra Bouwmans investment nabab de reve Griendtsveen HC
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96 250 Annette Swinkels Icipari Classe VDL Deurne HC
97 Patrick Nortier Conti Contender heerlen HC