Rubriek 9: Klasse M(1.20m)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht


KNHS wedstrijd
2 fasen special
Ontbrekende combinatienummers voor aanvang van de rubriek doorgeven!


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 19 augustus 2017
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 80.-
2e prijs: € 65.-
3e prijs: € 50.-
4e prijs: € 35.-
5e prijs: € 20.-
Regl. Volgprijzen: € 15.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1
2 martin sterzenbach Catch me - dorsten
3 Freek Vestjens Escudo- S Cicero Z van Paemel Sevenum
4 Goncalo Bourbon Guapa Eldorado Bree
5 Monique van den Broek Danielle van de Helle nn Sevenum
6 181 Tim Birckenstaedt Freestyler - HC
7
8 222 Hamed Almaghrbi Calisto - HC
9 Stefan Holvast Avanti - Elst (gld)
10 Jada Golsteijn Salomo Hemmingway Roosteren
11 Stijn Theeuwes Dopharma's Goedzo Vittorio Boxtel
12 149 Carlos Ribas Heartbeat - HC
13 Laura Scheepers Gecella Sevenum
14 Emmy Gradussen Bandito Untouchable Z Echt
15 Babs Kerkhoffs Evita van Spieringen Eros Platiere Kelpen-Oler
16 Erin Doyle Edsiliavanta Berlin Bennekom
17 Maria Salminen Collected Hopalong Cassidy xx Myllykoski
18 Simone Schmits Faskilly S Indoctro Swalmen
19 Sjors van Oorschot Galaxy Tangelo vd zuuthoeve berghem
20 Susan Smulders Easy Snake Whitesnake Horst
21 Manon Hees Sapho Nbek Meterik HC
22 Sjoerd Frankevyle Gio P Bernini Beuningen
23 103 Thijs Linders My Cazi My Tender Baexem
24 Vera Grevelink For Joy V/h Akenhof Winningmood Van De Arenberg Asten
25 49 Aniek Poels Quick Hamlet Quick Lauro Z HC
26 martin sterzenbach Coco - dorsten
27 Freek Vestjens Hamiara Mr Blue Sevenum
28 27 Emelie Starrin dry martini stakkato gold Baexem HC
29 Marie-Therese Leuchten Cordoba 67 Captain Fire Ratingen
30 Janneau Rouwette Freire Lightning xxxx panningen
31 Gabriel Coumans Horehound For Pleasure Deurne
32 Wiljan Laarakkers Expoler - Ottersum
33 Cathelijne van Aar Bevers Femke Vleut Uden
34
35 Anouk Vermeulen Gwendolien Ustinov Handel
36 Goncalo Bourbon Jane Xx Bree
37 Monique van den Broek Footloose HBC Cantos Sevenum HC
38 Rosa Ruutsalo Yeguda Andiamo Luoma
39 Stefan Holvast Calaxy - Elst (gld)
40 Andre freire kiler babe van orshof panningen
41 Vera Kranen Ginpower Brainpower Driel
42 220 Bjoern Rauls Zamora nn
43 Rens Spreuwenberg Halifax Zirocco Blue Kessel
44 Pieter Clemens nn gruitrode
45 182 Tim Birckenstaedt Undercover - HC
46 Jenni Piippo Cantalobos Connair Moujik Kuopio
47 Nicoline Speet Zeewinde Casco Oploo
48 48 Aniek Poels Giant Cantos
49 martin sterzenbach For fun - dorsten
50 Freek Vestjens Girona Calvaro Z Sevenum
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97 228 Manon Hees Sapho Nbek Meterik HC
98 220 Bjoern Rauls Zamora nn HC