Rubriek 8: Klasse L (1.10m)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht


KNHS wedstrijd
2 fasen special
Ontbrekende combinatie nummers voor aanvang van de rubriek doorgeven!


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 19 augustus 2017
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 80.-
2e prijs: € 65.-
3e prijs: € 50.-
4e prijs: € 35.-
5e prijs: € 20.-
Regl. Volgprijzen: € 15.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Rens Verberk Corsica Z Clinton Oploo
2 Cheyenne van Gog HE'S THE MAN Gentleman Deurne
3 Frits Martens Hooligan N Eldorado van de zeshoek deurne
4 217 Antonio Alfonso Camera de Riverland L arc de triomphe Evertsoord
5 Elisabeth Aspen Graziano Whitaker Meterik
6 155 Gina van Dam Heliotrop HBZ Tornesch
7 188 Nadja Kujawski Galdero Xx HC
8 Freek Vestjens Dollar King Quidam de Revel Sevenum
9 Goncalo Bourbon Dim Sum Zurich Bree
10 194 Guido Jan Schoemaker Filonca - Voorthuizen HC
11 Manon Hees Alcapulco Andiamo Meterik
12 177 Linda Järn Glekinchie - HC
13 martin sterzenbach Flipper - dorsten
14 Pieter van Wiechen Hanessse Applaus zeeland nbr;
15 Silvie Liebing Balou´s Barbie Girl Balou de Rouet Meterik
16 Wiljan Laarakkers Mickey Blue Eyes Emerald Ottersum
17 Anke Hamacher ComeOn Comanche Z Limbricht
18 Rick Verheijen Chocotoff Tygo Lottum
19 199 Serena Nijs Deserata's Canterburry Vaillant Turnhout HC
20 Sjors van Oorschot ticolina z twister de la pomme berghem
21 Carolien Boots Condor contador Venlo
22 Harrie Vaessen Ghickstead Hamlet Maasbree
23 Theresa Kamps Lady Lulu - Bree
24 Milica Filimonovic G-Star Spartacus Moergestel
25 200 Michel Schreinemachers Figaro S Carthino Z Velden
26 Tom Hulsman Gossit Timonia M Unique D'hyrencourt Lanaken HC
27 Rens Verberk Hurrant Durrant Oploo HC
28 Nikie Bos Frodo Gondo Numero Uno Beuningen
29 Jessie Derikx Cylanda Z Cicero van Paemel Vredepeel
30 Demi Kerens Darthago S Silverstone Heerlen
31 Anique Timmermans Calandro nn Schijndel
32 Jada Golsteijn London JG Non Stop Roosteren
33 Babs Kerkhoffs Lily Marlen W Grand Chance-s Kelpen-Oler
34 Emmy Gradussen Levelly Level Z Echt
35 Vivian Vestjens Zipper Voltaire Kessel
36 Tani Joosten Saphira Epsom Gesmary BEEK
37 Feike Linders Toy Story Diarado Nieuw-Bergen
38 189 Vivien Blandfort Elwood - HC
39 209 Rachel Geusens Allstar -
40 233 Andre freire Feia xxxx Panningen HC
41 46 Aniek Poels Maldonado -
42 218 Antonio Alfonso Cappella de riverland - Evertsoord HC
43 Elisabeth Aspen Hot Chocolate HX Applaus Meterik
44 Freek Vestjens Zoe Zingaro NN Sevenum
45 193 Guido Jan Schoemaker Holette - Voorthuizen HC
46 219 Manon Hees garizona Tangelo Vd zutenhoeve Meterik HC
47 157 Nicolas Toro Bloom - HC
48 150 Carlos Ribas Bruno - HC
49 martin sterzenbach The General Cayado dorsten
50 Pieter van Wiechen Higo Vigo d' Arsouilles zeeland nbr;
51 Silvie Liebing Finola Cardento Meterik HC
52 Wiljan Laarakkers Gold-wish Spartacus Ottersum
53 Rens Verberk Flavour-O Zambesi Oploo
54 Goncalo Bourbon Guapa Eldorado Bree
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98 221 Anique Timmermans Calandro nn Schijndel HC
99 209 Rachel Geusens Allstar - HC