Rubriek 4: Klasse Z (1.25m) / ZZ (1.35m)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht


De Peelbergen competitie
2 fasen special


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 17.50
Datum: 18 augustus 2017
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 150.-
2e prijs: € 100.-
3e prijs: € 50.-
4e prijs: € 40.-
5e prijs: € 30.-
Regl. Volgprijzen: € 20.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 64 Wiljan Laarakkers Eva Zelote VDL Z Ottersum
2 76 Omer Karaevli Cantie Canturano Z
3 Dulce Sanchez Corinda vd Reesthoeve Valiant Z Weert HC
4 Manon Hees Donna Evita Darco Z Meterik
5 Rob Eras Collezione Cesaro Delano Diamant de Semilly Z Helvoirt
6 Thiago Ribas da Costa Jules Verne DB Flamenco de Semilly Z Ysselsteyn
7 111 Jill van der Stukken Allegre - Z
8 130 sally hopkinson Crystal Clear Cancara Z
9 Ruben Lamers Colorado Acolord Z budel
10 30 Can Oskay Celina Crawford Z
11 Annette Wolf Ewoud J Tangelo van de Zuuthoeve Z Polsbroek
12 Niels Knape Dirginia Van Gogh Z Swalmen
13 98 Maja Burnell Carlo - Z
14 Michael Hughes Janina 40 - Z Bocholt
15 Stefanie van den Brink Fortaleza - Z Bocholt
16 Frank Schuttert Denver De Liebri Z Diamant de Semilly Z Meeuwen-gruitrode
17 Hein van Driel Carbid Z Ciciro Z Z Heeswijk-Dinther
18 Stefan Holvast Fair Play Wizzard Z Elst (gld)
19 Fidel Segovia Athlanta - Z leunen
20 152 Oscar Reyes Osuitar - Z
21 Teun Vestjens Eltjade S Nabab de Reve Z Sevenum
22 Daniel Meech Easy Verdi Z Elmpt
23 Emma Romell Kappa de Quijas Indoctro Z Weert HC
24 erina yamabe Carcassonne Z Carosso VDL Z Roermond
25 78 Lisa Nooren Mrs. Ray - Z
26 Michiel de Ruyter Tequilla from Second Life Z Tlaloc La Silla Z Sevenum
27 97 Mathijs van Asten Quint vh Maarlo Quidam De Revel Z
28 63 Wiljan Laarakkers Evista Diarado Z Ottersum
29 122 Rebecca Lindeblad kings lady bamako de muze Z Maaseik
30 37 Goncalo Bourbon Ashfort - Z Bree
31 45 Jan Maly Kratos Van De Peule Thunder Van De Zuuthoeve Z
32 53 Lovise Klemetzen Caretto Oklund Z
33 54 Luc Poels Ashmir Kashmir Van Schuttershof Z
34 Salmeen Al-Suwaidi Cantaro nn Z weert
35 Jaime Guerra Dominick Numero Uno Z Elmpt
36 4 Christopher Klasener Zippit Berlin Z
37 75 Omer Karaevli Raban Damiro Z
38 Ruben Lamers Enya Canturano Z budel
39 Sarah Duggan Elsakkers Connah Laytender Z Prinsenbeek
40
41 55 Camilla Storemark Gerton Ukato Z
42 Antonio Mendes cassinato Cassini I Z Helmond
43 Thiago Ribas da Costa Tupac vd Vrombautshoeve Z Thunder vd Zuuthoeve Z Ysselsteyn
44 31 Can Oskay Goofy Ukato Z
45 Manon Hees Faithful Calvaro Z Meterik
46 Niels Knape Farezzo Arezzo VDL Z Swalmen
47 Michael Hughes Contara - Z Bocholt
48 Stefanie van den Brink UNEX Omega Star - Z Bocholt
49 144 Rens Spreuwenberg Zarah Clearway Z Kessel
50 126 Silje Isdal Eide Valloes Lucky Lady Carano Z Weert
51 Fidel Segovia Iluna - Z leunen
52 Frank Schuttert Tiopepe des Champs Ogrion des Champs Z Meeuwen-gruitrode
53 Hein van Driel Genius Onbekend Z Heeswijk-Dinther
54 Pieter Clemens nn Z gruitrode
55 Tom Smeets candilla z candillo Z blerick
56 85 Marwin van den Nieuwenhuijzen Figo Chacco Blue Z
57 65 Wiljan Laarakkers Nerono Z Nelson Z Z Ottersum
58 79 Lisa Nooren Excellent - Z
59 69 Manfredi Macchiarella Angelina Andiamo Z
60 Michiel de Ruyter Felix Zambesi Z Sevenum
61 Teun Vestjens Felice Calvaro 6 Z Sevenum
62 Rebecca Lindeblad lahaab elvis ter putte Z maaseik
63 Milan Lamers Abiskaya hero ET Z nn Z neerpelt
64 Famke Bastiaansen Extra Cool Amadeus Z Gilze
65 Stephanie Marianeschi Ippon v.h. Rebelshof Catwalk van de helle Z Evertsoord
66 Awad Al-Qahtani Gerenice of Colors nn Z weert
67 Ruben Lamers Jarvinka OH Darco Z budel
68 Jaime Guerra Lego Carmarque Z Elmpt
69 123 Stella Rohlcke Queen of Hearts Heartbeat Z
70 Salmeen Al-Suwaidi Zorro nn Z weert
71 Sarah Duggan fern eldorado van de zeshoek Z Prinsenbeek
72 56 Camilla Storemark Gitaine Quality time Z
73 Antonio Mendes NN NN Z Helmond
74 Manon Hees Garrone Onbekend Z Meterik
75 Niels Knape Le Concorde Empire Z Swalmen
76 Minna Danielsson Delight Tangelo vd Zuuthoeve Z Weert HC
77 Michael Hughes Carabelle - Z Bocholt
78 Minna Danielsson Delight Tangelo vd Zuuthoeve Z Weert HC
79 Fidel Segovia Jack - Z leunen
80 145 Rens Spreuwenberg Hermine Hermes D'Auth Z Kessel
81 175 Stefanie van den Brink Salt N Peppa - Z Bocholt HC
82 66 Wiljan Laarakkers Duchesse De Pomme Lambada Van Berkenbroeck Z Ottersum
83 163 Yves Awouters Carisma Clinton II Z Maaseik
84
85 Stefanie van den Brink Salt N Peppa - ZZ Bocholt
86 176 Michael Hughes Contara - ZZ Bocholt HC
87 113 Tom Martens Classic Edition Cancara Z ZZ Ospel
88 Ruben Lamers Ariana - ZZ budel
89 5 Christopher Klasener Catch me Upgrade ZZ
90 86 Marwin van den Nieuwenhuijzen Eton Clinton ZZ
91 Frank Schuttert Arc De Triomphe Triomphe De Muze ZZ Meeuwen-gruitrode
92 Pieter Clemens Emadermus PP Cooper v.d. Heffinck ZZ gruitrode
93 Manon Hees Duduza Dulf van den Bisschop ZZ Meterik
94 Antonio Alfonso First April - ZZ Evertsoord
95 Isheau Wong Zadarijke San Remo ZZ Weert HC
96 70 Manfredi Macchiarella Delsino Lupicor ZZ
97 Stefanie van den Brink Baronescha Verdi ZZ Bocholt
98 114 Tom Martens Incaro LS Caruso ZZ Ospel
99 Ruben Lamers Delithius Zidane ZZ budel
100
101 Rob Eras James de Muze ZZ Helvoirt
102 Michiel de Ruyter Festa Indoctro ZZ Sevenum
103
104 Niels Knape Dynamo Andiamo ZZ Swalmen
105 6 Christopher Klasener Edwina Berlin ZZ
106 87 Marwin van den Nieuwenhuijzen Elvixus Sir Shutterfly ZZ
107 Frank Schuttert Lord Al Bahar Lord Pezi ZZ Meeuwen-gruitrode
108 Pieter Clemens Fliegette Casall ZZ gruitrode
109 Stefanie van den Brink Valdelamadre Clooney - ZZ Bocholt
110 Michael Hughes Janina 40 - ZZ Bocholt
111 112 Tom Martens Ut Wodka Cassini ZZ Ospel
112 Ruben Lamers Visconti de Beaufour Numero Uno ZZ budel
113 165 Rens Spreuwenberg Deauville Canturano ZZ Kessel
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126 166 Niels Knape Dirginia Van Gogh Z Swalmen HC
127 69 Manfredi Macchiarella Angelina Andiamo Z HC
128 171 Awad Al-Qahtani Gerenice of Colors nn Z Weert HC
129 70 Manfredi Macchiarella Delsino Lupicor ZZ HC
130 174 Stefanie van den Brink Baronescha Verdi ZZ Bocholt HC