Rubriek 2: Klasse L (1.05m)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht


De Peelbergen competitie
2 fasen special
 


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 17.50
Datum: 18 augustus 2017
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 150.-
2e prijs: € 100.-
3e prijs: € 50.-
4e prijs: € 40.-
5e prijs: € 30.-
Regl. Volgprijzen: € 20.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Michiel de Ruyter Evian - Sevenum
2 Wil Schellekens NN ESBEEK HC
3 Michel Schreinemachers Hermes Blue Mr. Blue Velden
4 Hein van Driel Idextro Dexter-R Heeswijk-Dinther
5 135 Beau Schuttelaar Huppeldepup Tyson
6 118 Jade van Hunnik Madame Claire Numero Uno
7 Lou van de Goor Amice ustinov sevenum
8 Fien van de Goor Fenne bustiqe sevenum
9 Fons Nabuurs Chico Indoctro Rijkevoort
10 kyle timm hamilton zirocco blue egchel
11 Lars Kersten Halleluya Spartacus egchel
12 68 Manfredi Macchiarella Zirocco Zirocco Blue
13 71 Omer Karaevli Felize Cardento
14 Yves Awouters gruso capistrano maaseik
15 41 Jan Maly Craky Z -
16 Ellen Poels Santa Cruz Shouppydam des Horts Heide
17 Milica Filimonovic G-Star Spartacus Moergestel
18 106 Romy Diks Ice tea Nonstop
19 Sarah Duggan Hippy blue v/d elsakker Zirrcco blue Prinsenbeek
20 Antonio Alfonso Camera de Riverland L arc de triomphe Evertsoord
21 Daniel Meech Call Me Chembertine Elmpt
22 Peter Peeters Hubertha Indoctro Maasbree
23 Jur van Kimmenade Bizet Verdi Weert
24 Mindi Korvenoja Harley Indoctro Sevenum
25 Patrick Jacobs cavallo ps z clarissimo z meterik
26 Phil Theelen Nerlinneke Z Non Stop Haelen
27 Michiel de Ruyter Hurricane Crespo Sevenum
28 Wil Schellekens Isabel Captain Cooper ESBEEK
29 Elisabeth Aspen Caleandonee Caleandro Meterik
30 Frank Tol Dior Lucky Boy Loon op zand
31 59 Wiljan Laarakkers Gladiator Spartacus Ottersum
32
33 Jaime Guerra Nino - Elmpt
34 32 Laura Penele Ferrari -
35 34 Goncalo Bourbon Mamzelle - Bree
36 119 Jade van Hunnik Royal Roy Z Chellano Z
37 28 Can Oskay G-Star -
38 Lou van de Goor Arezzo Onbekend sevenum
39
40 133 Lobke Albers Santa Barbara Carrera
41 kyle timm mystique toulon egchel
42 Lars Kersten Hallilea - egchel
43
44 104 Aniek Diks Haran Eldorado vd Zeshoek
45 91 Kristin Nyberg Bloom -
46
47 92 Kristin Nyberg Bloom - HC
48 67 Manfredi Macchiarella Zirocco Zirocco Blue
49 72 Omer Karaevli Vigos Lady Vigo
50 Yves Awouters pinella x maaseik
51 42 Jan Maly See You Soon Z Shouppydam Des Horts
52 7 Jake Sweeney A Bel -
53 Thiago Ribas da Costa Belinda Corland Ysselsteyn
54 Annette Wolf Cahlista Z Caruso Polsbroek
55 93 Maja Primdahl Soccoro Starkko
56 Sarah Duggan Grees v/d elsakker Indoctro Prinsenbeek
57 Anne Fritsen Wietske Quasimodo Z Aarle-Rixtel HC
58 Daniel Meech Heiress Elderado Elmpt
59 Michiel de Ruyter Simply the best della cometa Silvio 1 Sevenum
60 Wil Schellekens Incredible Night Dutch Design ESBEEK
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76 72 Omer Karaevli Vigos Lady Vigo HC
77 148 Michiel de Ruyter Simply the best della cometa Silvio 1 Sevenum