05 - CDIJ - J Team - Junior Team Competition


<< Back to competition

BVR Groep Prix

CDI Juniors
Team Test Juniors
Thursday, June 1, 2017          Competition: 05          Arena: 3


Discipline: Dressuur
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 0.00
Datum: 1 June 2017
Tijd: 09:30
Jury‘s
H Ms. Maja Stukelj (SLO)
C Ms. Barbara Ardu (ITA)
B Ms. Jeannette Wolfs (NED)
Prijzengeld
1e prijs: € 180.-
2e prijs: € 140.-
3e prijs: € 100.-
4e prijs: € 80.-
5e prijs: € 60.-
6e prijs: € 40.-
Regl. Volgprijzen: € 20.-
Tijd # Hnr Naam Paard Afstamming
09:30 1 322 Jade OORD CHIREINE PAINTED BLACK NED
09:38 2 325 Britney SCHUT DECO PAINTED BLACK NED
09:46 3 340 Anastasiya CHERDAK SIR BLACK UKR
09:54 4 329 Sem STIEMER WALDEMAR NEGRO NED
10:02 5 318 Fleur HOVERS BOLERO NED
10:10 6 316 Kristy DE ROO SUPERIO NED
10:18 7 310 Benedek PACHL DONNA FRIDERIKA DON FRIDERICO HUN
10:26 8 307 Abbie NEWBURY DISNEYLAND GBR
10:34 9 315 Amber DE GROOT R.BANDERAS RADETZKY NED
10:42 10 319 Meike KROOT VINCE OO SEVEN NED
10:50 11 312 Viola Lucrezia SANSONE FIERO OLD FIDERTANZ ITA
10:58 12 306 Emily BRADSHAW REMARKABLE ROYAL DIAMOND GBR
Pauze (25 minuten)
11:31 13 328 Mylene SPAAK ZITELDO ROYAL DANCE NED
11:39 14 333 Romy VREUGDENHIL PATRICK NED
11:47 15 337 Veronika KHUDOKORMOVA DONNERFELD DONNERBUBE II RUS
11:55 16 324 Thalia ROCKX VERDI DE LA FAZENDA FLORETT AS NED
12:03 17 305 Capucine NOEL SOLEIL NOIR VOM ROSENHOF STEDINGER FRA
12:11 18 338 Chi-Chun LIN ALASKA DVB WELTINO TPE
12:19 19 302 Camille VANGHELUWE FBW RAINMAN RUBICELL BEL
12:27 20 323 Joelle PETERS DACAR'S DREAM JOHNSON NED
12:35 21 309 Emely VAN LOON SALESMAN SIR DONNERHALL I GER
12:43 22 330 Chiel VAN BEDAF BOND'S PAINTING OO-SEVEN NED
12:51 23 326 Florence SIEMER ZIDANE INSPEKTEUR BEL
12:59 24 304 Thomas DAVID UNGARO DE MASSA RUBIN ROYAL (DE) FRA
Pauze (30 minuten)
13:37 25 308 Maddy WHELAN MONSIEUR POMEROL GBR
13:45 26 339 Anastasiya CHERDAK DIAMOND FALLS DON FREDERICO UKR
13:53 27 320 Zoe KUINTJES PRIMEVAL BRITTSION SIR DONNERHALL NED
14:01 28 331 Daphne VAN PEPERSTRATEN GREENPOINT'S CUPIDO JOHNSON TN NED
14:09 29 313 Benth DE GRAAF ZON PRIMAIRE W DON PRIMAIRE NED
14:17 30 317 Annelotte FELIX AMOS FLEMMINGH NED
14:25 31 311 Alana CAZABON ZAZOU OO SEVEN IRL
14:33 32 303 Lea BONIFAY TIMOR MATTERHORN FRA
14:41 33 327 Eva SIJTSMA EYECATCHER SPIELBERG NED
Pauze (25 minuten)
15:14 34 335 Yoann PINTO SERGIO ROSSI SIR DONNERHALL POR
15:22 35 336 Polina IVANOVA RATZINGER RICARDOS RUS
15:30 36 314 Amber DE GROOT HEXAGON'S ZODINDE HEXAGON'S LOUISVILLE NED
15:38 37 334 Oliver WESTON IBIS CALDERON (OLD) POL
15:46 38 301 Suraya HENDRIKX BLACK BEAUTY GRIBALDI BEL
15:54 39 321 Zoe KUINTJES DESPERADO FLORENCIO 2 NED
16:02 40 332 Nicole VERSCHOOR CHARMANDER HOHENSTEIN NED