Klasse M zaterdag


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 2 september 2017
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Yindee van Wanrooij Habibi S Harmony Moergestel
2 Luc Martens Gambler Spartacus Ommel
3 Vilma Catani Dynamite TN Larino nuenen
4 Gabriel Coumans Horehound For Pleasure Deurne
5
6 51 Belle van Breugel Capistrano Calvino Z Sint-michielsgestel HC
7 Yvonne Jakobsen Hanea Cardento Meliskerke HC
8 Robbert Ehrens Devine Contender Weert
9 johnny stevens Duanda nn bocholt
10 Rob van Bussel berenice mia corland asten heusden
11 Alisa Danilova Golden Touch NN Asten
12 Sierra Michelle Wilson Audi's Caleandra M Caleandro dinteloord
13 Silje Haug Gadget Warrant Hunsel
14 Sandra Klaessen gloria vleut Neer
15 69 Dennis Caubergs Luxor Elvis ter Putte
16
17 Joris van Helmond Haïti Cassini Il Asten
18 Maaike Schoormans Franko de Kalvarie Vaillant Hapert
19 Marcel Groen Karuso vant eigenlo Echo vant spieveld Mierlo
20 Arnold Boerekamps Getric van Beek Famtomas de Muze Asten
21 Alfredo Kim Boss nn Asten
22 Kim Sturme Hareina Spartacus Bakel
23 Nick van Grunsven Amaretto B Air Jordan Handel
24
25 22 Dennis Evertse Zirocco Z Zavall VDL Bakel HC
26 Kim Bressers Hurricane Canabis Z Helmond
27 Jan Berben Beatle Berlin Meijel
28 Ruud Jaspers Dame Zürich Swalmen
29 Reggy Hoffmann Lancelot Non Stop Helmond
30 Frans Burgers Hangover Action Breaker Moergestel
31 58 Ruud Vermeulen Donna Casalla Casall Swolgen
32 Jort Op het Veld Calisto Z Cassini II Meijel
33 Robbert Ehrens Active X van www.olland.biz Allegro Weert
34 johnny stevens Evico nn bocholt
35 Rob van Bussel livius e Fidjy of colors asten heusden
36 Alisa Danilova Gin tonic NN Asten
37 Sierra Michelle Wilson Audi's Gisca Cantos dinteloord
38 Gabriela Roger Ibars Beauville Z Bustique Someren
39 Maartje Bakker Fame Arizona Neerkant
40 John Steeghs Ferra Canturano Meterik
41 Arnold Boerekamps Gaby Domingo Asten
42 Lieke Vogels Tjonge Jonge Guidam Oirschot
43 Larissa Bijl High Limits Gentleman Deurne
44 Enrique Borbolla Dana Numero Uno Swolgen
45 Milan Furi Filini Arezzo Swolgen
46
47 Whitney Stinges Givina`` Cantos Reuver
48
49 Malin Parmler JK Horsetrucks Hopefull Mr. Blue Mierlo
50 Rebecca Lindberg Hannibal Rascin Aarle-Rixtel
51 Katharina Millahn Cyntronic Clearway Asten
52 Luc Martens Ferrero Decor Delatio Ommel
53 Yvonne Jakobsen Homey Cardento Meliskerke
54 Silje Haug Filippe Berlin Hunsel
55 Sandra Klaessen fharhap Neer
56 70 Dennis Caubergs Krakow van het Genelaar -
57
58 Joris van Helmond Cachgon - Asten
59 Maaike Schoormans Gavanta Cantos Hapert
60 Marcel Groen koko vant eigenlo nn Mierlo
61 Alfredo Kim Chunnigan III nn Asten
62 Kim Sturme Farnarico Zidane Bakel
63 Robbert Ehrens Elenoor Limbus Weert
64 johnny stevens For Joy nn bocholt
65 32 Rob van Bussel Eigenwijs Linton Asten
66 Alisa Danilova Encore Nabab de Reve Asten
67 Sierra Michelle Wilson Audi's Gasha Spartacus dinteloord
68 Gert Bloemen Anyway v/h Bloemenhof z Andiamo z overpelt
69 79 Marcel Groen koko vant eigenlo nn Mierlo