Klasse L zaterdag


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.50
Datum: 2 september 2017
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 6 Rob van Bussel Iris Asrael Asten
2 Lars Kersten Halleluya Spartacus Egchel
3 Romy van Helmond Glenn Arezzo ommel
4 Sandra Klaessen gucci 00 Neer
5 44 cerian kear Ungaro Ungano sitte
6 Rob Heyligers Hadiolga Chello 3 VDL Asten
7 johnny stevens Cibeau nn bocholt
8 Stefanie Saperstein Chatel van de Wolfsakker Nabab de Reve Ommel
9 Larissa Bijl Gabaret Spartacus Deurne
10 Ruud Vermeulen Butterfly Bennington Swolgen
11 Marcel Groen Happy Days Eldorado vd Zeshoek Mierlo
12 22 Dennis Evertse Zirocco Z Zavall VDL Bakel
13 Jan Berben Fabiano Warrant Meijel
14 Yindee van Wanrooij Hope Blue Plot Blue Moergestel
15 Frans Burgers Frodo Echo van't Spieveld moergestel
16 Cheyenne van Gog El Salvador Ticallux Verte Deurne
17 Lars Kersten Hallilea Zirocco Blue Egchel
18 Mirjan Horyon Fudina PP Nabab de Reve Meijel
19 Lotte van den Broek Glyn Cazall Lierop
20 Robbert Ehrens Djenna Clarimo Weert
21 66 Marlies Hoorn Hungarian Hope London Weert
22 16 Silke Marien Feelwit Ogano Sitte B-mol HC
23 8 Rob Heyligers Nn Asten
24 John Steeghs Now or Never Nabab de Reve Meterik
25
26 Enrique Borbolla Navarino Numero Uno Swolgen
27
28 Joris van Helmond Quality Boy - Asten
29 Chen Rich Lemba z Level z Liessel
30 Boaz Rich Gemler Diarado Liessel
31 Chen Rich Lemba z Level z Liessel HC
32 60 Luca-Maria Kemper Calando van de Langvelden Z Cadence van 't Gelutt Z B-2400 Mol HC
33 Ruud Jaspers Galant Arko III Swalmen
34 Marco Jaspers Hera Namelus Swalmen
35 Reggy Hoffmann Hotshot Tolano van 't Riethof Helmond
36 Anneke Overmeer Eagle Vittorio Geldrop
37 Ellen Beckers - van Bussel Selena Z Spartacus roggel
38 Mirjan Horyon Fabulous Eldorado vd Zeshoek Meijel
39 65 Stefanie Saperstein Devito Clarimo Ommel HC
40 19 Britt van Golstein Brouwers Gentile Voltaire
41 Sandra Klaessen gelvera quality time Neer
42 56 Alien Baelden Hooligan Catalido HC
43 71 Rob Heyligers Hadyvola Numero Uno Asten
44 Larissa Bijl How Gentle Donder Deurne
45 Ruud Vermeulen Zaccheaus Zander Swolgen
46 johnny stevens Cuality's nn bocholt
47 Marcel Groen Gershwin Mr. Blue Mierlo
48 Maartje Bakker Funghi Singapore Neerkant
49 Alfredo Kim Bellissima nn Asten
50 Steven Daneels Hanna Tolan R Asten
51 Sierra Michelle Wilson Audi's Highway Clearway dinteloord
52 Janine Maassen  Eclair La Vie Diarado Helden
53
54 Rebecca Lindberg Olaya Z Ogano Sitte Aarle-Rixtel
55 Serena Van Werkhoven Lovely Lady Elvis ter Putte Neerglabbeek
56 Jowy v.d. Oetelaar Bombay Sapphire Udancer Hero Veghel
57 Stella Rohlcke Queen of Hearts Heartbeat Someren
58 Rob van Bussel Imna Mosa Spartacus asten heusden
59 Jan Berben Archimedes Arthos Meijel
60 Frans Burgers Halla Emerald Moergestel
61 Cheyenne van Gog HE'S THE MAN Gentleman Deurne
62 Lotte van den Broek Empire Vigaro Lierop
63 Robbert Ehrens Ferdisina Verdi Weert
64 67 Marlies Hoorn Happyboera Dallas Weert
65 John Steeghs Kalvara Calvaro Meterik
66 Jalissa Steevens Damira nn Geldrop
67 Enrique Borbolla Guy Baltic Swolgen
68 Malin Parmler lennox vant eigenlo echo van het spieveld Mierlo
69 Joris van Helmond High Five Bubalu Asten
70 Chen Rich Cassio Casall Liessel
71 Boaz Rich Tin tin Nn Liessel
72 74 Malin Parmler lennox vant eigenlo echo van het spieveld Mierlo HC
73 Larissa Bijl Heer Aldus Dutch Design Deurne
74 Sandra Klaessen gin tonic landino Neer
75 johnny stevens Danone nn bocholt
76 58 Ruud Vermeulen Donna Casalla Casall Swolgen HC
77 Marcel Groen Handsome Bustique Mierlo
78 14 Yindee van Wanrooij Habibi S Harmony Moergestel HC
79 15 Luc Martens Gambler Spartacus Ommel HC
80 17 Vilma Catani Dynamite TN Larino Nuenen HC
81 21 Dennis Evertse Goya Bernini Bakel
82 50 Belle van Breugel Capistrano Calvino Z Sint-michielsgestel
83 Yvonne Jakobsen Hanea Cardento Meliskerke
84 Elke Jaspers Helena Cantos Swalmen