Klasse L zondag


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

LET OP: Combinatienummers moeten ingevoerd zijn, anders is het HC!!               Selectiewedstrijd

 

 


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.50
Datum: 2 juli 2017
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
P. Slaats
D. Raijmakers
F. Boerekamps
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 134 Joris van Helmond High Five Bubalu Asten
2 Nick van der Graaf Hobbit Breitling rucphen
3
4
5
6 Tessa Meurs Dolce Vita Lucky Boy Best
7
8 Leonie Kuiter Canon cayetano Nuth
9 Nini Kampinga Farona Nassau Kedichem
10 Hilde Van Ansem Gucci Boss Milheeze
11 Mieke Raijmakers Enna nn Someren
12 227 Britt Snoeks Frivole Quasimodo Vd Molendreef Valkenswaard
13 Jan Maly See You Soon Z Shouppydam Des Horts Maasbree
14 Sarah Duggan Faiserstern v/d elsakker Indorado prinsenbeek
15
16 Veerle Van Laarhoven Gylonie Boss Aarle-rixtel
17 112 Willemien Verbeek Dutch-kreator Kreator
18 Marion Janssen Elen III Cantos Venray
19 Danielle Koolen Elisha di Lana Numero Uno Bakel
20 21 Simone Verbakel Galestra nn
21 Linda de Vries Verginius van Kairos Krack C Roosteren
22 3 Noa van der Aa Hesmee Up to date Deurne
23 Lisanne van de Pasch Harrant Warrant Helmond
24 Eline de Munnik Eclipse L.E. Zidane Vlijmen
25 Lio Lamers Fillkenney Vingino Neerpelt
26 Mara Vullers Lord Off Freedom Z Largo W Budel
27 Anton Kersten Fontain Blue - Nederweert
28 Amber Thaens Florite Azteca VDL Someren
29 Patrick Verbakel Happiness Zavall VDL Aarle-rixtel
30 Lianne Verbakel Follow me nn Aarle-rixtel
31 Kylia Houben Faitana D'06 Conan Roggel
32 Jessy Looymans Cayenne Z Caritano Z Vught
33 Britt van Kessel Eey Bep Canturano Heeswijk-dinther
34
35 140 Janine Maassen  Eclair La Vie Diarado
36 208 Linn Kvernes Indian Gold Cassini Gold
37 115 Joris van Helmond Cachgon - Asten
38 Nick van der Graaf Havanna nn rucphen
39
40
41 Emma Weber Emorania P Berlin Boekel
42 Babette Kuijpers For You & Me Z Oirlo
43
44
45 26 Jente Tops Gamellie Tangelo van de Zuuthoeve
46 30 Kim Mestrom Finlandlady M Cicero Z van Paemel
47 174 Kim Bressers Hurricane Canabis Z
48 Kimberly Loos Minerva AEG president BEEK EN DONK
49 Tessa Meurs Une Folie D'emm Quidam de Revel Best
50 Leonie Kuiter Heathcliff blue Zacharov Nuth
51 Nini Kampinga Dylona Carthino Z Kedichem
52 Mieke Raijmakers Enna Singapore Someren
53 Jan Maly Candino Des Entains Opium De Talma Maasbree
54 195 Ghanima Al Marzooq Ukkepuk vh marienshof .
55 194 Wouter Enzerink Zabrina Calvados
56 Kimberly Verbraak Hero Wiensender baarle hertog
57
58
59
60 196 Latifah Al Othman Molokai .
61
62
63
64
65
66 191 Senna Diks Floreth Harley VDL