Klasse M zaterdag


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 1 juli 2017
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Charlotte Mertens Kapsones S Nabab de Rêve Wuustwezel
2 Sarah Duggan Hebas - prinsenbeek
3 Rodrigo Morgado Cote Do`r Chamberlain Venray
4 Monique van den Broek Clever Casall Sevenum
5 Niels Bulthuis Hilton Onbekend Dieteren
6 175 Niels Knape Garibaldi Toulon
7 Simon Vervloet Jaramis Castelino van de helle Brecht
8 Mirjan Horyon Fabulous Eldorado vd Zeshoek Meijel HC
9 Leon Vos laurentinus Larimar swalmen
10 Emelie Starrin dry martini stakkato gold baexem
11 155 Jaime Guerra HotStuff - Elmpt
12 Elisabeth Aspen Hirsinaa Van Gogh Meterik
13 Frans Burgers Hangover Action Breaker Moergestel
14
15 Maaike Schoormans Franko de Kalvarie Vaillant Hapert
16 167 Malin Parmler Fiventum Warrant
17 138 Jolien Staes Benetton De La Pomme
18 102 Ellen Hansen Florette Indoctro
19 139 Jolien Staes Benetton De La Pomme HC
20 Enrique Borbolla Dana Numero Uno Swolgen
21 Luuk van den Kerkhof HRH Grace Verdi kessel
22 35 Anouk de Ruijter Barnadown Ricky Onbekend
23 88 Gabriel Coumans Horehound For Pleasure
24 123 Marcel Groen Fantafee Zirocco blue
25 41 Sonia Yorlli Avila Lopez Ponti Boy - HC
26 Daniel Meech Easy Verdi elmpt HC
27 157 Ruud Vermeulen Cibelle Canabis Swolgen
28 105 Megan Williams Swanky -
29 108 Johanna Hurtig Calvaro NN
30 107 Savannah Barry Flambeau Carambole
31 Ellis Pex Caribo Z Caritano Z echt
32 Tim Franssen Jerommeke Jodokus Gilze
33 Jens van der Meer Kinley Elvis ter putten Gilze
34 kirsten rombouts Elvira Toulon OOSTMALLE
35 Hanne Mertens Lennox Vd bisschop Baloubet du rouet Wuustwezel
36 Philip Randy Tulen Danke schon from Second life Z Der Senaat Ham belgie
37 Hanne Mertens Lennox van den Bisschop Baloubet du rouet Wuustwezel HC
38 176 Niels Knape Flügel Chacco Blue
39 169 Nicole Mestrom Goliath Bustique
40 Iago Fratti Dusty Buddies V Z Dare Devil Mierlo
41 Charlotte Mertens James Bont Vagabond de la Pomme Wuustwezel
42 Sarah Duggan Hero Blue v/d elsakker Zirrcco blue prinsenbeek
43
44 Monique van den Broek Gabantos Carthino Sevenum
45 Niels Bulthuis Ghostbuster Indoctro Dieteren
46 Michael Korompis Grobo de la ferme blanche carembar de muze OOSTMALLE
47 Rebecca Kenny Rudys way cobra OOSTMALLE
48 Maaike Schoormans Gavanta Cantos Hapert
49 Jasper Bulthuis Bialotti Lord Z Dieteren
50 Valerie Pex Lexington Leonce echt
51 187 Michael Korompis Grobo de la ferme blanche carembar de muze Oostmalle HC
52 Emelie Starrin Dutch Dedication Silverstone baexem
53 Mark Martens carabelle lord z baexem
54 40 gorge avila lopez Diokles NN HC
55 Enrique Borbolla Chersi Van Gogh Swolgen
56 Luuk van den Kerkhof Gainesboro Vingino kessel
57 36 Anouk de Ruijter Fioletta Calvin Z
58 42 Sonia Yorlli Avila Lopez Usidor du pre NN HC
59 Ellen Beckers - van Bussel Cody K Converter roggel
60 106 Megan Williams Junior -
61 109 Johanna Hurtig Go Go NN
62 Ellis Pex Idee Z Ingmar echt
63 198 Tim Franssen Kinley Elvis vd putten Gilze
64 Hanne Mertens Faïence valière Baltic vdl Wuustwezel
65
66 Daniel Meech Freak Numero uno elmpt HC
67 103 Ellen Hansen Centorito Cento HC
68 Charlotte Mertens Mojito Krunch de Breve Wuustwezel
69 Sarah Duggan Hillery v/d elsakker Baltic prinsenbeek
70 Rodrigo Morgado Jacobi Cicero Venray HC
71 Monique van den Broek Quintera Quintero Sevenum
72 Niels Bulthuis Convention - Dieteren
73 177 Niels Knape Farezzo Arezzo VDL
74 170 Nicole Mestrom Garina . Mylord Carthago
75 168 Malin Parmler Hopeful Especial Vittorio
76 Jasper Bulthuis Show Man Green Kannan Dieteren