Rubriek 9: Klasse M(1.20m)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht


KNHS wedstrijd
2 fasen special
Ontbrekende combinatienummers voor aanvang van de rubriek doorgeven!


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 27 mei 2017
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 80.-
2e prijs: € 65.-
3e prijs: € 50.-
4e prijs: € 35.-
5e prijs: € 20.-
Regl. Volgprijzen: € 15.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Leon Kuijpers Halina Gold Andiamo breda
2 Miriam Ringleb Darilana Z Diamant de Semilly Kevelaer
3 8 Monique van den Broek Catachi van de Helle -
4 Senne Leys Chantilly Z Chapultepec La Silla Turnhout
5 Jo-elle Jorissen Dynamic B Zento Simpelveld HC
6 Boy Peels Cirus Z Carthino Z Waalre
7 Wil Schellekens Just Cavalli vd Molenheide sierappel ESBEEK
8 Alisa Danilova G-Orchidee NN Asten
9 116 Bas Theeuwes Dopharma's Goedzo Vittorio Middelbeers HC
10 Jan Maly Andretta Carla VH Kapelhof Z Andretti Z Maasbree
11 Lisanne van de Pasch Depp Vaillant Helmond
12 Dave Maarse Good Friend Astrello Wellerlooi
13 84 Yusuke Takashima Fifa Z Fierro hof ter Zeedijk
14 Nadja Hübner Cassiopaia Cajus Herne
15 Niels Knape Emma-Riende Indoctro Maasbree
16 Lisa van de Beek Félice five Corland Almen
17 Lars Kersten Gorfulya Arizona Egchel
18 Bjoern Rauls Zamora nn hattingen
19 Babette Kuijpers for You & Me Z Oirlo
20 65 Miranda Harrington Forgiven Z For Passion
21 Silvie Liebing Balou´s Barbie Girl Balou de Rouet Meterik
22 Leon Kuijpers Hannah Gold nabab de reve breda
23 Miriam Ringleb Notré Diamant Diamant de Semilly Kevelaer
24 10 Monique van den Broek Quistallo van de Helle Quaid
25 Senne Leys Handsome H Lordanos Turnhout
26 Thijs Meulemeesters Falentina London Boekel
27 Ron Theelen Caruso Z Cobra Beringe
28 Marlies Hoorn Gigolo Weert
29 97 Beau Schuttelaar My Boy Z My Lord Carthago Tegelen
30 88 Mireille Couperus Esprie Verdi
31 117 Gaby Maarse Good Fellow Astrello Wellerlooi HC
32 Dave Maarse Fornarina Z Carthino Z Wellerlooi
33 Journey van Eerd Knegt's Glenn R Spartacus Oerle
34 Xander van Lit Stiphout's Carwin Lord Z Meterik
35 Wil Schellekens Flyer sierappel ESBEEK
36 Pieter van Kemenade Fabrice Cassini II someren
37 Rafael Galleazzo Villela de Andrade Eviva - Mülheim an der Ruhr
38 Jo-elle Jorissen Glamour Girl - Simpelveld
39 Boy Peels Eddy Raijminka Z Emerald van 't Ruytershof Waalre
40 Alisa Danilova Gin tonic NN Asten
41 Bas Theeuwes Dopharma's Mirabel Inshallah de Muze Middelbeers
42 Jan Maly Bandina clarence c Maasbree
43 Lisanne van de Pasch Fuerte Chico Vleut Helmond
44 83 Yusuke Takashima Elstar Larino
45 Nadja Hübner Ice Lady Aertbraeker Herne
46 Niels Knape Le Concorde Empire Maasbree
47 Lisa van de Beek Flowerbridge Namelus R Almen
48 Lars Kersten Genua Gaillard de la Pomme Egchel
49 Bjoern Rauls Samoa nn Hattingen
50 Leon Kuijpers Higo Action Breaker breda
51 Miriam Ringleb Facodette S Calato Kevelaer
52 12 Monique van den Broek Quintera Quintero
53 Senne Leys Dermie Tolan R Turnhout
54 Dave Maarse Dalihay Van Gogh Wellerlooi
55
56 119 Leon Kuijpers Higo Action Breaker Breda HC