Rubriek 7: Klasse B (1.00m)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht


KNHS wedstrijd
Klassiek direct op stijl
Ontbrekende combinatie nummers voor aanvang van de rubriek doorgeven!
 


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 27 mei 2017
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 80.-
2e prijs: € 65.-
3e prijs: € 50.-
4e prijs: € 35.-
5e prijs: € 20.-
Regl. Volgprijzen: € 15.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Paul Janssen Gambit Brainpower Well HC
2 70 Boy Peels Sky NN Waalre HC
3 Jan Maly Quimper Quipeggio Maasbree HC
4 Gaby Maarse Equana Cordy Z Crown Z Wellerlooi HC
5 Paulien Rovers Chadrack Du Marais Wizzerd Heijen
6 90 Leonie Huber Chrystella Caleandro
7 Liana Peters Whitney R Niagara Sevenum
8 Lotte List Fino nn Deurne HC
9 Lisanne van de Pasch Helaine van de Smockelaer Nabab de Reve Helmond HC
10 109 Pieter van Kemenade Cortino Corrado Someren
11 102 Willemijn Poels Charming - HC
12 Kim Jacobs Matroesjka Nn RUCPHEN
13 Fabienne ten Horn Didoctro Indoctro Horst
14 Femke Timmermans Herrera Eldorado Oostelbeers
15 Fleur Gevers Bailey Lambada van Berkenbroeck Ysselsteyn
16 Iris Janssen Barilla Colonado Venlo
17 Joni Vollenberg happy star liwe star Melderslo
18 Jessie Derikx Cylanda Z Cicero van Paemel Vredepeel
19 Kim van Heel Irmette Canabis Z Erp NB
20 Meike van der Heyden Dizzerd Wizzerd Wanssum
21 Loraine Peters Tinka's Borne Z Tinka's Boy Echt
22 Saskia Beerkens Ilyza Coconut grove Merselo
23 Sebastian Waldhausen Pampiago Phönix Mönchengladbach
24 Sef Geurts Houston Mylord Carthago Velden
25 Levi Driessen Davine Diamant de Semilly Helvoirt HC
26 Paul Janssen Harrie Well HC
27 110 Boy Peels Bovita Z NN Waalre HC
28 69 Jan Maly See You Soon Z Shouppydam Des Horts Maasbree HC
29 Dionne Dorssers Chicaro Carambo Beringe
30 Roel Dorssers Dream Girl Namelus R Beringe
31 Miriam Ringleb Tjonda _ Kevelaer HC
32 Babette Kuijpers Nuñha Nr Uno Oirlo
33 Ruben Heijligers Evergreen Cristall Diarado Asten
34 Jeanne Heijligers It's me Corland Asten
35 61 Miranda Harrington Charmeur Z Baltic HC
36 Renske Kroeze I'm Gold Caretino Z Helvoirt HC
37 Ingrid Willems Dubai Z D`avo`s Ducarlos Merselo
38 Judith Schippers Abke Abke Best
39 115 Juan Hervas Asencio Holiday Falaise de Muze Meterik HC
40 Liana Peters Soul Sister Gentleman Sevenum
41 Lotte List Pino nn Deurne HC
42 Lisanne van de Pasch Hunter Dakar VDL Helmond HC
43 68 Pieter van Kemenade Hamilton Comme il faut Someren
44 101 Willemijn Poels Selinia - HC
45 Kim Jacobs Cwaprice Z Celestinus RUCPHEN
46 Paul Janssen Heylo Numero Uno Well HC
47 111 Boy Peels Granita nn Waalre HC
48 66 Jan Maly Ha LiberaS Spatacus Maasbree HC