Rubriek 3: Klasse M (1.15m)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht


De Peelbergen competitie
2 fasen special


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 17.50
Datum: 26 mei 2017
Tijd: Aansluitend
Prijzengeld
1e prijs: € 150.-
2e prijs: € 100.-
3e prijs: € 50.-
4e prijs: € 40.-
5e prijs: € 30.-
Regl. Volgprijzen: € 20.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Amber Fijen Hide and Seek C Biscayo Nieuwstadt
2 Elina de Jong Fast Forward - Sevenum
3 Jill Dijcks Hailey Sue Bugatti VDL Kbosch
4 Olivier van der Vaart fifa andiamo terheijden
5 75 Boy Peels Athena D'or - Waalre
6 Michaela Horstmann Aratos Alabaster Marl
7 Petra Rintala Dont worry xx maaseik
8 Petra van Dijck G-Star Cidane Venray
9 Marion Janssen Elen III Cantos Venray
10
11 Dave Maarse Eagle-Go Numero Uno Wellerlooi
12 Malin Parmler Hoover Verdi Mierlo
13 Miriam Ringleb Darilana Z Diamant de Semilly Kevelaer
14 Wiljan Laarakkers Cidano Z Cicero van Paemel Z Ottersum
15 Aniek Jansen For Fun Arezzo VDL Altforst
16 Serena Nijs Deserata's Canterburry Vaillant Turnhout
17 Roald van Lankveld Gringo Candoletto YSSELSTEYN (LB)
18 Mirjan Horyon Fudina PP Nabab de Reve Meijel
19 8 Monique van den Broek Catachi van de Helle -
20 Maartje Bakker Fame Arizona Neerkant
21 Can Oskay Goofy Ukato Ottersum
22 Alma Ranebo Gish karla Eldorado van de zeshoek Meterik
23 Ellen Beckers - van Bussel Cody K Converter Roggel
24 Marcel Willems Coralin Z Conradin Kbosch
25 Rafael Galleazzo Villela de Andrade Branca - Mülheim an der Ruhr
26 Alessandra Wiezer Cricket Chellano Z Weert
27 Esther Roeven Fiesto Zirocco Blue VDL Maasbree
28 82 Robinson Maupiler Diamo - -----------
29 Nadine Van den Berg Cleopatra Calvino Zeeland
30 Melvin Greveling Canisha Nn Leunen
31 Matt Clayton Charlie NN Hegelsom
32 Lars Kersten Giwana Baltic VDL egchel
33 Arnold Boerekamps S.l.i. Elonero Onbekend Asten
34 48 Mieke van de Broek Abisko Cantos
35 Robert Puck Decor Bridge S Corland Leur
36 54 Olga Charnyshova Neon Z Numero Uno -----
37 Maud Schouwenberg chester corrido Swalmen
38 Rebecca Lindeblad Diandra - maaseik
39 Amber Fijen Arthur Tangelo Van De Zuuthoeve Nieuwstadt
40 Elina de Jong Esprit Cicero Sevenum
41 Olivier van der Vaart ginelli shot andiamo terheijden
42 76 Boy Peels Choumi des Vergers Z - Waalre
43 Petra van Dijck Contador Z Cidane Venray
44 Wiljan Laarakkers Dijkarla Clinton Ottersum
45 93 Wiljan Laarakkers Evista Diarado Ottersum
46 Dave Maarse Fornarina Z Carthino Z Wellerlooi
47 Beau Schuttelaar Asterix Toulon Tegelen
48 Malin Parmler Diamond in West Diamant de Revel Mierlo
49 Miriam Ringleb Facodette S Calato Kevelaer
50 Roald van Lankveld Gucci Canturano YSSELSTEYN (LB)
51 Iris Michels Cristal Utopia Z Calvino Z Liessel
52 Linda Peeters Domino Ukato Beringe
53 Vivian Vestjens Zipper Voltaire Kessel
54 Alma Ranebo Haltic Baltic Meterik
55 Ellen Beckers - van Bussel Gotique Zacharov Roggel
56 Marcel Willems Zeppelin zandor Kbosch
57 Michiel de Ruyter Hi There Nabab de Reve Sevenum
58 Rafael Galleazzo Villela de Andrade Feda - Mülheim an der Ruhr
59 Sacha Dito Doctor Dolittle Lord Z helmond
60 Jalissa Steevens Damira nn Geldrop
61 Jan-willem Schaap Zalanta Zambesi herpen
62 Marc Beckers Granito Roggel
63 Oda Charlotte Lyngvar Bonita vh Keizershof Bustique Baarlo
64 Robinson Maupiler Tequila - -----------
65 Nadine Van den Berg Gina Boss Zeeland
66 Melvin Greveling Fairline Nn Leunen
67 Matt Clayton Lux - Hegelsom
68 Lars Kersten Gagonda nn egchel
69 Arnold Boerekamps Exelent Odermus R Asten
70 53 Olga Charnyshova Quinta Levista Z Quncento -----
71 Wiljan Laarakkers Expoler - Ottersum
72 47 Robert Puck Gate Keeper JB Eldorado vh Zeshoek Leur
73 Rebecca Lindberg Gini C - Aarle-Rixtel
74 Amber Fijen Hummer Spartacus Nieuwstadt
75 Olivier van der Vaart humonia b quallity time terheijden
76 77 Boy Peels Lotta Granada - Waalre
77 Petra van Dijck Gantira Cassini Gold Venray
78 Dave Maarse Gadora Cador Wellerlooi
79 Malin Parmler Hopeful Especial Vittorio Mierlo
80 Miriam Ringleb Notré Diamant Diamant de Semilly Kevelaer
81 Wiljan Laarakkers D'Accord T Verdi Ottersum
82 7 Monique van den Broek Quintera Quintero
83 6 Sanna Olsson Ingren Gabantos -
84 Whitney Stinges Givina`` Cantos Reuver
85 Rebecca Lindeblad kings lady bamako de muze maaseik
86 Joseph Rothstein Gomez Quality Time meijel
87 74 Marcel Groen Ego nn Mierlo
88 Gert-Jan Hubrechts Diaconda Diarado Baarlo
89 Beau Schuttelaar Galaxy girl Onbekend Tegelen
90 Elina de Jong Caretino Sevenum