Rubriek 10: Klasse M(1.20m)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht


De Peelbergen competitie
Na nummer 60 hebben we een korte sleeppauze


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 17.50
Datum: 20 mei 2017
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 150.-
2e prijs: € 100.-
3e prijs: € 50.-
4e prijs: € 40.-
5e prijs: € 30.-
Regl. Volgprijzen: € 20.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Jan Maly Bandina clarence c Maasbree
2 John Steeghs Energy Douglas Meterik
3 Katja Lohölter Ceberta Conello Grevenbroich
4 Fleur Winkelmolen Lucky Lord Z Lord Z Grashoek
5 Imke Gradussen california blue eldorado van de zeshoek Echt
6 Rodrigo Almeida Here I Am Untouchable Maasbree
7 Ivo Bonev Cacenta xxx lohmar
8 Nicolas Toro Ferdinand Clinton -------------
9 Kaan Demirag Forlan Bustique Baarlo
10 Enrique Borbolla Dana Numero Uno Swolgen
11 Loes van Dijk Zonneglans French Buffet Baarlo
12 Mireille Couperus Esprie Verdi Grashoek
13 Sanna Olsson Ingren Catachi - sevenum
14 Monique van den Broek Quintera Quintero Sevenum
15 siana bazoteva Cilien xxx lohmar
16 Silvie Liebing Balou´s Barbie Girl Balou de Rouet Meterik
17 Tim van de Oetelaar Gentille vd Wiel Nabab de Reve kessel
18 Sarah Barker Berlini NN kessel
19 Lars Kersten Igor F Cicero van Paemel Z egchel
20 Pieter Keunen George Vittorio kessel
21 Willem Van Nieuwkerk Dailynews b Carolus Vlaardingen
22 Janine Opendorp Anemone Galanthos Arthos r Scherpenzeel
23 Willem Van Nieuwkerk Dailynews b Carolus Vlaardingen HC
24 John Steeghs Finesse Canturano Meterik
25 Emile Tacken Gibson Eldorado Meterik
26 Jinse Van Der Haegen coeur de riccerole vg z calvaro z Weert
27 Imke Gradussen Concetta clinton Echt
28 Katja Lohölter Nynja Nekton Grevenbroich
29
30 Rodrigo Almeida Umea de Blondel Dollar de la Pierre Maasbree
31 Ivo Bonev Coralie xxx lohmar
32 Nicolas Toro Génesis - -------------
33 Manon Lazeroms Frigonda Indoctro Sprundel
34 Olga Charnyshova Neon Z Numero Uno --------
35 Enrique Borbolla Di Grande Indoctro Swolgen
36 Sas Louter Farabiolga Numero Uno 's-Gravenzande
37 ivan dalton lord b baloubet zandhoven
38 Sas Louter Farabiolga Numero Uno 's-Gravenzande HC
39 siana bazoteva Hermione xxx lohmar
40 Marjan Poukens Carlimbo Z Candillo Z Maaseik
41 martin sterzenbach Naireve - dorsten
42 Loewie Joppen Happiness Untouchable Maasbree
43 Rosa Ruutsalo Yeguda Andiamo Luoma
44 Maria Salminen Collected Hopalong Cassidy xx Lappeenranta
45 ellen conings jayden winningmood van de arenberg dilsen-stokkem
46 Simone Schmits Faskilly S Indoctro Swalmen
47
48 Lars Kersten Giwana Baltic VDL egchel
49 Arnold Boerekamps Gradini Diarado Asten
50 Aniek Jansen For Fun Arezzo VDL Altforst
51 Sarah Barker Garike NN kessel
52 Pieter Keunen Gavalia Bustique kessel
53 Amber Fijen Hummer Spartacus eersel
54
55 Dorien Leynen Concordance Concorde Overpelt
56 Jalissa Steevens Silas Stalypso Geldrop
57 Janine Opendorp Diamara Fôret Contendro I Scherpenzeel
58 Beau Schuttelaar My Boy Z My Lord Carthago Tegelen
59 Ivo Bonev Nimbus xxx lohmar
60 Emile Tacken Splendid Spender S Meterik
61
62 107 Marc Baudach Cassalino Casall Witten
63 Kim Otten Fair lady Namelus R Asten
64 Goncalo Bourbon Dim Sum Zurich Bree
65 Imke Gradussen Feberlina Calvaro Z Echt
66 Joeri van Beers Gotcha Bernini Eksel
67 Nicolas Toro Klimax - -------------
68
69 Oda Charlotte Lyngvar Goanita HX Zandor Z Baarlo
70
71 ronny van opstal Dangelo van beek Tangelo vd zuuthoeve minderhout
72 Jochen Fromberger Classic Casall Casall Duisburg
73 Manon Lazeroms Orient D'orange Orient De L'espace Sprundel
74 Jan Maly Faristo Aristo Z Maasbree
75 Rafael Galleazzo Villela de Andrade Feda - Mülhein an der ruhr
76 cedric poets Jumping Sam Baltic eersel
77 martin sterzenbach Commanchi - dorsten
78 Jinse Van Der Haegen Juventus van het Blauwhof Berlin Weert
79 Lars Kersten VDL Gisupardie Cardento egchel
80 Arnold Boerekamps Exelent Odermus R Asten
81 Zeta Founta Alberto R-Vinckenburgh Baarlo
82 153 Elizabeth Kari Karli Liberace -
83 145 Joanne Whitaker Gitaine -
84 143 Katharina Offel Amarit d Amour -
85 ivan dalton camora calato zandhoven
86 84 Ruud Vermeulen Donna Casalla Casall Swolgen
87 109 Amber Fijen Jumping Sam - Eersel
88 Florent Negrel duporina k zahiro uit het veld lierop
89 Marjan Poukens Frida vh Scheefkasteel Z Fidjy of Colors Maaseik
90 Niels Knape Farezzo Arezzo VDL Maasbree
91 Ivo Biessen Garanty - Achtmaal
92 Beau Schuttelaar Asterix Toulon Tegelen
93 Olga Charnyshova Quinta Levista Z Quncento --------
94 Maartje Bakker Fame Arizona Neerkant
95 Marc Baudach Olympic Fire / Witten
96 Rebekah Van Tiel Jolien van t Vennehof Fantomas de muze Poppel
97 Gert-Jan Hubrechts Diaconda Diarado Baarlo
98 55 Nicolas Toro Zimmer - -------------
99 Oda Charlotte Lyngvar Bonita vh Keizershof Z Bustique Baarlo
100 Goncalo Bourbon Guapa Eldorado Bree
101 Whitney Stinges Givina`` Cantos reuver
102 Sander Sauve Goldika Numero uno Asten
103 Jan Maly Gregor Corado 2 Maasbree HC
104 ronny van opstal Eutric van beek Tangelo vd zuuthoeve minderhout
105 127 Greta Galus Adante - Witten
106 Rafael Galleazzo Villela de Andrade Eviva - Mülhein an der ruhr
107 Patrick Lemmen Filini Arezzo VDL Baarlo
108 martin sterzenbach fit quidam de revel dorsten
109 171 Mart-Sander Aarma Winterfield Balou du Rouet
110 Lars Kersten Gagonda nn egchel
111 Lena Arenz Cayalis - --------------
112 23 Lea Wust Qienna 2 -
113 Mirjan Horyon Fudina PP Nabab de Reve Meijel
114 Johan Bergs Grandeur CKV Hos d'o Grubbenvorst
115 Ruud Vermeulen Cassander Cassini Swolgen
116 jannick engelen forever cassiniboy jr. oostham
117 144 Katharina Offel Chapeau -
118 ivan dalton big bang mylord carthago zandhoven
119 Erika Lickhammer Eclips Eldorado Vd zeshoek Asten
120 Carolin Kläsener Canberra Carry Wind Marl
121 Whitney Stinges Givina`` Cantos reuver
122 Boaz Rich Expatero Zapatero vdl Liessel HC
123 Bjoern Rauls Samoa nn Hattingen
124 Beau Schuttelaar Drogba Numero Uno Tegelen
125 Arnold Boerekamps S.l.i. Elonero Onbekend Asten
126 168 Amber Fijen Ted Calvaro Eersel
127 174 Ivo Biessen Cor-Leon van de vlierbeek Z Calvaro Achtmaal
128 180 Oda Charlotte Lyngvar Fleurbelle Heartbreaker Baarlo
129 12 Alise Oken Fé Classe VDl Baarlo
130 Carolin Kläsener Canberra Carry Wind Marl