Rubriek 9: Klasse L(1.10m)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht


De Peelbergen competitie


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 17.50
Datum: 20 mei 2017
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 150.-
2e prijs: € 100.-
3e prijs: € 50.-
4e prijs: € 40.-
5e prijs: € 30.-
Regl. Volgprijzen: € 20.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Dennis Evertse Larinha Larimar Ospel
2 Imke Gradussen Nashville Quality time Echt
3 Inga Galus Cobi C Trenton z Witten
4 Jochen Fromberger Calahary Calmando Duisburg
5 Manon Lazeroms Helena Excaliber Sprundel
6 Marc Baudach Clarentiono Clarimo Witten
7 Kai Kramm Carlson Chacco Chacco -----------
8
9
10 Peggy Golsteijn Eldorado Z Cicero van Paemel Z Roosteren
11 Pia Scheuvens Caya 20 Christiano Düsseldorf
12 Thijs Kalkdijk Grandalina Arthos Hulten
13 Alice Pasquino For Me For Keeps Niederkruechten
14 Asaf Abudi Iron Lady Z Iron Man van 't Meulenhof Maasbree
15 Elisabeth Aspen Hirsinaa Van Gogh Meterik
16 Rebekah Van Tiel Bartabas de la pomme Marius Claudius Poppel
17 Elke Geraedts Chicago Z JKH Trucks Commanchi Baexem
18 Florent Negrel Hallah architect nvt lierop
19 Greta Galus Adante - Witten
20 Johan Bergs Guus ckv Bustique Grubbenvorst
21 Aniek Jansen Girl Power Brainpower Altforst
22 Constance Heidner Flower - elmpt
23 Jaime Guerra Easy Verdi elmpt
24 Joris van Helmond Dominance Plot blue Asten
25 Marion Janssen Elen III Cantos Venray
26 Marjan Poukens Diamantina vh Scheefkasteel Z Diamant de Semilly Maaseik
27 Marlies van Soest Quirados Z Quidam de Revel Evertoord
28 Michaela Horstmann Aratos Alabaster Marl
29 Michel Schreinemachers Figaro S Carthino Z Velden
30 Myrthe Sonnemans Flipper de la Roc Flipper sun Panningen
31 Rob Tijskens Russelida LH Z Russel II Bocholt
32 Sanna Olsson Ingren clever casall sevenum
33 siana bazoteva Cilien xxx lohmar
34 176 Pia Scheuvens Christallo 2 Christ Düsseldorf
35 110 cedric poets Tangela - Eersel
36 Björn Kuwertz Quantum Trost Quintero Kaarst
37 Chen Rich Lemba z Level z Liessel
38 Björn Kuwertz Quantum Trost Quintero Kaarst
39 Frida Berggren Clarissa nn Lommel
40 Manon Lazeroms Lady Z Lord Z Sprundel
41 Jada Golsteijn Salomo Hemmingway Roosteren
42 Jarno van de Geijn van Schijndels Celvin Calvaro Z Hernen
43 Katrien Cox Labyrinth van de Grote Haart Kashmir van Schuttershof Hamont
44 122 Jade van Hunnik Royal Roy Z Chellano Z
45 181 Eric Jr. van der Vleuten Bandit de Texo
46 Zeta Founta Giruso NN Baarlo
47 Jenna Lindholm Contecanto Contender Luoma
48 Mirjan Horyon Fabulous Eldorado vd Zeshoek Meijel
49 Beau Schuttelaar Galaxy girl Onbekend Tegelen
50 Janneke Verlouw Gezant Maasbree
51 Carolin Kläsener Livius Larson Marl
52
53 Johan Bergs Holly CKV Crespo Grubbenvorst
54 Alice Pasquino La Quintera La Calido Niederkruechten
55 Rebekah Van Tiel Egostern Krunch de Breve Poppel
56 Elke Geraedts Viper J.K.H. Z Vleut Baexem
57 Aniek Jansen Guinness Ginus Altforst
58 149 Katharina Offel Piochin -
59 kris christiaens Di fabiola dersenaat dilsen-stokkem
60 Mel Thijssen Evita van de Kruishoef - sevenum
61
62 ivan dalton lord b baloubet zandhoven
63 132 Jamie Cox Grelena - Venlo
64 Boaz Rich Harry Liessel HC
65 Marjan Poukens Dicash Z Dicasi OH Maaseik
66 Amber Fijen Hide and Seek C Biscayo eersel
67 Caroline Repriels Histella Londontimes Eksel
68 Florent Negrel helle borus Cicer lierop
69 Jaime Guerra Freak Numero Uno elmpt
70 Joeri van Beers Hudsonbridge TAG Andiamo Eksel
71 Maartje Bakker Funghi Singapore Neerkant
72 156 Gert Bloemen Anyway v/h Bloemenhof z Andiamo z
73 Ronny Maes Lennox Libertino Balen
74 Sanna Olsson Ingren Gabantos - sevenum
75 Nicolas Toro Nuno - -------------
76 cedric poets happy inchallah eersel
77 siana bazoteva Hermione xxx lohmar
78 Dorien Leynen Mylord van't Vlasmeer Emerald van't Ruytershof Overpelt
79 Salvador Ferreira Coca Cola Z Coltaire Z Evertoord
80 Joris van Helmond Haïti Cassini Il Asten
81 121 martin sterzenbach General - Dorsten
82 Janine Opendorp Diamara Fôret Contendro I Scherpenzeel
83 jannick engelen lathomio fantomas de muze oostham
84 Johan Bergs Happy Boy T Ultimo Grubbenvorst
85 Mel Thijssen Falanda - sevenum
86 Michael Kocher Berry White Berlin Swolgen
87 141 Mel Thijssen Falanda - Sevenum HC
88 Pieter Keunen Hera Spartacus kessel
89 Rosa Ruutsalo Callisto Gagliostro Luoma
90 Manon Hees Harley Tangelo Vd zutenhoeve Meterik
91 Emile Tacken Lester Nb Meterik
92 Imke Jansen Davos Tangelo Van De Zuuthoeve Altforst
93 Rebekah Van Tiel Flinstoon van de wolfsakker Arizona Poppel
94 Myrthe Sonnemans Lewis van Equinta Edjaz van 't Merelsnest Panningen
95
96 Ruud Vermeulen Laconda Deauville Swolgen
97 Jort Op het Veld Calisto Z Cassini II Meijel
98 Nicole Mestrom Garina . Mylord Carthago swalmen
99 Nicolas Toro Cincinatti - -------------
100 Linda Peeters Domino Ukato Beringe
101
102 Luc van Horen High Fidelity Spartacus Panningen
103 Mariska Ewalds Highway Tangelo v.d. Zuuthoeve Baarlo
104 Ronny Maes Brogio Feridoon Balen
105 Whitney Stinges Givina`` Cantos reuver
106 Loewie Joppen Dezember 15 Conway Maasbree
107 Ivo Biessen Fonzie d'herlaimont Thunder van de zuuthoeve Achtmaal
108 Pieter Keunen Nicolo Namelus R kessel
109 jannick engelen legolas ideal de la loge oostham
110 Manon Hees Alcapulco Andiamo Meterik
111 133 Linda Järn Pearls River CB Radisson Venlo
112 167 Johan Bergs Candetta S Campbell Grubbenvorst
113 185 Frits Mestrom Torina - Reuver
114 189 Pieter Keunen Nicolo Namelus R Kessel HC