Rubriek 7: Klasse BB(70/80 cm)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht


De Peelbergen competitie

 


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.00
Datum: 20 mei 2017
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Lena Arenz Carla Kolumna Chacco's son --------------
2 Constance Heidner electric numero uno elmpt
3 Elisabeth Aspen Intouchable I'm Special de Muze Meterik
4 Johan Bergs Iniesta M Entertainer Grubbenvorst
5 Angelique Dohms Ippo Pippo Eldorado vd Zeshoek Beesel
6 Johan Bergs Iniesta M Entertainer Grubbenvorst
7 Kai Kramm Chaccada - -----------
8 126 Greta Galus Veni / Witten
9 Rob Tijskens Cadysha From Second Life Z Casall ASK Bocholt HC
10 Jill van Tiggelen Riona Famose Z Rivaldo Adelheid Z Overloon
11 Rob Tijskens Cadysha From Second Life Z Casall ASK Bocholt
12 Jada Golsteijn Infinity G Carthino Z Roosteren
13 Marlies van Soest Zara Z Zacharov Evertoord
14 Renee Zomers Galaxy All capone Zeeland
15 Marlies van Soest Zara Z Zacharov Evertoord HC
16 Ricardo Hartman Ironic Dynamo Meterik
17 Simone Schmits Capitano S Cornado Swalmen
18 Zeta Founta Lancelot Lordanos Baarlo
19 Manon Lazeroms Isarina QUAPRICE BOIS MARGOT Sprundel
20 Kim van Heel Irmette Canabis Z Erp NB
21 Amber Fijen Ilon Blue Zirocco Blue eersel
22 Lena Arenz Conroy GT Chacco chacco --------------
23 Jan Maly Caspian 1498 Carpalo Maasbree HC
24 Aniek Jansen Indyco Diarado Altforst
25
26
27 Myrthe Sonnemans Powergirl Light on Panningen
28 Michel Schreinemachers Hermes Blue Mr. Blue Velden
29 Joris van Helmond Costa Rica Cancara Asten
30 Jarno van de Geijn Go Black Uphill Hernen
31 83 Ruud Vermeulen My Lady Elvis Swolgen
32 Nathalie De Martin Illias Zapatero VDL Bocholt
33 priscilla Hartman selma du puits silver rainbow venlo
34 Mirjan Horyon Guess Baltic Meijel
35 Florent Negrel Goldfever Cicer lierop
36 Emma Bocken Happy hour Spartacus Weert
37 Arnold Boerekamps Helvetia Kadans Spartacus Asten HC
38 Constance Heidner Wish - elmpt
39 Greta Galus Galeah / Witten
40 Elisabeth Aspen Ivar-Paola Starpower Meterik
41 Johan Bergs Heat of nova Ustinov Grubbenvorst
42 Lena Arenz Looping Louis - --------------
43 124 Johan Bergs Heat of nova Ustinov Grubbenvorst
44 Kai Kramm Qintetto Quintender -----------
45 Jan Maly Quimper Quipeggio Maasbree HC
46
47
48
49
50
51
52
53
54 Elisabeth Aspen Ivar-Paola Starpower Meterik