Bambinospel


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

 * 10 minuten per bambinoproef * Kinderen jonger dan 6 jaar oud adviseren wij om een bodyprotector te dragen tijdens het rijden van de pony *Het dragen van een veiligheidshelm is verplicht* Kinderen onder de 6 jaar moeten verplicht worden begeleid door een persoon boven de 18 jaar, zowel tijdens de proef als het losrijden * Deelnemen aan de klasse onder de 6 jaar oud is op eigen risico * Sporen,Thiedemann, elastiek en bijzetteugels zijn niet toegestaan *Het is alleen toegestaan een geleidende martingaal te dragen * Wees ruim optijd aanwezig * 


Discipline: Dressuur
Categorie: A-Pony‘s B-Pony‘s C-Pony‘s D-Pony‘s E-Pony‘s
Inschrijfgeld: € 7.00
Datum: 25 juni 2017
Tijd: 09:30
Inschrijving: Niet Openbaar
Tijd # Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
09:30 1 27 Lisa Van Pernis Joki Onbekend Sprundel HC
09:40 2 113 Naud Oosterom Heavenlysmile Power of Prair Gilfach Zoltan Essen
09:50 3 13 Sophia De Voogt Peer NN Oudewater
10:00 4 81 Julia Akkermans beat itt onbekend Oud Gastel
10:10 5 14 Olivia de Voogt Peer NN Oudewater
10:20 6 15 Josephine Rodenburg Polleke x Hoogstraten
10:30 7 103 Jolien Willemse Zanusie xxx Weelde
10:40 8
10:50 9 16 Valerie Rodenburg Lola van stal Herven x Hoogstraten
11:00 10 83 Maxime Broekhuizen Frisia's Cristal Gold Wrentall Gold Oudenbosch
11:10 11 104 Nore Willemse Zanusie XXX Weelde
11:20 12 101 Lenthe Kleynen Teun xxxx Achel
11:30 13 88 Britt Perdaems Millstream's Bumper - Ossendrecht
11:40 14 85 Elynn Mies Pinkie Pie - Stampersgat
11:50 15 91 Renske Monden Penolwyn Say Gomes Rhydyfelin star maker Etten-leur
12:00 16 73 Iris van Helvert pieter x Nieuwkuijk
12:10 17 74 Imke van den Dungen Soesje Onbekend Herpt
12:20 18 1 Quiran van Dam Dancer Flevozicht's Edgr Oud Gastel
Pauze (60 minuten)
13:30 19 111 Tibe Van Ginneken Error vd parkenhoeve Wesley v stal van aschberg Wuustwezel
13:40 20 32 Jasmijn Sonneveld Little Onbekend Fijnaart
13:50 21 118 Lieke Witte Zorro Onbekend Bergen Op Zoom HC
14:00 22 28 Lieke Wouters Lady onbekend Etten-leur
14:10 23 17 Noud de Bruijn Fleurtje . Wouw
14:20 24 21 Eowyn Schippers Lucky Captain Griashall Nijinkski Fijnaart
14:30 25 25 Daan De Bruijn Withney nn Hooge Mierde
14:40 26 127 Vienna Schippers Lucky Captain x Fijnaart
14:50 27 18 Marly de Bruijn Fleurtje . Wouw
15:00 28 20 Benthe van Hekken Narruske x Heerle
15:10 29 122 Vlinder Heeffer Wiske x
15:20 30 6 hailie de leij sofia onbekend Meer
15:30 31 121 Hein Jansen Marlou nb Ulicoten
15:40 32 8 isabel de leij ballentine onbekend Meer