Klasse L


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Deze rubriek wordt gesponsord door Tuincentrum Coppelmans & Bressers Tentenverhuur.


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.00
Datum: 18 juni 2017
Tijd: 09:30
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 70.- + € 100,00
2e prijs: € 50.-
3e prijs: € 30.-
4e prijs: € 25.-
Regl. Volgprijzen: € 20.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1
2 246 Joep van der Kampen VDL Groep Flower Z Nabab de Reve Hoogeloon
3 234 Frank van der Sloot Wildricks Hoteusi Vittorio
4 222 Marion Dirks Chanel Tinky winky Helmond
5 185 Melissa Verhoeven Nikey Z Nonstop Son En Breugel
6 182 Yves Winkelmolen Baloubelle Balou du rouet Son En Breugel
7 215 Kimberley Winsingh Little Guy Lux Raalte
8 209 Joyce Habraken Common Sense Canturo Heeze HC
9 202 Nina van Hedel Hobble Kortenbos Numero Uno
10 140 Sanne van Gendt Lincom's Illusion Arezzo Nuenen
11 262 Michiel de Ruyter Nena KZ Sevenum
12 62 Thiago Ribas da Costa Germaine Baltic Sitte Ysselsteyn
13 124 Richelle Coppelmans Flamboy Zacharov Deurne
14 84 Mandy Jansen Garona S vigo d'arsouilles Breugel
15 107 Freek Vestjens Hamiara Mr Blue Sevenum
16 154 Jeroen Scheepers Come on the Semilly nn Raalte
17 171 Mara Vullers Lord Off Freedom Z Largo W Budel
18 190 Ciaran Dreeling Hertog Jan Der Senaat III
19 275 Wilma Hellstrom Hye Viceroy T.
20 227 Sander De Laat Da-Vinci H Vivaldo Eindhoven
21 174 Martijn van Stiphout Hannibal Andiamo Sint-oedenrode
22 287 Maurice Ruisbroek Hurry hurry nn Kelpen-oler
23 247 Joep van der Kampen VDL Groep Guillermo Z Aristo Z Hoogeloon
24 8 Pleun van der Vleuten Gerdina Diarado Sint-oedenrode
25 183 Yves Winkelmolen Geneve Tangelo van de zuuthoeve Son En Breugel
26 213 Kimberley Winsingh Helmig Cardento Raalte
27 200 Frank van der Sloot Wildricks Hendrix XL Bustique
28 136 Teun Vestjens Mont Blanc Cornet Obolenski Sevenum
29 108 Freek Vestjens Zoe Zingaro NN Sevenum
30 283 Thiago Ribas da Costa Followme Stakkato Ysselsteyn
31 155 Jeroen Scheepers Harley Ideaal Raalte
32 147 An Verschelde Timba Tinkas boy Kelpen-oler HC
33 141 Sanne van Gendt Lincom's Ivory Cardento Nuenen
34 51 Michiel de Ruyter Gussini Parasol - Sevenum
35 9 Marloes Merks Dora Bella Daredevil Sint Oedenrode
36 186 Melissa Verhoeven Hulk nn Son En Breugel
37 170 Bram van Heijst Dingly Celano Nuenen
38 123 Richelle Coppelmans Dord C Lord Z 21 00314 90 Deurne HC
39 122 Sharon Coppelmans White Socks Cantos Deurne
40
41 201 Sanny van de Velden Esta Zidane Sint Oedenrode
42 109 Freek Vestjens Dollar King Quidam de Revel Sevenum
43 78 Mike Kouwenberg Nouba Houba Hop Royal Z Veldhoveb
44 71 Melissa Das Bella Donna Clintord Son En Breugel
45 70 Suzanne van den Kerkhof Estate Cardento Budel
46 39 Petroesjka Burgers Edinia Vincenzo Best
47 28 Judith Martens Lynn vd Sonniuswijck Cicero Z Nijnsel
48 22 Summer Weezenbeek Waomi Corland Ospel
49 184 Yves Winkelmolen Queen du rote Z Quickfire de ferann Son En Breugel
50 20 Karlijn Scheepens Chloë Z JKH Commanchi Best
51 38 Anne Olfers Frescobaldi Verdi Veldhoven
52 2 Simone Pellegrom Sp. Eldorado Diarado Breugel
53 284 Michiel de Ruyter Tequilla from Second Life Z Tlaloc La Silla Sevenum
54 259 Iris Verhoeven Elsludine S Indoctro
55 21 Jens van Giersbergen Levisto Spartacus Best
56 135 Teun Vestjens Hannah - Sevenum
57 36 Julia Raaijmakers Happines Z Hornet Rose Nuenen
58 7 Thijs Elesen F.Katusha E Apple Juice Esbeek