Klasse M zondag


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 7 mei 2017
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 34 Frank van der Sloot Wildricks Hoteusi Vittorio Tilburg
2 Tanja Torgilsman-van Bakel Rosa Ohio van de padenborre swolgen
3 436 Teun Vestjens Gaja Andiamo Sevenum HC
4 422 Senem Kibar Cathy 34 nn Helmond HC
5 296 Babette Kuijpers For You & Me Z
6 173 Nikki de Vries Gracia Calvino Z Helvoirt
7 Chen Rich Jezabel - liessel
8 68 Lars Kersten Giwana Baltic VDL Egchel
9 Mel Thijssen Evita van de Kruishoef - Sevenum
10 369 Niels Knape Dirginia Van Gogh Maasbree
11 Rebecca Lindberg Frodo C Marlon Aarle-Rixtel
12 309 Loewie Joppen Happiness Untouchable
13 Sarah Duggan Elsakkers Connah Laytender Prinsenbeek HC
14 Nick van Grunsven Amaretto B Air Jordan Handel
15 417 Tara Subasi Jade de Lizami nn Helmond
16 182 Alma Ranebo Jaminka Jodokus Meterik
17 381 Zeta Founta Fulanda Lord Pezi Baarlo
18 10 Bas Theeuwes Dopharma's Mirabel Inshallah de Muze Middelbeers
19 43 Sem van de Pas Galaxy Casino Kessel
20 33 Monique Aarts Wildricks Fereusa Vincenzo Tilburg
21 Kim Verstappen Goldykaat Quality Time Venray
22 122 Rianne Heerebeek Fabulous Spartacus Oostelbeers
23 214 Rik van de Kruys Castelnovo Z Canabis Z Weert
24 59 Milan Lamers kokidoki vd broekkant indoctro Neerpelt
25 300 Thiago Ribas da Costa Aragon des Dames Z Arko III Ysselsteyn
26 Elke Geraedts JK Horsetrucks Cheere Leader Cascon Baexem
27 213 Loes Hofmans Dover Nintender Hegelsom
28 414 Camila Mazza Smit KJ - Knegsel
29 72 Lars Kersten Dora de Ness Nabab de Reve Egchel
30 Mel Thijssen Falanda - Sevenum
31 273 Jalissa Steevens Silas Stalypso
32 231 Richelle Coppelmans Galaxy girl Verdi Deurne
33 183 Alma Ranebo Elles Verdi Meterik
34 301 Thiago Ribas da Costa Kassandra van 't heike Epleaser van 't Heike Ysselsteyn
35 310 Loewie Joppen Lusina -
36 94 Niels Knape Farezzo Arezzo VDL Maasbree
37 413 Sarah Duggan Hippy blue v/d elsakker Zirrcco blue Prinsenbeek HC
38 340 Ozgur Ozkan Cajetano NN HC
39 292 Florent Negrel duporina k zahiro uit het veld HC
40 307 Asaf Abudi Eekilly Coconut Grove Xx HC
41 174 Nikki de Vries American Dream Renkum Valentino Helvoirt HC
42 350 Boaz Rich Expatero Zapatero vdl Liessel HC
43 435 Chen Rich Irebena z Andiamo Liessel HC
44 70 Lars Kersten VDL Gisupardie Cardento Egchel
45 426 Oktay Sezek Freedom nn Helmond
46 423 Senem Kibar Unlimited Layd nn Helmond
47 401 Mel Thijssen For Ever - Sevenum HC
48 418 Tara Subasi Tam Tam de bacon nn Helmond