Klasse B zaterdag


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.50
Datum: 6 mei 2017
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 250 Emma Bocken Happy hour Spartacus Weert
2 116 Mirjan Horyon Guess Baltic Meijel
3 Larissa Bijl Heer Aldus Dutch Design Deurne
4 204 Tristan Marchal Hosco Hosco Someren
5 386 Bernice Kersten Halleluya NN
6 74 Lisanne van de Pasch Hunter Dakar VDL Helmond
7 Rebecca Lindberg Iraja Rascin Aarle-Rixtel
8 171 Pascal Knijnenburg Gloria verte Caramba Deurne
9 Pieter van Kemenade Hamilton Comme il faut Someren
10 Bibi Auerbach Cairoli Calvino Handel
11 100 Esmé Marres For Aimee Boss Meijel
12 Chiara Palmi Hes So Handsome Astrello Meijel
13 85 Filip Schmidt Datricia Zapatero VDL Mönchengladbach
14 168 Noa van der Aa Hesmee Up to date Deurne
15 102 Suze van Horrik Da Vinci Z Dutch Capitol Heythuysen
16 108 Luc Martens Givenchy Ticallux Verte Ommel
17 135 Peter van Hugten Image Vittorio Mierlo
18 Melderslo
19 332 Eric Jr. van der Vleuten Hilton Untouched
20 207 Ilse Gielen Who Fruhlingshaft Roggel
21 212 Tristan Marchal Queensberry Quality Someren
22 64 felix malmborg Hallilea zirocco blue Egchel
23 76 Lisanne van de Pasch Harry Harmonie Helmond
24 313 Marion Janssen Iléne Charisma Venray HC
25 Reggy Hoffmann Hancock Quality Time Helmond
26 Sanne Bressers Clementine Carrico Aarle-Rixtel
27
28 154 Tessa Meurs Une Folie D'emm Quidam de Revel Best
29 Jade van Hunnik Royal Roy Z Chellano Z Veenendaal
30 Oktay Sezek Hylke nn helmond HC
31 247 Britt van Golstein Brouwers Gentile Voltaire Asten
32 251 Jenny Johansson Hangover Canturo Weert
33 Rebecca Lindberg Hannibal Rascin Aarle-Rixtel
34 243 Chiara Palmi Florence Sam R Blitterswijck
35 Rebecca Lindberg Hannibal Rascin Aarle-Rixtel HC
36 170 Pascal Knijnenburg Gizmo Indoctro Deurne
37 86 Lena Wiegmann Datricia Zapatero VDL Tönisvorst
38 Pieter van Kemenade Cortino Corrado Someren
39 Larissa Bijl How Gentle Donder Deurne
40 203 Tristan Marchal Nanno du Magnifico Elvis ter Putte Someren
41 387 Bernice Kersten Hamilton NN
42 211 Lisanne van de Pasch Helaine van de Smockelaer Nabab de Reve Helmond
43 Sarah Duggan Hebas - Prinsenbeek HC
44 14 Angelique Dohms Handsome Boy GS Eldorado vd Zeshoek Beesel
45 334 Ryan Watkinson Hertog NN HC