Rubriek 10: Klasse Z(1.30m)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Jumping for Cancer

KNHS wedstrijd - 2 fasen special
Ontbrekende combinatienummers voor aanvang van de rubriek doorgeven!


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 20.00
Datum: 29 april 2017
Tijd: Aansluitend
Prijzengeld
1e prijs: € 150.-
2e prijs: € 100.-
3e prijs: € 50.-
4e prijs: € 40.-
5e prijs: € 30.-
Regl. Volgprijzen: € 20.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Monique van den Broek Danielle van de Helle nn Sevenum
2 21 Lena Arenz Cayalis -
3 charlotte augier de moussac Jules Verne - Weert HC
4 Daniel Melis Cheetah STM Lupicor Belfeld
5 Patrick Lemmen Filini Arezzo VDL Baarlo
6 Robin van de Wetering Eldorado nn mortel
7 Joanna Johansson Cleopatra Numero Uno Baarlo
8 Irma G Vos Esperanza Sandro Beast Dilsen
9
10 257 Gabriel Coumans Fien - Deurne
11 Marco Brinkman Ferrari Verdi Twello
12 Fien van de Goor Cassirinne S Z Cassini II sevenum
13 Freek Vestjens El Capone Carolus II Sevenum
14 33 Lucienne de Winter Dominard Ogano Sitte Susteren
15 238 Tom Martens Fleetwood Clinton Ospel
16 79 Aniek Poels Eolita S Vegas Vdl
17 154 Christopher Klasener Catch me Upgrade
18 Teun Vestjens Capriool Massimo Sevenum
19 Wiel Heber Elco Elvis ter Putten Asenray
20 Ricardo Slooff Winston Hors La Loi Ii Grave
21 Aafke Timmermans Dopharma's Godfather Eldorado vd Zeshoek Middelbeers
22 25 Laura Kramm Fair Spirit - HC
23 242 Wiljan Laarakkers Buckup Ukato Ottersum
24 charlotte augier de moussac bella brown van gogh Weert HC
25
26 Biba Mc Caul Eastwood - Nijkerk
27 Jeroen Scheepers Clint Donaldson Z Clintissimo Z Elen
28 Monique van den Broek Corsari van de Helle Comme il Faut Sevenum
29 128 Emile Tacken Camblin Miami ARS Vivendi Meterik HC
30 Jorn Emschove VDL Groep Falco Clearway Hoogeloon
31 Tim van de Oetelaar Flash G Ukato kessel
32 Mark Martens carabelle lord z baexem HC
33 Manon van Rixtel Diorella Calvino Z Oploo
34 Oguz Dalmis Conthacon Conthargos Ibbenbüren
35 Journey van Eerd Knegt's Cascavel Tangelo vd Zuuthoeve Veldhoven
36 Michael Grijmans Fox SW Indoctro Erp
37 Joanna Johansson Gloed Indoctro Baarlo
38 Boy Peels Der Over VDL Wittinger Waalre
39 Patrick Lemmen Crocodile Dundee Corland Baarlo
40 14 Lena Arenz Amika -
41 309 Johan Bergs Bibisi CKV zacharov Grubbenvorst HC
42 Maaike Theunis DDL Cadell Contender Moerstraten
43 Marco Brinkman Figo Figo Twello
44 Fien van de Goor Escape Eldorado van de Zeshoek sevenum
45 Kimberley Winsingh Ferrari Douglas Raalte
46
47 Tom Martens Chardonay Cumano Ospel
48 Freek Vestjens Enjoy it Manhattan Sevenum
49 Wiel Heber Epeios Indoctro Asenray
50 Nicole Mestrom Indiaan van Dorperheide Cardento Swalmen
51 Mel Thijssen Bono - Sevenum
52 Monique van den Broek Fil a Fil Carembar de muze Sevenum
53 Lucienne de Winter Jester Courtello susteren
54 Teun Vestjens Felice Calvaro 6 Sevenum
55 Niclas Parmler VDL Groep Edison Calido I Hoogeloon
56 243 Wiljan Laarakkers Euphoria Excenel V Ottersum
57
58 Miranda Harrington Celeste Z Calvaro Z ospel
59 83 Lovise Klemetzen Eternal -
60 Espen Johansen Clouseau Canturo Hagavik
61 Roald van Lankveld Adine Barbarian YSSELSTEYN (LB)
62 311 Zeta Founta Illusion Careful Baarlo HC
63 Ivo Biessen Clooney's pleasure Clooney Achtmaal
64 Pieter van Kemenade Cassady Casmir Z asten-Heusden
65
66 Rosa Ruutsalo Hylas Van't Arkelhof Tinkas Boy Luoma
67 Thiago Ribas da Costa Ganeffa vh Hazelaerenhoekje Argentinus Ysselsteyn
68 310 Sanna Olsson Kahlua Ducaet Arko 3 Grubbenvorst HC
69 276 Biba Mc Caul Dalocs Corton DN - Nijkerk
70 310 Sanna Olsson Kahlua Ducaet Arko 3 Grubbenvorst HC
71 306 Hermano Marin Inebelle van 't welthof takashi van berkenbroeck Limbricht HC
72 Joanna Johansson Grasshopper Quality Time Baarlo
73 Boy Peels Garcon du Cini Gaillard De La Pomme Waalre
74 10 Lena Arenz Eddi Esparico -
75 Ellis Pex Evita Numero uno sint joost
76 Oguz Dalmis Eliza G Indoctro Ibbenbüren
77 Tom Martens Classic Edition Cancara Z Ospel
78 Marco Brinkman Fireboy Ukato Twello
79 Jorn van Kuyk grandioso Hose do langeweg
80 69 Kimberley Winsingh Flying Dream carambole Raalte
81 Teun Vestjens Queen Josefine n.n.b. Sevenum
82 7 Kai Kramm concerto Mio x HC
83 253 Freek Vestjens Cloud NN Sevenum
84 Lucienne de Winter Joker van de Heemstede Casiro susteren
85 244 Wiljan Laarakkers Codermie Z Coriano Z Ottersum
86 Bas Theeuwes Dopharma's Giovanni Zambesi Middelbeers
87 Miranda Harrington Gravin A Breitling LS ospel
88
89 Patrick van der Schans Eagle Nabab de Reve Nijkerk
90 Sabine Thoonen Elliot Cardento Oeffelt
91 Roald van Lankveld Fianta Arizona YSSELSTEYN (LB)
92 307 Hermano Marin Fundament E Baltic VDL Limbricht HC
93 Jul Wellens Fabion van't Vennehof Triomphe De Muze Herentals
94 84 Lovise Klemetzen Quantine -
95 Luuk van den Kerkhof Cizette B Vermont Kessel
96 Thiago Ribas da Costa Billy Balou Cevin Z Ysselsteyn
97 Nina Stroucken Wendy Van De Elsakker Sheraton Echt
98 Loes Mooren Dark Pride Phin Phin Sint anthonis
99 Ellis Pex fenja vittorio sint joost
100 Joanna Johansson Eviolita Indoctro Baarlo
101 Oguz Dalmis Forever 158 - Ibbenbüren
102 Tom Martens Incaro LS Caruso Ospel
103 221 Gabriel Coumans Flippant Baloubet Du Rouet Deurne
104 Desi Wilmsen Dawn Wonder Boy Shb nederweert
105 229 Rodrigo Almeida Born to be Picobello Berlin Maasbree
106 Kimberley Winsingh Duduza Dulf vd bisschop Raalte
107 11 Kai Kramm Coco Chanel x HC
108
109 Biba Mc Caul Cargo - Nijkerk
110 Miranda Harrington Gylord Carthago Mylord Carthago ospel
111 Daniel Melis Pepperhill Negro Belfeld HC