Rubriek 9: Klasse M(1.20m)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Jumping for Cancer

KNHS wedstrijd - 2 fasen special
Ontbrekende combinatienummers voor aanvang van de rubriek doorgeven!


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 20.00
Datum: 29 april 2017
Tijd: Aansluitend
Prijzengeld
1e prijs: € 150.-
2e prijs: € 100.-
3e prijs: € 50.-
4e prijs: € 40.-
5e prijs: € 30.-
Regl. Volgprijzen: € 20.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 26 Aline Eckert Lupica -
2 Kim Verstappen Goldykaat Quality Time Venray
3 249 Annabelle Poels Uroki Iroko Oeffelt
4 Rui Pinto Fenix Darco Ellikom
5 Erik Teepen Full Speed Gaillard De La Pomme Venlo
6 Fabienne Damen Evita Ohé en Laak
7 Jamie Schroembges Vasco IV nn Wellerlooi
8 42 Joep van der Kampen VDL Groep Fire Numero Uno Hoogeloon
9 Liz Theelen Gada Cadence van 't Gelutt Haelen
10 Beau Schuttelaar Asterix Toulon Tegelen
11 Mireille Couperus Esprie Verdi Grashoek
12 Michelle Dings Eluana Cantos Heeze
13 301 Vincent Dings El-rapide HDH Douglas Heeze HC
14 Nick van Grunsven Amaretto B Air Jordan Handel
15 Sem van de Pas Galaxy Casino Kessel
16 Silke van Boxtel Fernando Pierrot boekel
17 251 Miriam Ringleb Carino Campbell VDL Kevelaer HC
18 294 Emma Romell Kappa de Quijas Indoctro Weert
19 Babette Kuijpers For You & Me Z Oirlo
20 Annette van Engeland From England Whitesnake Deurne
21 Teun Vestjens Eltjade S Nabab de Reve Sevenum
22 239 Wiljan Laarakkers Dakota Ultimo Ottersum
23 Can Oskay Celina Crawford Ottersum
24 291 Oguz Dalmis Consandra's Girl Contendros II Ibbenbüren
25 Mark Martens Centana Centadel baexem
26 Joyce Melis Don Diablo No Limit Belfeld
27 Rens Spreuwenberg Fairplay De Fremis Calvaro Z Kessel
28 24 Laura Kramm Fast Eddy -
29
30 293 Ricardo Reinert Flydermie Canturano Meuween
31 Maaike Theunis TTO Farusa Ut Liekt Goed Moerstraten
32 Roald van Lankveld Fejanta Arizona YSSELSTEYN (LB)
33 Johan Klein Zieverink Fardento Cardento Lierop
34 Beau Schuttelaar My Boy Z My Lord Carthago Tegelen
35 Teun Vestjens Fame Ircolando Sevenum
36 Paul Donkers Esmee Oklund Moergestel
37 Thiago Ribas da Costa Flex du Haut du Roy Cosinhus Ysselsteyn
38 264 Angelique Dohms Corfulya Carolus II Beesel HC
39 Miriam Ringleb Facodette S Calato kevelaer
40 296 Goncalo Bourbon Guapa Eldorado Bree
41 Jorn Emschove VDL Groep Himalaya Z Cassanova Z Hoogeloon
42 Bas Theeuwes Dopharma's Mirabel Inshallah de Muze Middelbeers
43 Can Oskay Goofy Ukato Ottersum
44 292 Oguz Dalmis Dakota Carolus Ibbenbüren
45 41 Annika Axelsson Corydalis Z - Maaseik
46
47 240 Wiljan Laarakkers Cidano Z Cicero van Paemel Z Ottersum
48 Freek Vestjens Extra Lexicon Sevenum
49 Rens Spreuwenberg Neo KZ Nonstop Kessel
50 Vera Kranen Ginpower Brainpower Driel
51 Wiel Heber Cascasa Cassini I Asenray
52 286 Ivo Biessen Cor-Leon van de vlierbeek Z Calvaro Achtmaal
53 Susan Smulders Easy Snake Whitesnake Horst
54 Thijs Derks Gina Phin phin Zeeland
55 85 Thijs Linders Famorka Zidane Baexem HC
56 Miranda Harrington Forgiven Z For Passion ospel
57 278 Amy Collinson Chiva Z Chippendale Z Ospel HC
58 Asaf Abudi Eekilly Coconut Grove Xx Maasbree
59 Camilla Hendriks Action Breaker Heartbreaker Waalre
60 Amy Dani?ls Esperanza Carthino Z Meijel
61 Roald van Lankveld Gucci Canturano YSSELSTEYN (LB)
62
63 Tim van de Oetelaar Gentille vd Wiel Nabab de Reve kessel
64 Paul Donkers G-force Plot Blue Moergestel
65 Thiago Ribas da Costa Kassandra van 't heike Epleaser van 't Heike Ysselsteyn
66 279 Annika Axelsson Miracle - Maaseik
67 Johan Klein Zieverink Gimondie Eldrorado v/d zeshoek Lierop
68 297 Goncalo Bourbon Kidette Non stop Bree
69 77 Aniek Poels Calina Casall HC
70 Ricardo Slooff Vivaldi De Semilly Diamint de Semilly Grave
71 Pieter van Kemenade Fabrice Cassini II asten-Heusden
72 148 Lucienne de Winter Great star Susteren HC
73 Johan Bergs Grandeur CKV Hos d'o grubbenvorst
74 Daniel Melis La Fuentera Landfriese Tegelen
75 Robin van de Wetering Honey Duc Houston mortel
76 Vera Kranen Felix Cicero Z van Paemel Driel
77 Jenni Piippo Cantalobos Connair Moujik Kuopio
78 Rui Pinto Fonix Coltaire z Ellikom
79 Ellis Pex Gitte Zirocco blue sint joost
80 Journey van Eerd Knegt's Glenn R Spartacus Veldhoven
81 252 Miriam Ringleb Notré Diamant Diamant de Semilly Kevelaer HC
82 Teun Vestjens Fiwalda Amadeus Sevenum
83 Wiljan Laarakkers Evista Diarado Ottersum
84
85 Freek Vestjens Enerma - Sevenum
86 Wiel Heber Fellow Ustinov Asenray
87 298 Hermano Marin Fairway Baldwin B Limbricht
88 300 Zeta Founta Fulanda Lord Pezi Baarlo HC
89 287 Ivo Biessen Farayira van het trichelhof Bustique Achtmaal
90 274 Biba Mc Caul Latinus - Nijkerk
91 248 Mel Thijssen Evita van de Kruishoef - Sevenum HC
92 Monique van den Broek Quistallo van de Helle Quaid Sevenum
93 Thijs Linders My Cazi My Tender Baexem
94 Maria Salminen Collected Hopalong Cassidy xx Lappeenranta
95 Joanna Johansson Gently gerdine nj Contact van de Heffink Baarlo
96 205 Rodrigo Almeida Calvaro Girl Calvaro Z Maasbree
97 Silvie Liebing Balou´s Barbie Girl Balou de Rouet Meterik HC
98 272 Patrick Lemmen Flower I Action Breaker Baarlo HC
99 152 Christopher Klasener Carrique -
100 Goncalo Bourbon Dim Sum Zurich Bree
100 78 Aniek Poels Lyoysko -
101 Thiago Ribas da Costa Expecto du Vieux Chateau Epleaser vh Heike Ysselsteyn
102
103 Nicole Caris Gentle Molga Arthos R maria hoop
104 Irma Vos Esperanza Sandro Beast Dilsen
105 257 Gabriel Coumans Fien - Deurne HC
106 40 Annika Axelsson Bernardo du Beaufour Kashmir v.h. Schuttershof Maaseik
107 Marco Brinkman Ferrari Verdi Twello
108 19 Lena Arenz Cayalis -
109
110 Johan Bergs Gouvernante Ultimo grubbenvorst
111 Daniel Melis Cheetah STM Lupicor Tegelen