Rubriek 7: Klasse B (1.00m)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Jumping for Cancer

KNHS wedstrijd - Klassiek parcours direct op stijl 
Ontbrekende combinatienummers voor aanvang van de rubriek doorgeven!


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 17.50
Datum: 29 april 2017
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 100.-
2e prijs: € 75.-
3e prijs: € 40.-
4e prijs: € 30.-
5e prijs: € 20.-
Regl. Volgprijzen: € 17.50
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 145 Miranda Harrington Ghandi Baltic Ospel HC
2 Aafke Timmermans Dopharma's Indyrande Durango Middelbeers HC
3 85 Thijs Linders Famorka Zidane Baexem
4 Carmen Zimmermann Al Capone - Nettetal
5 94 Nicole Mestrom Irmette Balia PJ Don Diablo Swalmen HC
6 Elisabeth Aspen Ikoon L Ustinov Meterik
7 Koen Janssen Ha Die Gaillard Gaillard de la Pomme Dilsen
8 Emma Bocken Happy hour Spartacus Weert
9 Evie Izeboud Kings Gryffindor Larimar Koningslust
10 Eyal Gat I PERFORM Air Jordan Someren HC
11 122 Isaac Hall Major Nelson Major De La Cour Peer HC
12 Joep van der Kampen VDL Groep Inca Clinton I Hoogeloon HC
13 225 Pieter Keunen Spartucus - Kessel HC
14 Lotte Jeurissen Viento Special D Maria Hoop
15 Marco Brinkman iniesta Balloon twello HC
16 Michelle Jansen Heaven Can Wait HTR Darco (v. Namelus R) Grubbenvorst
17 Thieu Hendriks Athina vd Tichelrij Z ARKO III Roggel
18 Wouter Enzerink Guess Who ukato Asten-Heusden
19 Zita Temel Dipsy Pierrot Hulsberg
20 67 Annette van Engeland Fedios S - Deurne
21 172 Wilma Hellstrom Quidia Ask - Nuenen HC
22 Kim Verstappen Hazel If ever III Venray HC
23 Babette Kuijpers Nunha Numero Uno Oirlo
24 Kim Hendriks Watch me Breitling LS Waalre
25 6 Tyler Lopes Chakalada - HC
26 117 Marten Gunnarsson Hanna Verdi Baarlo HC
27 114 Emile Tacken Echo v h gerendal Echo v h Spielberg Meterik HC
28 117 Marten Gunnarsson Hanna Verdi Baarlo HC
29 138 Manon Hees Iroko Douglas Meterik HC
30 Dulce Sanchez Lazura Larius Sevenum
31 104 Sanna Olsson Diamond blue Diamant de Semilly Grubbenvorst HC
32 Angelique Dohms Handsome Boy GS Eldorado vd Zeshoek Beesel
33 104 Sanna Olsson Diamond blue Diamant de Semilly Grubbenvorst HC
34 93 Boy Peels Bovita Z NN Waalre HC
35 95 Nicole Mestrom Ibiza Girl / Swalmen HC
36 110 Jeroen Scheepers Eldorado Eldorado Elen HC
37 196 Jaime Guerra Castos Castalan HC
38 Jack Ansems Heracles de Reve Nabab de Reve Sint Oedenrode HC
39 Katja Bosten Chapeau Caleandro Voerendaal
40 260 Jack Ansems Heracles de Reve Nabab de Reve Sint
41 268 Lianne van Vegchel Gibsonway Arthos R Meerlo HC
42 Saskia Drissen Verona Maasbree
43 Joni Vollenberg happy star liwe star melderslo
44 Jikke Verhaegh Ciella Quaprice Z Broekhuizenvorst
45 sidney renders Palmee Papillon Rouge Son en breugel
46 271 Anne Veldman Capitale SR C-indoctro Meerlo HC
47 Manon van Rixtel Herrera Eldorado Oploo HC
48 Finn Boerekamp Gucci Chellthago Z Someren
49 68 Tim van de Oetelaar Hajime Tangelo van de Zuuthoeve Kessel HC
50 123 Isaac Hall Corazon Van Paebroek Canturo Peer HC
51 Eyal Gat GRACE Zambesi Someren HC
52 96 Miranda Harrington Habana Ukato Ospel HC
53 Annette van Engeland Hare Majesteit Ustinov Deurne
54 60 Roald van Lankveld Mylady Mylord Carthago Ysselsteyn HC
55 107 Thijs Derks Hokyra Zambesi Zeeland HC
56 Michelle Jansen Jalisco Royal Toulon Grubbenvorst
57 Kim Verstappen Heidykaat Vigaro Venray HC
58 Asaf Abudi L' Esperance la vie Z Lordanos Maasbree HC
59 113 Emile Tacken Impact Bodinus Meterik HC
60 Paul Donkers Happy For pleasure Moergestel HC
61 228 Ciaran Dreeling Hertog Jan Der Senaat III Nuenen HC
62
63 173 Wilma Hellstrom Trip Belle - Nuenen HC
64 259 Jeroen Blomen Corona - HC
65 97 Pieter van Kemenade Cortino Corrado Asten-heusden HC
66 105 Johan Bergs Happy Boy T Ultimo Grubbenvorst HC
67 149 Sanna Olsson Cala Calypso Grubbenvorst HC
68 Michael Grijmans Indante Casantos Erp HC
69 216 Boy Peels Sky NN Waalre HC
70 35 Nicole Mestrom Hero V Classe VDL Swalmen HC
71 92 Boy Peels Sky NN Waalre HC
72 36 Nicole Mestrom Hero V Classe VDL Swalmen HC
73 261 Jack Ansems Furia Ustinov Sint HC
74 109 Jeroen Scheepers Harly - Elen HC
75 Jack Ansems Furia Ustinov Sint Oedenrode HC
76 198 Jaime Guerra HotStuff - HC
77 Katja Bosten Goudster Spartacus Voerendaal
78 269 Lianne van Vegchel Hidden Way Cassini Gold Meerlo HC
79 Maikel Daniels Fleur Carthino Z Meijel
80 Marloes Thoonen Hoby Keysershof Astrello Oeffelt
81 Sef Geurts Houston Mylord Carthago Velden
82 162 Patrick Grielens Maximus van de Kooldries Last Man Standing Westmalle HC
83 280 Lotte List All star Andiamo Venray HC
84 106 Thijs Derks GIMOSA Numero uno Zeeland HC
85 Femke Coenen Electric Dream Applaus Baarlo
86 Annette van Engeland Icipari Classe VDL Deurne
87
88 Peggy Nillesen Gradarina Vleut sevenum
89 Roald van Lankveld Zamorano RVL Z Zambesi YSSELSTEYN (LB) HC
90 31 Charline Etz Cash -
91 160 Jeroen Blomen Galarblack - HC
92 Janneke Verlouw Gezant Maasbree
93 160 Jeroen Blomen Galarblack - HC
94 Jade van Hunnik Madame Claire Numero Uno Veenendaal
95 Anniek Vervoort Histique Bustique Kessel
96 98 Pieter van Kemenade Hamilton Comme il faut Asten-heusden HC
97 Meike van der Heyden Dizzerd Wizzerd WANSSUM
98 241 Lobke Albers Santa Barbara Carrera Ottersum HC
99 Esmé Marres For Aimee Boss Meijel
100 103 Sanna Olsson La Bamba Ducaet Diamant de Semilly Grubbenvorst HC
101 Rosalie Scheutjens Goblin Q.Breitling LS Someren
102 Serena Van Werkhoven Born For You Nn Neerglabbeek HC
103 Michael Grijmans Imoya Dice Eldorado vd Zeshoek Erp HC
104 165 Elke Geraedts Ziva Kojak Baexem HC
105 55 Pieter Bergmans Gereusa S Ustinov Meijel HC
106 197 Jaime Guerra No Nonsence - HC
107 199 Constance Heidner go nabab de reve HC
108 Katja Bosten Hope Eldorado van de Zeshoek Voerendaal
109
110 Marc Geraedts Gyozo Esprilio Baexem
111 108 Thijs Derks Grania-s Warrant Zeeland HC
112 priscilla Hartman selma du puits silver rainbow venlo
113 116 Rens Verberk Flavour-O Zambesi Oploo HC
114 Edwin Hendriks Eyecatcher Dutch Design Roggel
115 Jikke van Gerven Cent Carats Tangelo van de Zuuthoeve Swolgen
116 112 Jorn van Kuyk zenifa zento Langeweg HC
117 262 Shamac Konopacki Nena Tangelo De HC
118 263 Murat Gunay Toledo Torino Ibbenbüren
119 Aafke Timmermans Dopharma's Hublot Vittorio Middelbeers HC
120 200 Ryan Watkinson Hector Spartacus HC
121 Marvin Bay Edane Zidane kevelaer HC
122 250 Miriam Ringleb Coldplay Z Ciceor Z Kevelaer HC