Rubriek 4: Klasse Z (1.25m)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht


De Peelbergen competitie
2 fasen special


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 17.50
Datum: 28 april 2017
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 150.-
2e prijs: € 100.-
3e prijs: € 50.-
4e prijs: € 40.-
5e prijs: € 30.-
Regl. Volgprijzen: € 20.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 64 Monique van den Broek Dora van de Helle Castelino van de Helle Sevenum
2 71 Alise Oken Hitchcock van de Broekkant Canturo
3 9 Lena Arenz Eddi Esparico -
4 Martina Bernini Dreamer Cevin z Portico e San benedetto HC
5 Lisanne van de Pasch Chapeau Z Chelltago Z Helmond
6 Espen Johansen Ballé Contender Hagavik
7 Lars Kersten Umonia Rupert r egchel
8 Luc Steeghs Fiola Bustique Baarlo
9 Pieter Keunen Cape Coral RBF Z Cornet Obolensky kessel
10 Ambre Mairesse Rhodos AM Cassini II Velden
11 Emile Tacken Cas Viento Uno W Meterik
12 Hermano Marin Bart Artos Peer
13 Jan Janssen Europe Crusador Merselo
14 John Steeghs Finesse Canturano Meterik
15 Anne Ebisch Estera Warrant Neerkant
16 Dominique Oertly Wallerbosch Discover - Oberwil b. Büren
17 48 Francisco Leonforte Future -
18 Kim Hendriks Tino Caretino Waalre
19 166 Jillian Terceira Chakova -
20 Angelique Rüsen Ciao Conni Contendro Marl
21 Martien Amendt Goblet Zacharov Broekhuizenvorst
22 Romy Verdijk Amber Paganini Sint Agatha
23 Stef Vanaert Evertina Verdi Schijf
24 Gina van Wylick Catharina Z Carthano I Z Velden
25 Timothy Hendrix Fay Guidam's Willow Baarlo
26 Monique van den Broek Danielle van de Helle nn Sevenum
27 72 Alise Oken Quintessa V -
28 25 Laura Kramm Fair Spirit -
29 18 Lena Arenz Cayalis -
30 Bassem Hassan Mohammed Lucie Kann Levistus Eindhoven HC
31 Anoek van der Pluijm Goldine Vingino Made
32 Annelies Boer Diamond Girl Contendro I WATERINGEN
33 Leon Kuypers Giarado h Diarado breda
34 Danny Willems Estafette Zirocco Blue VDL Oosteind
35 Lars Kersten Kaddee van de Knuffel Cassini II egchel
36 Espen Johansen Clouseau Canturo Hagavik
37 Asaf Abudi Quelle Dame Z Quidam De Revel Maasbree
38 Lisanne van de Pasch Faya Arezzo VDL Helmond
39 Wiljan Laarakkers Equinox Numero Uno Ottersum
40 Emile Tacken Vivendi - Meterik
41 Luc Steeghs FTP van www.olland.biz Pierrot Baarlo
42 Hermano Marin Fundament E Baltic VDL limbricht
43 Jan Janssen Go Fast Gaillard de la Pomme Merselo
44 Reggy Hoffmann Cranilli Crawford Helmond
45 Yves Awouters stockwel spartacus opglabbek
46 73 John Steeghs Google Eldorado van de Zeshoek Meterik
47 Alma Ranebo Elvis De Duero Remondo Sevenum
48 Dave Maarse Dalihay Van Gogh Wellerlooi
49 Frank van Helmond Doerak Zento Ommel
50 Joanna Johansson Grasshopper Quality Time Baarlo
51 Patrick Alkema VDL Groep Dumba Zürich Hoogeloon
52 Nicole Mestrom Goliath Bustique swalmen
53 2 Jillian Terceira Junior -
54
55 Geert Jan Boer Gameboy NN Wateringen
56 Anoek van der Pluijm Go Go F Corland Made
57 Freek Vestjens Don-Diego Andiamo Speciale Sevenum
58 Gina van Wylick Delmar Levantos Il Velden
59 Lisanne Verdonk Carmela Z Candrillo Oudenbosch
60 Michael Grijmans Fox SW Indoctro Erp
61 Bassem Hassan Mohammed Lionell 19 Limbus Eindhoven HC
62 Miranda Harrington Gylord Carthago Mylord Carthago ospel
63 Annelies Boer Evening Surprise Canturano WATERINGEN
64 Pieter Keunen Footlose HX Bustique kessel
65 Danny Willems Grizzly Zirocco Oosteind
66 Elina de Jong Ilyas Van De Mispelaere Del Piero Sevenum
67 38 Annika Axelsson Florett Ask - Maaseik
68 Lars Kersten Joske van de Knuffel Cassini egchel
69 Francisco Leonforte Longozia - dsffdf
70 Loewie Joppen Calvara DL Z Calvaro Z Maasbree
71 Wiljan Laarakkers Dukato Ukato Ottersum
72 Goncalo Bourbon Kidette Non stop Bree
73 Jan Janssen Zaa-zoe Hornet Rose Merselo
74 John Steeghs J & B van Rollenbeek Indorado Meterik
75 Alma Ranebo Jaminka Jodokus Meterik
76 Stefan Holvast Vicelich - Elst Gld
77 Frank van Helmond Gemike Namelus Ommel
78 Mischa Everse Go-go Cardento Waddinxveen
79 Anoek van der Pluijm C Wellie Calvin Z Made
80 Geert Jan Boer Fascination Vingino Wateringen
81 Paul Janssen Di Natale L'esprit Well
82 Patrick Lemmen Crocodile Dundee Corland Baarlo
83 Luc Steeghs Genius HX Zandor Z Baarlo
84 185 Patrick Alkema VDL Groep Aristo Z Air Jordan Z Hoogeloon
85 Joanna Johansson Gloed Indoctro Baarlo
86 Freek Vestjens Cloud Clarimo Sevenum
87 Stefanie van den Brink Baronescha Verdi ljljkljljl
88 Fien van de Goor Cassirinne S Z Cassini II sevenum
89 27 Aline Eckert Lupica -
90 Kristine Seierstad Corsini Conor Sevenum
91 Bassem Hassan Mohammed Corella 10 Centadel Eindhoven HC
92 Jack Ansems Grace Biscayo Sint Oedenrode
93 Annelies Boer Fallon Nevada vd Bernsehoeve Namelus R WATERINGEN
94 Emma Romell Kappa de Quijas Indoctro Weert HC
95 Nicole Mestrom Indiaan van Dorperheide Cardento Swalmen
96 Monique van den Broek Corsari van de Helle Comme il Faut Sevenum
97 Elina de Jong Fhilaska Nabab de reve Sevenum
98 Kees Lips Gaillard Son - hoogstraten
99 Lars Kersten Dora de Ness Nabab de Reve egchel
100 Michael Grijmans Dapper dapper Erp
101 Pieter Keunen Gaspahr Berlin kessel
102 Camila Mazza Smit Thunder Thunder knegsel
103 Miranda Harrington Gravin A Breitling LS ospel
104 Ellis Pex Gently Cantos sint joost
105
106 Mischa Everse Galidos Calido I Waddinxveen
107 Petra van Dijck Bon A'parte Canezaro Venray
108
109 Stefan Holvast Erilanda - Elst Gld
110 Peter Peeters Eratio Namelus Maasbree
111 Chiara Palmi Guus H Arthos R Blitterswijck
112 Patrick Lemmen Filini Arezzo VDL Baarlo
113 Willem Verdonk Cupido Lys Da Darmen Oudenbosch
114 Rens Spreuwenberg Zodiac Kroongraaf Kessel
115 Wiljan Laarakkers Duchesse De Pomme Lambada Van Berkenbroeck Ottersum
116 Annika Axelsson Sietske Z Stakkato Maaseik
117 46 Fidel Segovia Jack -
118 Goncalo Bourbon Dim Sum Zurich Bree
119 63 Monique van den Broek Chellano II Contender Sevenum
120 Joanna Johansson Cleopatra Numero Uno Baarlo
121 61 Kai Kramm concerto Mio x
122 Freek Vestjens Catweazle Catoki Sevenum
123 Michel Hendrix Fjury V Numero Uno kessel
124 Annelies Boer Nico vd Bernsehoeve Z Numero Uno WATERINGEN
125 charlotte augier de moussac bella brown van gogh Weert HC
126 Fien van de Goor Escape Eldorado van de Zeshoek sevenum
127 Kristine Seierstad Fitty Faline C Numero Uno Sevenum
128 Thiago Ribas da Costa Kassandra van 't heike Epleaser van 't Heike Ysselsteyn
129 Whitney Stinges Givina`` Cantos Reuver
130 Christina Kallmert Ferdina Ustinov Oirlo
131 Jack Ansems Gameboy Back Gammon Sint Oedenrode
132 Angelique Rüsen Zarico Z Zandor Z Marl
133 Camila Mazza Smit Jazzmir van het Halderthof Kashmir van 't Schuttershof knegsel
134 Elina de Jong Abebe Bikila x Sevenum
135 Kees Lips Name it - hoogstraten
136 Miranda Harrington Celeste Z Calvaro Z Ospel
137
138 204 Fidel Segovia Doroles -
139 44 Emiliano Segovia Hakon -
140 15 Lena Arenz Amika -
141 Tom Martens Incaro LS Caruso Ospel
142 Rosa Ruutsalo Hylas Van't Arkelhof Tinkas Boy Luoma
143 Stefanie van den Brink Salt N Peppa - ljljkljljl
144 70 Sandra Klaessen excuus me Cicero Z Neer
145 Michael Hughes Contara - dhdfkjffhf
146 174 yuval kissilevich cairo lordz
147 Michel Hendrix Fair Field Zirocco Blue VDL kessel
148 Goncalo Bourbon Guapa Eldorado Bree
149 Lonneke Mulder Werra Claudio's Son Sittard
150 62 Kai Kramm Coco Chanel x
151 Thiago Ribas da Costa Ganeffa vh Hazelaerenhoekje Argentinus Ysselsteyn
152 charlotte augier de moussac Jules Verne - Weert HC
153 144 Alexandra Gluzek Freelando TH Lexicon Beek
154 Jack Ansems Delia B Cantos Sint Oedenrode
155 Angelique Rüsen Tokyo Kannan Marl