Rubriek 3: Klasse M (1.15m)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht


De Peelbergen competitie
2 fasen special


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 17.50
Datum: 28 april 2017
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 150.-
2e prijs: € 100.-
3e prijs: € 50.-
4e prijs: € 40.-
5e prijs: € 30.-
Regl. Volgprijzen: € 20.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Monique van den Broek Quintera Quintero Sevenum
2 Robin van de Wetering Eldorado nn mortel
3 Angelique Rüsen Zeno Z Zandor Z Marl
4 Joseph Rothstein Gomez Quality Time meijel
5 Liza Tiebot Don Corleone Dallas Wanssum
6 Luc Steeghs Genius HX Zandor Z Baarlo
7 Jack Ansems Grace Biscayo Sint Oedenrode
8 Kristian Houwen Highlander Numero Uno Wanssum
9 26 Aline Eckert Lupica -
10 Petra van Dijck G-Star Cidane Venray
11 Leon Kuypers Higo Action Breaker breda
12 Whitney Stinges Givina`` Cantos Reuver
13 Joris van Helmond Cachgon - Asten
14 50 Kristin Nyberg Valdelamadre Always First Carpaccio
15 Rob Gradussen Pride of Flandersfield President hingen
16 Robby Krowoza Lambada Roermond
17 Linda Järn Pearls River CB Radisson Venlo
18 Marion Janssen Elen III Cantos Venray
19 Dave Maarse Fornarina Z Carthino Z Wellerlooi
20 180 Kimberley Winsingh Helmig Cardento Raalte
21 Loes Hofmans Dover Nintender Hegelsom
22 Manon Hees Lester Nb Meterik
23 Emile Tacken Gibson Eldorado Meterik
24 Maartje Bakker Fame Arizona Neerkant
25 Kees Lips Gaillard Son - hoogstraten
26 Michael Grijmans Dapper Colandro Erp
27 Martien Amendt Cancarina Z Cancara Z Broekhuizenvorst
28 Paul van Wylick Brooklyn Berlin Velden
29 57 Nadine Hintzen Fameuze Namelus R Velden
30 Emma Romell Kappa de Quijas Indoctro Weert HC
31 Anouk Geunis Florette Wizzerd Bocholt
32 Asaf Abudi Hantano Quasimodo Z Maasbree
33 1 Tyler Lopes Escalada -
34 Angelique Rüsen Cornwell Cornado I Marl
35 Lisanne Verdonk dienco / Oudenbosch
36 22 Laura Kramm Fast Eddy -
37 Gaby Maarse Good Fellow Astrello Wellerlooi
38 14 Lena Arenz Amika -
39 Alexandra Gluzek Schnall Dich An Sunny Beek
40 Peter Peeters Eratio Namelus Maasbree
41 Gerco Steeghs Cintra B Padinus kessel
42 Philipp Ahlmann Extra Ukato Marl
43 Reggy Hoffmann Lancelot Non Stop Helmond
44 Leon Kuypers heart touch untouched breda
45 Jack Ansems Gameboy Back Gammon Sint Oedenrode
46 Wiel Heber Flinstone Ustinov Asenray
47 Yves Awouters messi fidji opglabbek
48 Kim Rothengatter VDL Groep Felix Contendro I Hoogeloon
49 Dave Maarse Good Friend Astrello Wellerlooi
50 Paul Janssen Duberth Rubert R Well
51 Luc Steeghs Calva Chiva Z Calvaro 6 Baarlo
52 Nina Wester Victoria Secret Concorde Roermond
53
54 Patrick Alkema VDL Groep George Mr. Blue Hoogeloon
55 179 Kimberley Winsingh Hollywood Lux Raalte
56 Loewie Joppen Happiness Untouchable Maasbree
57 Alma Ranebo Gish karla Eldorado van de zeshoek Meterik
58 Robby Krowoza inez z iowa Roermond
59 Anoek van der Pluijm Vida loco della marca Vigo d'arsouilles Made
60 Geert Jan Boer Heldorado NN Wateringen
61 Martien Amendt Enjoy Eurocommerce Berlin Broekhuizenvorst
62 Thiago Ribas da Costa Kassandra van 't heike Epleaser van 't Heike Ysselsteyn
63 34 Nicole Mestrom Garina / Swalmen
64 188 Laura Ling Nawaf Non stop
65 Angelique Rüsen Zarico Z Zandor Z Marl
66 Pieter Keunen Gavalia Bustique kessel
67 Kees Lips Name it - hoogstraten
68 Elina de Jong Abebe Bikila x Sevenum
69 Lars Kersten Gagonda nn egchel
70 Lisanne Verdonk Easy indocto Oudenbosch
71 151 Maja Primdahl Cleopatra Onbekend
72 Petra van Dijck Contador Z Cidane Venray
73 Gerco Steeghs Giana Quasimodo Z kessel
74 Reggy Hoffmann Taranto Tsar Hero Helmond
75 Ellis Pex Caribo Z Caritano Z sint joost
76 17 Lena Arenz Cayalis -
77 Robin van de Wetering Honey Duc Houston mortel
78 Hermano Marin Fairway Baldwin B limbricht
79 184 Wiljan Laarakkers Bart Quantum Ottersum
80 Mischa Everse H.Big Action Action Breaker Waddinxveen
81 Anoek van der Pluijm Hotspot Numero Uno Made
82 Geert Jan Boer Maestro v't Roosakker Couletto Wateringen
83 Paul Janssen Fontanarosso V. Alba R Well
84 Chiara Palmi Zynedi Loma - Blitterswijck
85 Goncalo Bourbon Guapa Eldorado Bree
86
87 Monique van den Broek Quistallo van de Helle Quaid Sevenum
88 Patrick Alkema VDL Groep Goodwill Z Aristo Z Hoogeloon
89 Esther Manders Quidannette AS Quidam de Revel haaren
90 Loewie Joppen Lusina - Maasbree
91 Aylin-filiz Bego G-star HTR Arezzo VDL Swolgen
92 Wiel Heber Hurricane O Quasimodo Z Asenray
93 Freek Vestjens Dylano - Sevenum
94 Willem Verdonk Blom's Holiday Arko III Oudenbosch
95 Joanna Johansson Gently gerdine nj Contact van de Heffink Baarlo
96 189 Laura Ling Princeton President
97 Gert-Jan Hubrechts Flanagan Clinton I Baarlo
98 Annelies Boer Gogo- Nevada Ustinov WATERINGEN
99 Pieter Keunen George Vittorio kessel
100 Alisa Danilova Cacharel Coperphild Asten
101 Christina Kallmert Thijssen Z Tyson Oirlo
102 Lars Kersten gallilea egchel
103 Fien van de Goor amice sevenum
104 Petra van Dijck Gantira Cassini Gold Venray
105 Mischa Everse Hard to get Berlin Waddinxveen
106 Elina de Jong Billy Penny Chacco Blue Sevenum
107 Ellis Pex Idee Z Ingmar sint joost
108
109 Camila Mazza Smit KJ - knegsel
110 Miranda Harrington Forgiven Z For Passion ospel
111 Wiljan Laarakkers Colorado Exernel Ottersum
112 222 Kim Rothengatter VDL Groep Figeac Mr. Blue Hoogeloon
113 Freek Vestjens Girona Calvaro Z Sevenum
114 Omer Karaevli Cantie Canturano Sevenum
115 Philipp Ahlmann Gouvernante Astrello Marl
116 Rob Gradussen All in Indian Gold Van Castershoeve hingen
117 51 Maja Primdahl Quilana Onbekend
118 Geert Jan Boer Hero Bodines Wateringen
119 Annelies Boer Gilota Numero Uno WATERINGEN
120 Zeta Founta Giruso NN Baarlo
121 Willem Verdonk Elista B - Oudenbosch
122 37 Esther Manders Assembly's Andiamo Andiamo Haaren
123 Lisanne van de Pasch Gin Gin PhinPhin Helmond
124 Ariel Yazid Lolita Horion de Liberstar Meijel
125 Gert-Jan Hubrechts Dustin Ustinov Baarlo
126 Wiel Heber Incara LS Carusso La Silla Asenray
127 Goncalo Bourbon Jane Xx Bree
128 Christina Kallmert Gwendolyn HX Ukato Oirlo
129 Jenni Piippo Cantalobos Connair Moujik Kuopio
130 Vincent Dings El-rapide HDH Douglas Heeze
131 Lars Kersten Giwana Baltic VDL egchel
132 Linda Peeters Domino Ukato Beringe
133 161 Jessy Looymans Cayenne Z Caritano Z Vught
134 Elina de Jong Dior x Sevenum
135 Amy Collinson Chiva Z Chippendale Z Ospel
136 Thiago Ribas da Costa piper vd Withoeve prince vd Wolfsakker Ysselsteyn
137 Omer Karaevli Raban Damiro Sevenum
138 Wiljan Laarakkers Dijkarla Clinton Ottersum
139 Kim Rothengatter VDL Groep Sophie Z Chellano Z Hoogeloon
140 Isabel Ledin Quiiny - Hegelsom
141 209 Nando de Miranda Emile -
142 Maria Salminen Collected Hopalong Cassidy xx Lappeenranta
143 Freek Vestjens Gluck Lexington Sevenum
144 66 Sanna Olsson Ingren Catachi -
145 Philipp Ahlmann Fiek Azteca VDL Marl
146 76 Dominic Webb F -
147 Hanna Nilsson Darthana Zento Oirlo
148 54 Gert-Jan Hubrechts Mousko Du Buisson Z - Baarlo
149 Elke Geraedts JK Horsetrucks Cheere Leader Cascon Baexem
150 Zeta Founta Fulanda Lord Pezi Baarlo
151 Esther Manders flint AS nabab de reve haaren