Rubriek 2: Klasse L (1.05m)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht


De Peelbergen competitie
2 fasen special


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 17.50
Datum: 28 april 2017
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 150.-
2e prijs: € 100.-
3e prijs: € 50.-
4e prijs: € 40.-
5e prijs: € 30.-
Regl. Volgprijzen: € 20.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Myrthe Sonnemans Caraway Clearway panningen
2 Ellen Poels Cas Caretano Z Heide
3 Lianne van Vegchel Gibsonway Arthos R Meerlo
4 Maud Schouwenberg chester corrido Swalmen
5 Joanna Johansson Etoile Montante Coronett Baarlo
6 Ank van de Goor Fenna de Go - sevenum
7 Carolien Boots Condor Contador Venlo
8 Jenna Lindholm Contecanto Contender Kauniainen
9 Jenny Johansson Hangover Canturo Weert
10 Jessie Derikx Cylanda Z Cicero van Paemel Vredepeel
11 Nadine Verbugt Garrizona v Griendtsveen
12 Monique van den Broek Hastelino Castelino vd Helle Sevenum
13 65 Sanna Olsson Ingren Gabantos -
14 michel schreinemachers Figaro s Carthino Z Velden
15 Omer Karaevli Felize Cardento Sevenum
16 Linda Järn Mirame van de padenborre Edjaz van't merelsnest Venlo
17 Danny Willems Hera Dakar VDL Oosteind
18 monique jespers Celinde Indorado Oosteind
19 Philipp Ahlmann Extra Ukato Marl
20 Dave Maarse Dionalda Dutch Capitol Wellerlooi
21 Joris van Helmond High Five Bubalu Asten
22 Robby Krowoza Hey King Nummero Uno Roermond
23 Ellen Poels Santa Cruz Shouppydam des Horts Heide
24 Mia Lobert Elastiboy Sunlight van de Zuuthoeve Beek
25 Lianne van Vegchel Hidden Way Cassini Gold Meerlo
26 Yvonne van de Pasch Winston Riverman Helmond
27 Lisanne van de Pasch Harrant Warrant Helmond
28 Maud Schouwenberg Hebron Numero uno Swalmen
29 Martien Amendt Full Wish T Ultimo Broekhuizenvorst
30 Joanna Johansson Quote Z Quasimodo Z Baarlo
31 Verne Janssen Hally Berry Gailliard de la pomme Merselo
32 Ank van de Goor Foltaire - sevenum
33 Jenni Piippo Callisto Gagliostro Kuopio
34 Aylin-filiz Bego Just Special HTR Jumpilot Swolgen
35 Rens Spreuwenberg Chester Z Chellano Z Kessel
36 Espen Johansen Feivel Favorit ask Hagavik
37 Monique van den Broek Wings Washington Sevenum
38 Paul van Wylick Gracia Zirocco Blue Velden
39 90 Kimberley Winsingh Big guy - Raalte
40 Paul Janssen Gambit Brainpower Well
41 Omer Karaevli Vigos Lady Vigo Sevenum
42 30 Charline Etz Cash -
43 Katarina Bork Torino Cosmeo Dinther
44 Alexandra Gluzek Excellanda TH Cartino Beek
45 Katarina Bork Torino Cosmeo Dinther HC
46 Danny Willems Herman Untouchable Oosteind
47 monique jespers Houdini Inshallah de muze Oosteind
48 Larissa Bijl Heer Aldus Dutch Design Deurne
49 Luc Steeghs Herodus Andiamo Baarlo
50 Kevin Steeghs Faline Vittorio kessel
51 Dave Maarse Eagle-Go Numero Uno Wellerlooi
52 Frank van Helmond Huerby Namelus Ommel
53 Milica Filimonovic G-Star Spartacus Schijndel
54 Annemiek Verlijsdonk Dangraefin Danelzo Meterik
55 Patrick Alkema VDL Groep Hermès Z Cassanova Z Hoogeloon
56 Iris Verhoeven Elsludine S Indoctro merselo
57 Mirjan Horyon Fabulous Eldorado vd Zeshoek meijel
58 Manon Hees Alcapulco Andiamo Meterik
59 Kristian Houwen Taloubest Taloubet Wanssum
60 Chiara Palmi Doretta Zirocco Blue meijel
61 Robby Krowoza Hands up Applaus Roermond
62 Liza Tiebot Hiralinde Glasgow vh Merelsnest Wanssum
63 Joris van Helmond Haïti Cassini Il Asten
64 Martien Amendt Quality - Broekhuizenvorst
65 Myrthe Sonnemans Fiefke Vittorio panningen
66 Philipp Ahlmann Fiek Azteca VDL Marl
67 Michael Grijmans Gando VZ Cardento Erp
68
69 Rob Gradussen Connor - hingen
70 Rens Spreuwenberg Dingdong - Kessel
71 Ricardo Reinert Catero - Maaseik
72 146 Victoria Lind Jane -
73 Leon Kuypers Houdini Namelus R breda
74 Paul van Wylick Harrie's Girl Carano Velden
75 Kimberley Winsingh Hickory Vigo d'arsoulles Raalte
76 Paul Janssen Harrie Well
77 Nadine Hintzen Comet Conteur Velden
78 Danny Willems Hinde nn Oosteind
79 Patrick Lemmen Harrington Onbekend Baarlo
80 Gaby Maarse Grande de Villa d'Arto Tangelo van de Zuuthoeve Wellerlooi
81 Alexandra Gluzek Prince Paco van de Withoeve Prince van de Wolfsakker Beek
82 Larissa Bijl How Gentle Donder Deurne
83 Reggy Hoffmann Hotshot Tolano van 't Riethof Helmond
84 Dave Maarse GDL Egiralda G Vigaro Wellerlooi
85 Yves Awouters neroli diamant de semilly opglabbek
86 Frits Mestrom Torina - Reuver
87 Whitney Stinges Braiyun Ustinov Reuver
88 Joany van de Griendt Mivina Wellington Reuver
89
90 Kim Rothengatter Fominka Clinton I Hoogeloon
91 Alma Ranebo Bonaparte Berlin Meterik
92 Frank van Helmond Hummer Namelus Ommel
93 Mirjan Horyon Fudina PP Nabab de Reve meijel
94 Manon Hees Harley Tangelo Vd zutenhoeve Meterik
95 Chiara Palmi Hes So Handsome Astrello meijel
96 Kristian Houwen Happy Hour Kannan Wanssum
97 Lisanne Verdonk Future One R.L. Bustique Oudenbosch
98 Patrick Alkema VDL Groep Harley Nabab de Reve Hoogeloon
99 Lisanne Verdonk Future One R.L. Bustique Oudenbosch
100 Thiago Ribas da Costa Followme Stakkato Ysselsteyn
101 Rens Spreuwenberg Halifax Zirocco Blue Kessel
102 Annika Axelsson Image Olympic C-Indoctro Maaseik
103 Michael Grijmans Happyness Vigo D'Arsouilles Erp
104 Joris van Helmond Gasara Chelthago Asten
105 Ricardo Reinert Max Power Arlando Z Maaseik
106 Peter Peeters Hubertha Indoctro Maasbree
107 Wiel Heber Cayento Z Cayado Asenray
108 49 Kristin Nyberg Soccoro Starkko
109 89 Kimberley Winsingh Little Guy Lux Raalte
110 49 Kristin Nyberg Soccoro Starkko HC
111 Pieter Keunen Nicolo Namelus R kessel
112 Paul Janssen Heylo Numero Uno Well
113 Jack Ansems Furia Ustinov Sint Oedenrode
114 Julot Verstraeten Lontano's Liefhebbers Vlegel Colino X Kabinet Strijbeek
115 Gert-Jan Hubrechts Hendrick´s HX Bustique Baarlo
116 Robin van de Wetering Madou vd bisschop Stakkato mortel
117 Robby Krowoza Lambada Roermond
118 Stefan Holvast Calaxy - Elst Gld
119 Philipp Ahlmann Gouvernante Astrello Marl
120 Rob Gradussen Pride of Flandersfield President hingen
121 Kristine Seierstad G-Star Namelus Sevenum
122 Whitney Stinges Illenore Indoctro Reuver
123 Patrick Lemmen Corragio Conthargos Baarlo
124 Maartje Bakker Funghi Singapore Neerkant
125 Manon Hees Touch of dutch Toulon Meterik
126 Marion Janssen Elen III Cantos Venray
127 Joseph Rothstein Gomez Quality Time meijel
128 Angelique Rüsen Zeno Z Zandor Z Marl
129 Kristian Houwen Tannan HS Taloubet Z Wanssum
130 Chiara Palmi Dielce Rose Z Dynamo meijel
131 Kim Rothengatter VDL Groep Crinaeae Z - Hoogeloon
132 Liza Tiebot Don Corleone Dallas Wanssum
133 Petra van Dijck G-Star Cidane Venray
134 Thiago Ribas da Costa Germaine Baltic Sitte Ysselsteyn
135 Leon Kuypers Higo Action Breaker breda HC
136 Monique van den Broek Quintera Quintero Sevenum
137 Yves Awouters amani arkos boy opglabbek
138 213 Chiara Palmi Game Boy Zirocco Blue Meijel
139 Chiara Palmi Dielce Rose Z Dynamo meijel