D16 - CDIJ - J Ind - Junior Individual Competition


<< Back to competition

Aspergebedrijf Leijser Prix

CDI-Juniors
Juniors Individual Test Edition 2009 Update 2017
           Arena: 2            Class: D16


Discipline: Dressuur
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 0.00
Datum: 8 april 2017
Tijd: 12:30
Jury‘s
H Mr. Yuri Romanov (RUS)
C Mr. Magnus Ringmark (SWE)
B Mr. Peter Storr (GBR)
Prijzengeld
1e prijs: € 130.-
2e prijs: € 100.-
3e prijs: € 85.-
4e prijs: € 60.-
5e prijs: € 25.-
Regl. Volgprijzen: € 25.-
Tijd # Hnr Naam Paard Afstamming
12:30 1 309 Sara Van Deurs PETERSEN KATHOLM'S RONALDO BLUE HORS DON ROMANTIC DEN
12:38 2 316 Elisa TIMMERMANN GOOD MORNING M GOETHE GER
12:46 3 334 Jitske PROSMAN COOL GIRL L HEXAGON?S RUBIQUIL NED
12:54 4 307 Natalie HERING LITVINENKO SJAELSTOFTE IMPERIO DEN
13:02 5 319 Emma-Lou BECCA KOMET 282 K2 LUX
13:10 6 324 Elizaveta LYBAN ERANTOS EKVADOR RUS
13:18 7 317 Csenge Kata PATIK DECAMERONE 5 DIAMOND HIT HUN
13:26 8 338 Sem STIEMER WALDEMAR NEGRO NED
13:34 9 305 Tess WOUTERS KINGSLEY D DAY FS VIVALDI BEL
13:42 10 326 Ebba KJELLBERG BOEGEGARDENS LIMBERY LIMBUS SWE
Pauze (15 minuten)
14:05 11 327 Evelina SODERSTROM WEIHENSTEPHANER WARSTEINER 946 SWE
14:13 12 332 Jade OORD CHIREINE PAINTED BLACK NED
14:21 13 303 Suraya HENDRIKX DEAR FRIEND 2 DANONE 1 BEL
14:29 14 333 Joelle PETERS DACAR'S DREAM JOHNSON NED
14:37 15
14:45 16 335 Thalia ROCKX UNA DE LA FAZENDA OO SEVEN NED
14:53 17 336 Maybrett SCHREUR B UPHILL NED
15:01 18 341 Annelotte FELIX AMOS FLEMMINGH NED
15:09 19 318 Alana CAZABON ZAZOU OO SEVEN IRL
15:17 20 315 Rebecca HORSTMANN FRIEND OF MINE 2 FOR COMPLIMENT GER
Pauze (15 minuten)
15:40 21 304 Charlotte RICHMOND HERMES DREAMCATCHER 433330676600 BEL
15:48 22 329 Fleur HOVERS BOLERO NED
15:56 23 310 Lotta SUNDBERG PIN ROCK'S VICTORIA FIANCE NOIR FIN
16:04 24 328 Benth DE GRAAF ZON PRIMAIRE W DON PRIMAIRE NED
16:12 25 340 Nicole VERSCHOOR CHARMANDER HOHENSTEIN NED
16:20 26 311 Isobel BERRINGTON BING TRENTO B GBR
16:28 27 323 Elizaveta LYBAN DON'T THATCH W FS DON'T WORRY RUS
16:36 28 331 Zoe KUINTJES DESPERADO FLORENCIO 2 NED
16:44 29 330 Meike KROOT VINCE OO SEVEN NED
16:52 30 308 Victoria Kuusisto PEDERSEN LANGKJÆRGAARD'S DONNA FETTI DON SCHUFRO DEN
Pauze (30 minuten)
17:30 31 313 Alexandra HELLINGS UVENDER V KRACK C GBR
17:38 32 314 Marlina GARRN DI BAGGIO 4 DIMAGGIO GER
17:46 33 322 Polina IVANOVA RATZINGER RICARDOS RUS
17:54 34 339 Daphne VAN PEPERSTRATEN GREENPOINT'S CUPIDO JOHNSON TN NED
18:02 35 306 Anna HRUDKOVA ZIDANE FLORENCIO CZE
18:10 36 312 Emma BOND LIME WALK LIMES GBR
18:18 37 302 Suraya HENDRIKX BLACK BEAUTY GRIBALDI BEL
18:26 38 325 Felicia BRENNSTROM DON SCUDO DON SCHUFRO SWE
18:34 39 337 Mylene SPAAK ZITELDO ROYAL DANCE NED
18:42 40 321 Anna GUSEYNOVA DELANO JAZZ RUS