D08 - CDIJ - J Team - Junior Team Competition


<< Back to competition

BusinessWise Prix

CDI-Juniors
Juniors Team Test Edition 2009 Update 2017
           Arena: 1            Class: D08


Discipline: Dressuur
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 0.00
Datum: 7 april 2017
Tijd: 08:00
Jury‘s
H Ms. Natallia Rubashko (BLR)
C Mr. Trond Asmyr (NOR)
B Mr. Raphael Saleh (FRA)
Prijzengeld
1e prijs: € 130.-
2e prijs: € 100.-
3e prijs: € 85.-
4e prijs: € 60.-
5e prijs: € 25.-
Regl. Volgprijzen: € 25.-
Tijd # Hnr Naam Paard Afstamming
08:00 1 316 Elisa TIMMERMANN GOOD MORNING M GOETHE GER
08:08 2 325 Felicia BRENNSTROM DON SCUDO DON SCHUFRO SWE
08:16 3 330 Meike KROOT VINCE OO SEVEN NED
08:24 4 332 Jade OORD CHIREINE PAINTED BLACK NED
08:32 5 307 Natalie HERING LITVINENKO SJAELSTOFTE IMPERIO DEN
08:40 6 305 Tess WOUTERS KINGSLEY D DAY FS VIVALDI BEL
08:48 7 303 Suraya HENDRIKX DEAR FRIEND 2 DANONE 1 BEL
08:56 8 331 Zoe KUINTJES DESPERADO FLORENCIO 2 NED
09:04 9 318 Alana CAZABON ZAZOU OO SEVEN IRL
09:12 10 321 Anna GUSEYNOVA DELANO JAZZ RUS
Pauze (15 minuten)
09:35 11 334 Jitske PROSMAN COOL GIRL L HEXAGON?S RUBIQUIL NED
09:43 12 324 Elizaveta LYBAN ERANTOS EKVADOR RUS
09:51 13 340 Nicole VERSCHOOR CHARMANDER HOHENSTEIN NED
09:59 14 314 Marlina GARRN DI BAGGIO 4 DIMAGGIO GER
10:07 15 322 Polina IVANOVA RATZINGER RICARDOS RUS
10:15 16 308 Victoria Kuusisto PEDERSEN LANGKJÆRGAARD'S DONNA FETTI DON SCHUFRO DEN
10:23 17 315 Rebecca HORSTMANN FRIEND OF MINE 2 FOR COMPLIMENT GER
10:31 18 311 Isobel BERRINGTON BING TRENTO B GBR
10:39 19 337 Mylene SPAAK ZITELDO ROYAL DANCE NED
10:47 20 309 Sara Van Deurs PETERSEN KATHOLM'S RONALDO BLUE HORS DON ROMANTIC DEN
Pauze (15 minuten)
11:10 21 326 Ebba KJELLBERG BOEGEGARDENS LIMBERY LIMBUS SWE
11:18 22 304 Charlotte RICHMOND HERMES DREAMCATCHER 433330676600 BEL
11:26 23 310 Lotta SUNDBERG PIN ROCK'S VICTORIA FIANCE NOIR FIN
11:34 24 339 Daphne VAN PEPERSTRATEN GREENPOINT'S CUPIDO JOHNSON TN NED
11:42 25 336 Maybrett SCHREUR B UPHILL NED
11:50 26 341 Annelotte FELIX AMOS FLEMMINGH NED
11:58 27 328 Benth DE GRAAF ZON PRIMAIRE W DON PRIMAIRE NED
12:06 28 312 Emma BOND LIME WALK LIMES GBR
12:14 29 319 Emma-Lou BECCA KOMET 282 K2 LUX
12:22 30 338 Sem STIEMER WALDEMAR NEGRO NED
Pauze (30 minuten)
13:00 31 302 Suraya HENDRIKX BLACK BEAUTY GRIBALDI BEL
13:08 32 323 Elizaveta LYBAN DON'T THATCH W FS DON'T WORRY RUS
13:16 33 333 Joelle PETERS DACAR'S DREAM JOHNSON NED
13:24 34 335 Thalia ROCKX UNA DE LA FAZENDA OO SEVEN NED
13:32 35 301 Emily ANTHONISSEN FAIR DIAMOND DHB FAREWELL III BEL
13:40 36 327 Evelina SODERSTROM WEIHENSTEPHANER WARSTEINER 946 SWE
13:48 37 317 Csenge Kata PATIK DECAMERONE 5 DIAMOND HIT HUN
13:56 38 313 Alexandra HELLINGS UVENDER V KRACK C GBR
14:04 39 329 Fleur HOVERS BOLERO NED
14:12 40 306 Anna HRUDKOVA ZIDANE FLORENCIO CZE