Rubriek 8: Klasse M(1.15m)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 17.50
Datum: 18 maart 2017
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Rebecca Lindberg Frodo C Marlon Aarle-Rixtel
2 Anna Groesdonk Pep le Grand Cassini II Mülheim an der Ruhr
3 Chen Rich Harry Fidji of colors Liessel
4 Wil Schellekens Casaletto Casquetto ESBEEK
5 Joep van der Kampen VDL Groep Fay Clearway Hoogeloon
6 Luuk van den Kerkhof Gossip-Girl Verdi Kessel
7 Marie Vonhoegen Un Charmois de Lévaux Flipper D'elle Würselen
8 Martien Amendt Gaia - Broekhuizenvorst
9 Michael Fischer Cascorrada Casall Frechen
10 Omer Karaevli Vigos Lady Vigo Sevenum
11 35 Christopher Klasener Fairytail x
12 98 Gavin Harley Gerderieka -
13 Antonio Alfonso Hilfiger vdl Arezzo vdl Evertsoord
14
15 Thiago Ribas da Costa Aragon des Dames Z Arko III Ysselsteyn
16 Viktor Evtimov Gish karla Eldorado van de zeshoek Meterik
17 Rik Heylen Gaga Lady Up to date Lille
18 Jorn Emschove VDL Groep Gold Lady Kashmir van Schuttershof Hoogeloon
19 215 Kim Rothengatter VDL Groep Gigi Z Cassanova Z Hoogeloon
20 Marcel Beukers Grace Gammon FH Back Gammon Waarland
21 Rebecca Lindberg G-Orchidee Rascin Aarle-Rixtel
22 197 Marcel Beukers Grace Gammon FH Back Gammon Waarland HC
23 Maaike Theunis DDL Cadell Contender Moerstraten
24 193 Lara Omur Colorado - Ottersum
25 Niek Groenewoud Eleganse de Pessel Diarado Elst
26 20 Rodrigo Almeida Lovely van de Broekkant Heartbreaker
27 Kimberley Winsingh Gouverneur Conthargos Raalte
28 Zeta Founta Fulanda Lord Pezi Baarlo
29 4 Wil Schellekens Labamba R - Esbeek
30 56 Janou Hendrix Calistro Chello I
31 Jamie Cox Hurby Namelus R Venlo
32 Maartje Bakker Fame Arizona Neerkant
33 44 Marten Gunnarsson Filini -
34 Peter Peeters Easy Vaillant Maasbree
35 Rick Verheijen Chocotoff Tygo Lottum
36 Paul Janssen Famelus Namelus Well
37
38 Malin Parmler Karuso vant eigenlo Echo vant spieveld Mierlo
39 Marcel Groen Hopefull especial Vittorio Mierlo
40 Antonio Alfonso Argentina dell'Oxer Calvados Evertsoord
41 Philip McGuane Billy Windsor Billy um Bongo Spurkt 5 B, Kessel
42 Anna Groesdonk Chotthu Captain Fire Mülheim an der Ruhr
43 Philip McGuane Billy Windsor Billy um Bongo Spurkt 5 B, Kessel HC
44 Cynthia den Bak Bernadine Landlord Panningen
45 Jamie Schroembges Vasco IV nn Wellerlooi
46 Omer Karaevli Felize Cardento Sevenum
47 Thiago Ribas da Costa Expecto du Vieux Chateau Epleaser vh Heike Ysselsteyn
48 Viktor Evtimov Jaminka - Meterik
49 Wil Schellekens Flyer sierappel ESBEEK
50 Marcel Beukers Fifty Fifty Numero Uno Waarland
51 Maaike Theunis TTO Farusa Ut Liekt Goed Moerstraten
52 Luuk van den Kerkhof Henkie Penkie Plot Bue Kessel
53 Martien Amendt Goblet Zacharov Broekhuizenvorst
54 Rik Heylen La-Vite Rockfeller Va-Vite Lille
55 Sindy Kruisselbergen Dieni Blue Zirocco Blue Vdl weelde
56 Kim Rothengatter VDL Groep Sophie Z Chellano Z Hoogeloon
57 Niek Groenewoud Elstar Nashville Elst
58
59 Zeta Founta Risle de Grez Grenat de Grez Baarlo
60 John Steeghs Haltic Baltic VDL Meterik
61 Rob van Grunsven Chandra A Contendro I Erp NB
62 Fleur Winkelmolen Lucky Lord Z Lord Z Grashoek
63 Solveig Keskula Gerdine Baltic VDL Heeswijk
64 Marcel van Driel Gotha Arezzo VDL Heeswijk
65 Jeanne Heijligers Gersina L Zacharov Asten
66 Rebecca Lindberg Gini C - Aarle-Rixtel
67 Viktor Evtimov Troy Cassini boy junior Meterik
68 99 Gavin Harley Galino -
69 Tom Schellekens Dena-Sienne Van Gogh ESBEEK
70 Rian Smits Gucci Ultimo Ommel
71 Arnold Bergstra Bubblicious Carthino Z Lopik
72 196 Marcel Beukers Elise Arezzo VDL Waarland
73 Maaike Theunis Tto Cuenca Van Gogh Moerstraten