Rubriek 7: Klasse L (1.05m)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 17.50
Datum: 18 maart 2017
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Patrick Alkema VDL Groep Hermès Z Cassanova Z Hoogeloon
2 Heleen Schipper Esmee - Casteren
3 6 Sabine Jennes Arobaze du Paradis Calvaro Z
4 Noa van der Aa Hesmee Up to date Deurne
5 Martien Amendt Cancarina Z Cancara Z Broekhuizenvorst
6 Mirjan Horyon Fabulous Eldorado vd Zeshoek Meijel
7 Paul Janssen Elvis Namelus R Well
8 54 Sarah Barker Henriette HX Afellay
9 Viktor Evtimov Cara z Calvino z Meterik
10 Mariska Ewalds Highway Tangelo v.d. Zuuthoeve Baarlo
11 Kim Rothengatter Fominka Clinton I Hoogeloon
12 Kimberley Winsingh Helmig Cardento Raalte
13 Lotte van den Broek Glyn Cazall Lierop
14 167 Vincent Dings Deftig HDH ustinov
15 Christina Kallmert Gimolga Chelli lll Oirlo
16 Myrthe Sonnemans Holiday Vermont Panningen
17 Jamie Cox Celine Cosmeo Venlo
18 51 Pieter Keunen Hera Spartacus
19 Rebecca Kaarem Esteban Marome Nw Eindhoven
20 Thiago Ribas da Costa Followme Stakkato Ysselsteyn
21 Solveig Keskula Fem-Etoil Calvino Z Heeswijk
22 3 Wil Schellekens Gletsjer Spartacus Esbeek
23 Anna Groesdonk Chotthu Captain Fire Mülheim an der Ruhr
24 Bo Bressers Herco Verdi HELMOND
25 Rebecca Lindberg Hannibal Rascin Aarle-Rixtel
26 186 William van der Donk Gakhir -
27 Elisabeth Aspen Hot Chocolate HX Applaus Meterik
28 Nicole Mestrom Garina . Mylord Carthago swalmen
29 Tamara Derckx Hollywood - Tienray
30 Luca Holthuisen Titjuana Whinny Jackson Belfeld
31 Boaz Rich Cassio RSH Casall ask Liessel
32 Chen Rich Lemba z Level z Liessel
33 Roel Dorssers Dionne Vaillant Beringe
34 Omer Karaevli Hayley London Sevenum
35 Laura Scheepers Gecella sevenum
36 Iris Verhoeven Elsludine S Indoctro merselo
37 Jort Op het Veld Calisto Z Cassini II meijel
38 Nikki Vermelis Divergo B Verdi tilburg
39 Mirjan Horyon Heineke Andiamo Meijel
40
41 55 Sarah Barker Houdini Charisma
42 Viktor Evtimov Highlight Spartacus Meterik
43 Jorn Emschove VDL Groep Halloween Clinton I Hoogeloon
44 Niclas Parmler VDL Groep Hutch Numero Uno Hoogeloon
45 Kimberley Winsingh Hollywood Lux Raalte
46 52 Pieter Keunen Hope Full Applaus
47 Rebecca Kaarem Giberolita C-Ingmar Eindhoven
48 Thiago Ribas da Costa NOUBA DES DAMES Thunder Ysselsteyn
49 Solveig Keskula Glen Londontimes Heeswijk
50 Wil Schellekens Just Cavalli vd Molenheide sierappel ESBEEK
51 Andre freire lightning van orshof verdi lanaken
52 Megan Burhenne Denver Stm Zurich Venlo
53 Juul Prinssen Flay over Bustique Uden
54 Luuk van den Kerkhof HRH Grace Verdi Kessel
55 Rick Verheijen Checkmate V Ginus Lottum
56 Marcel van Driel Arpege de Carles Quento Sange Heeswijk
57 59 Rick Verheijen Checkmate V Ginus Lottum HC
58 Patrick Lemmen Harrington Onbekend BAARLO LB
59 Rik Heylen Mirco D'aro Arco Lille
60 187 William van der Donk Gaudi -
61 Peter Peeters Hubertha Indoctro Maasbree
62 43 Marten Gunnarsson Hanna Verdi
63 Marcel Beukers Whispering the wild Flemmingh Waarland
64 Malin Parmler Hoover Verdi Mierlo
65 58 Marcel Beukers Whispering the wild Flemmingh Waarland HC
66 45 Verne Janssen Hally Berry Gailliard de la pomme
67 Martien Amendt Quality - Broekhuizenvorst
68 53 Sarah Barker Hymette E Emilion
69 Viktor Evtimov Walter Nassau Meterik
70 Mirjan Horyon Fudina PP Nabab de Reve Meijel
71 Michael Fischer Cascorrada Casall Frechen
72 Anna Groesdonk Pep le Grand Cassini II Mülheim an der Ruhr
73 Omer Karaevli Vigos Lady Vigo Sevenum
74 Zeta Founta Gaia Cardento Baarlo
75 Nina Filette Gossip-Girl Verdi Kessel
76 Christina Kallmert Haran Quality Time Oirlo
77 Rodrigo Morgado Los Angels Le roi Venray
78 Chen Rich Harry Fidji of colors Liessel
79 Marie Vonhoegen Un Charmois de Lévaux Flipper D'elle Würselen
80 Joep van der Kampen VDL Groep Fay Clearway Hoogeloon
81 198 Rens Spreuwenberg Halifax Zirocco Blue
82 97 Gavin Harley Gerderieka -
83 199 Rens Spreuwenberg Dingdong -
84 Martien Amendt Full Wish T Ultimo Broekhuizenvorst
85 201 Niclas Parmler VDL Groep Hurricane Numero Uno Hoogeloon HC
86 207 Frans In 't Hulst Tobias --
87 43 Marten Gunnarsson Hanna Verdi HC
88 214 Rodrigo Morgado Los Angels Le roi Venray