Rubriek 3: Klasse M (1.15m)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 17.50
Datum: 17 maart 2017
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Imke Gradussen california blue eldorado van de zeshoek Echt
2 Joep van der Kampen VDL Groep Flower Z Nabab de Reve Hoogeloon
3 Patrick Alkema VDL Groep Goodwill Z Aristo Z Hoogeloon
4 Maikel van Mierlo george for passion koningslust
5 57 Omer Karaevli Vigos Lady Vigo Sevenum
6 Kim Huige Gentille van de Wiel Nabab de Reve Nisse
7 Marion Janssen Elen III Cantos Venray
8 Nadine Van den Berg Gina Boss zeeland
9 26 Hanna Nilsson Darthana Zento
10 Carlijn Sturme Mjt carnaval Casal Mierlo
11 Emile Tacken Gibson Eldorado Meterik
12 Esther Manders Emary-AS Nabab De Reve haaren
13 Fons Nabuurs Chico Indoctro Rijkevoort
14 Freek Vestjens Don-Diego Andiamo Speciale -----------
15 Kim Rothengatter VDL Groep Felix Contendro I Hoogeloon
16 Max de Mol Clapello Clearway Oss Noord Brabant
17
18 Thiago Ribas da Costa Aragon des Dames Z Arko III Ysselsteyn
19 Wiljan Laarakkers D'Accord T Verdi Ottersum
20 Bianca Schoenmakers Finn HDH Viceroy T Geldrop
21 Massimo Antonioli nano grashoek
22 Zeta Founta Fulanda Lord Pezi Baarlo
23 Miranda Harrington Forgiven Z For Passion Ospel
24 Yannick Hendrikx Goodtime Ultimo meijel
25 Elke Slaats Emerson Tangelo van de Zuuthoeve Asten-heusden
26 Imke Gradussen London Non Stop Echt
27 Joep van der Kampen VDL Groep Gloria Nabab de Reve Hoogeloon
28 Maikel van Mierlo Gycara Ticalux koningslust
29 Malin Parmler Karuso vant eigenlo Echo vant spieveld Mierlo
30 31 Joseph Rothstein Dielce Rose Z Dynamo Meijel
31 Mireille Couperus Esprie Verdi Grashoek
32 Tom Martens Charbo Check in Ospel
33 8 Paul Kennedy Poynstown Dream -
34 Marc Baudach Corada Cachas Witten
35 Laura Bohnen Puerto Rico Parodist Niederkrüchten
36 Pieter van Kemenade Fabrice Cassini II Asten-Heusden
37 38 Aniek Poels Dolores -
38 Patrick Lemmen Forlan - BAARLO LB
39 Nadine Van den Berg Wonderboy Lancelot zeeland
40 Emile Tacken Vivendi - Meterik
41 Esther Manders Favall Zavall Vdl haaren
42 Fons Nabuurs Winston Lupicor Rijkevoort
43 Freek Vestjens Enerma - -----------
44 Patrick Alkema VDL Groep George Mr. Blue Hoogeloon
45 Kim Rothengatter VDL Groep Figeac Mr. Blue Hoogeloon
46 Max de Mol Quinken Quintero Oss Noord Brabant
47
48 Thiago Ribas da Costa Flex du Haut du Roy Cosinhus Ysselsteyn
49 Wiljan Laarakkers Expoler - Ottersum
50 Bianca Schoenmakers Cassada HDH Carenzo Geldrop
51 Marie-Therese Leuchten Cordoba 67 Captain Fire Ratingen
52
53 Joseph Rothstein Gomez Quality Time meijel
54 Carlijn Sturme Sun rose z Spartacus Mierlo
55 Nicole Mestrom Ines van de Vinckenhoeve Nabab de Reve swalmen
56 19 Zeta Founta Finley - Baarlo
57 Imke Gradussen Feberlina Calvaro Z Echt
58 Joep van der Kampen VDL Groep Guillermo Z Aristo Z Hoogeloon
59 Maikel van Mierlo othello ogano sitte koningslust
60 29 Maja Primdahl Fourbreaker heartbreaker Ysselsteyn
61 158 Miranda Harrington Forgiven Z For Passion Ospel HC
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78 160 Joseph Rothstein Dielce Rose Z Dynamo Meijel HC
79 162 Esther Manders Favall Zavall Vdl Haaren HC