R 31 - Klasse Beginners - 1.00m


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

KLASSIEK DIRECT OP STIJL

 

In deze rubriek is HC toegestaan. De HC combinaties komen vooraan in de startlijst te staan.

 


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.50
Datum: 1 april 2017
Tijd: 08:00
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
v Dhr B Vorselaars
t Dhr C Struyk
i Dhr J Moerings
Prijzengeld
1e prijs: € 75.-
2e prijs: € 60.-
3e prijs: € 50.-
4e prijs: € 40.-
5e prijs: € 30.-
Regl. Volgprijzen: € 15.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Martine van den Eynden Numero one van de Laarse Heide Numero uno Lepelstraat HC
2 Koen Leemans Dopharma's Hay el Desta Ali Baltic VDL middelbeers HC
3 40 Thomas Mertens Blom`s Idense Zirocco Blue VDL Etten-leur HC
4 115 Mark Jespers Harvey Baltic Prinsenbeek HC
5
6 Christy Dictus Forrest Hill Z NN achtmaal HC
7 Paul Donkers Howdi - Moergestel HC
8 258 Danny Willems Hailey Glasgow van Oosteind HC
9 Sierra Michelle Wilson Audi's Caetano NN Dinteloord
10 Lotte Wilschut O la la Conto Hoeven
11 Kim Jacobs Matroesjka Nn Rucphen
12 John Josephs Heaven DKZ nn rijsbergen
13 Lizzy Avontuur Arlando Orlando Made
14 210 Charlotte Broeders Giorado indorado Sint
15 Robin van der Zanden Aero Dynamic RZ Andiamo Z Zundert
16 Nikky Kuipers Elita Indorado Roosendaal
17 Melissa Masseurs Casanova Hos D'O Roosendaal
18 350 Jens van der Meer Bonair nn Tilburg
19 507 Chantal Bot-Roovers Evelyn CarthinoZ
20 Lisanne Verdonk Future One R.L. Bustique oudenbosch
21 Martine van den Eynden Crescedo - Lepelstraat HC
22 Koen Leemans dopharma's hanaika echo vh spievelt middelbeers HC
23 Julot Verstraeten Lontano's Liefhebbers Vlegel Colino X Kabinet Strijbeek
24 551 Ingrid Broers E-Quicksilber Z Emerald Van't Ruytershof Oud-alblaa
25 Sophie Van Hoorn Desi-belle Al Pacino W Sprang-Capelle
26 116 Mark Jespers Gladiator Carambole Prinsenbeek HC
27 Emilie Sars Goudwaard Vingino Waalwijk
28 259 Danny Willems Helmique For Fashion Oosteind HC
29
30 409 Thomas Mertens gerome nn Baarle-hertog
31 Michelle de Leeuw Denzel Solitair rijsbergen
32 410 Bram Roos Heiniken Spartacus Putten
33 Luke Suijkerbuijk TINA Z Tyson Rucphen
34 304 John Josephs Ogano Girl DKZ nn rijsbergen
35 Charlotte Broeders Nezprezzo Nabab de reve Sint willebrord
36 Lisanne Goorden Bienvenue TB indorado Oudenbosch
37 Jil Buijze Highlight HX Elvis ter Putte 's heer arendskerke
38 Sierra Michelle Wilson Audi's Issun Boshi Caretino Gold Dinteloord
39 Linda Van Dijk Fenna Pierrot St willebrord
40 Jeroen Snijders gabanna bustique Kaatsheuvel
41 Eva Stad Tip Top's Hotmail Mylord Carthago Geertruidenberg
42 Koen Leemans Dopharma's Happy Feet Diamant de Semmilly middelbeers HC
43 537 Martine van den Eynden Amaretto R.L. Action Breaker Lepelstraat HC
44 Quinty van der Heijden Hippolyta Crespo VDL Tilburg
45 Sjoerd Vrijhoeven Boca Junior Z Bigstar Jr KZ Dongen
46 Yvette Bogaert Mercurio Calido I Bergen op Zoom
47 389 Danny Willems Hinde nn Oosteind HC
48 Ingrid Broers Capiluda Z Calvino Z Oud-alblaa
49 Nikita Cheung Snow-flake vd Laarse heide Stakato Zundert
50 Michelle de Leeuw Valentino Z Vagrant rijsbergen
51 411 Bram Roos M-Holliday Zilverstar T Putten
52 Annemiek Noteboom Fanfa w Flamenco de semilly Tholen
53 Carolien Herbers Goodlord Gold Cardento Berghem
54 461 John Josephs Hatsjoe Callahan Rijsbergen
55 Charlotte Broeders Huckalucka z Hooch dkz Sint willebrord
56 Mats Kleemans Intertoy Z nn Breda
57 Sandy van de Ven Grivalta Zirocco Blue Goirle
58 118 Thomas Mertens Lasanto van het Eelshof Calluccio Baarle-hertog
59
60 Anouk Van Der Velde Hillary Cassini Gold Rijsbergeb
61 1 Eline Moerings Hastha vigo d'arsouilles Roosendaal
62 Sanne van Overveld Chaplin Contact V/d Heffinck OUDENBOSCH
63 Melissa Masseurs Kartina Carthino Z Roosendaal
64 421 Annemijn Maat Gagneur QUALITY TIME
65 436 Mandy Deurloo Heureuse Dakar VDL Tholen
66 Martine van den Eynden Valuas van de Horst - Lepelstraat HC
67 Sabine van der Meer Coca Z Coriano Z Kruisland
68 Jeroen Snijders Exclusive Carthino Z Kaatsheuvel
69 Femke Struik Galant Warkant Van 't Gestelhof oosterhout
70 Kelly Kreeft Daniet nn Oud-gastel
71 Willemien Hendriks Keizer Heartbreaker Casteren
72 rachelle hanemaaijer Happy Days Eldorado van de Zeshoek Someren
73 Evelien Hamers Herby Zirocco Blue Breda HC
74 Marcel Billet El Chapo BS Der Senaat 111 Rijsbergen
75 Nikki Vermelis Divergo B Verdi Tilburg
76 Sharon Gevers Exact Dubai Lage Mierde
77 501 Nikita Cheung Bella donna van de laarse heid Bustique Zundert
78 572 Emma Albaladejo Keyflow nn Breda HC
79 534 Dennis Wauben Jefferson - Molenschot HC
80 307 Koen Leemans Abracadabra Cartier Vd Heffinck Middelbeers HC
81 Willemijn Poetsma Fleur Vegas VDL galder
82 Monique van Es Veyron Z Vingino Bavel
83 Jens van der Meer Algarve Andiamo Tilburg
84 Tim Boogerd Harley Carrera Lage-Zwaluwe
85 412 Bram Roos Herman Untouchable Putten
86 Kymara Wouters Danish blue NN chaam
87 Thijs Kalkdijk Grandalina Arthos Hulten
88 Milou Mulders Tjambika Indoctro Oude tonge
89
90 557 Danny Willems Iniesta Etoulon Oosteind HC