19: Grand Prix 1.40cm Klassiek-SDA


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Prijsuitreiking te paard voor de eerste 5 ruiters, indien u niet aanwezig bent vervalt de prijs aan de organisatie.

Bonus 1e prijs €1000

Effol verzorgingsproducten extra prijs

De inschrijving opent op 1 Mei 2017, sluitingsdatum 25 juni 2017.

Wijzigingen/afmeldingen t/m 1 week voor aanvang van de desbetreffende wedstrijddag via de email secretariaat@outdoor-geldrop.nl zijn kosteloos. Daarna blijft het inschrijfgeld aan de organisatie verschuldigd. Startlijsten zullen hier 24 uur voor aanvang van de wedstrijd gepubliceerd worden.

 


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 25.00
Datum: 2 juli 2017
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 550.- + 1000
2e prijs: € 350.-
3e prijs: € 300.-
4e prijs: € 250.-
5e prijs: € 200.-
Regl. Volgprijzen: € 50.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 437 Bianca Schoenmakers Elmo HDH Geldrop
2 Patrick Lemmen Beau du Rouet Baloubet du Rouet Baarlo
3 431 Teddy van de Rijt Zazou Germus R Nuenen
4 Stijn van der Velden Compromis Tygo Eindhoven
5 Rens Spreuwenberg Deauville Canturano Kessel
6 Kimberley Winsingh Don Chello Douglas Raalte
7 Joep van der Kampen VDL Groep Dimitrie Clarimo Hoogeloon
8 403 Esther Manders Twinkling Star A.S. Kashmir Van Schuttershof Haaren
9 105 Ellen Zwijnenberg Boeve's Cointreau Cassini I
10 Claudia Verburgt Abbervail Lightning Ard VDL Douglas hoogeloon
11 Barbara Schreuder flashbang NN Polsbroek
12 Arnold Boerekamps S.L.I. Quapitol Quidam de Revel Asten
13 Roald van Lankveld Caia Mylord Carthago YSSELSTEYN (LB)
14 Caroline Manders Avanti D Padinus Valkenswaard
15 436 Bianca Schoenmakers Famke Adina HDH Bacardi VDL Geldrop
16 Ciaran Dreeling Lord Lenitas Limbus Nuenen
17 Elke Geraedts Carono Z Carat Baexem
18 248 Gabriela Roger Ibars Fani Puigroq nn
19 Gert Bloemen Heaven v/h Bloemenhof z Hardrock z Overpelt
20 279 Harry van Dooren Elithio nn Heeze
21 48 Joaquin Tinao Qognac des Hazettes - HC
22 Johan Klein Zieverink Dinoire Rascin Lierop
23 Marwin van den Nieuwenhuijzen Eton Clinton Sint-Oedenrode
24 Tanja Torgilsman-van Bakel Splendid Spender S swolgen
25 27 nils vanhees Himalaya nn
26 Freek Vestjens Jamal vd Heffinck Kalaska de Semilly Sevenum
27 156 Teun Vestjens Capriool Massimo Sevenum
28 Maikel van Mierlo Europe Cantos Koningslust
29 Boy Peels Amando Viostaverte Waalre
30 Niclas Parmler VDL Groep Cherokee No Limit Hoogeloon
31 Rob Heyligers Cream On Top Concorde asten
32 82 Joost Martens Van Gogh Vls Nabab de Reve
33 115 Bert-jan van de Pol Eyad D 10 Diamant De Semilly
34 380 Teddy van de Rijt Itcho Van 't Ruytershof Lord Z Nuenen
35 Stijn van der Velden Zippit O.cor D'emilion Eindhoven
36
37 Kimberley Winsingh Daimond Douglas Raalte
38 Joep van der Kampen VDL Groep Dylan Balou du Rouet Z Hoogeloon
39 66 Gabryella Dufour Dior nvt Lierop
40 370 Ellen Zwijnenberg Boncetto Concetto Famos
41 Claudia Verburgt Abbervail Diamant Diamant De Semilly hoogeloon
42 Barbara Schreuder Eye of the tiger Carambole Polsbroek
43 Arnold Boerekamps D'avange K Massimo Asten
44 376 Patrick Lemmen Ideaal Andiamo Z Baarlo
45 404 Esther Manders Devon Unaniem Haaren
46 Bianca Schoenmakers Dha Dha HDH Douglas Geldrop
47 Paul van Montfort Collin Z Clinton maria hoop
48 438 Freek Vestjens Freedom Advance Sevenum