18:Z 2 Fasen-JMJ Stables


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Prijsuitreiking te paard voor de eerste 5 ruiters, indien u niet aanwezig bent vervalt de prijs aan de organisatie.

Let op!!
De inschrijving opent op 1 Mei 2017, sluitingsdatum 25 juni 2017.

Wijzigingen/afmeldingen t/m 1 week voor aanvang van de desbetreffende wedstrijddag via de email secretariaat@outdoor-geldrop.nl zijn kosteloos. Daarna blijft het inschrijfgeld aan de organisatie verschuldigd. Startlijsten zullen hier 24 uur voor aanvang van de wedstrijd gepubliceerd worden.

 


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.50
Datum: 2 juli 2017
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 125.-
2e prijs: € 100.-
3e prijs: € 75.-
4e prijs: € 60.-
5e prijs: € 45.-
Regl. Volgprijzen: € 25.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 424 Teun Vestjens Capriool Massimo Sevenum
2
3 427 Bianca Schoenmakers Cream Couleur HDH Cream on Top Geldrop
4 398 Rob Heyligers Go-Go A'lee Spring power Asten
5 426 Gabryella Dufour Elegance nvt Lierop
6
7 417 Michiel de Ruyter Tequilla from Second Life Z Tlaloc La Silla Sevenum
8 Freek Vestjens El Capone Carolus II Sevenum
9 429 Florent Negrel duporina k zahiro uit het veld Lierop
10 Arnold Boerekamps Apower A Lee Springpower Asten
11 247 Gabriela Roger Ibars Quarta nn
12 wouter van den broek amore sydney goirle
13 William Schreuder BML Florida Balia NL Bustique Polsbroek
14
15 Teun Vestjens Felice Calvaro 6 Sevenum
16 Johan Klein Zieverink Fatouch S Erco van het Roosakker Lierop
17 Niclas Parmler VDL Groep Charisma Z Calato Hoogeloon
18 374 Patrick Lemmen Black Jack Canturano Baarlo
19
20 Rebekah Van Tiel Jolien van t Vennehof Fantomas de muze Poppel
21 Rob Heyligers Easy Rider Mr. Blue asten
22 Bianca Schoenmakers Elmo HDH Geldrop
23 Thijs Derks Gina Phin phin Zeeland
24 Thom van Dijck Archer Ginus Sint oedenrode
25 Gabryella Dufour amzonia nvt Lierop
26 102 Leon Hegge F-Ninjo HDH Napels Heeze
27 114 Bert-jan van de Pol Looyman Numero Uno
28 406 Boy Peels Der Over VDL Wittinger Waalre
29
30 383 Rosanne Janssen Chelsea Contact Vd Heffinck Lierop
31 363 Elina de Jong Fhilavska - Sevenum
32 335 Erika Lickhammer Eclips Eldorado Vd zeshoek
33 Fréderic Marien Edita Ukato Beringen
34 Teun Vestjens Eltjade S Nabab de Reve Sevenum
35 Michiel de Ruyter Festa Indoctro Sevenum
Slepen (15 minuten)
36 Freek Vestjens Enjoy it Manhattan Sevenum
37 418 Vincent Dings Deftig HDH ustinov Heeze
38
39 Arnold Boerekamps SLI Balourado Baloubet Du Rouet Asten
40 377 Joost Martens Gitano V Quality Time
41
42 Kimberly Peter Ducati Carolus II Eindhoven
43 Malin de Vries Dollar Girl Startrek Leende
44 399 Teddy van de Rijt Choco White Chocoprince Nuenen
45 Marielle Manders Daros Larino Valkenswaard
46 Marwin van den Nieuwenhuijzen Fabulous Harley VDL Sint-Oedenrode
47 Bianca Schoenmakers Famke Adina HDH Bacardi VDL Geldrop
48 Claudia Verburgt Just Me Andiamo hoogeloon
49 Wout Vlemmix Illustre D'Emma Bentley hoogeloon
50 Johan Klein Zieverink Fardento Cardento Lierop
51 Niclas Parmler VDL Groep Emily Cristo Hoogeloon
52 375 Patrick Lemmen Crocodile Dundee Corland Baarlo
53
54 Rebekah Van Tiel Coxie du haut du roi Vigo d'arsouiles Poppel
55 364 Roald van Lankveld Caia Mylord Carthago Ysselsteyn
56 Thijs Derks Evithya Diarado Zeeland
57 410 Thom van Dijck Forsilla Warrant Sint
58 Caroline Manders Balea Forlani Z Balou Du Rouet Z Valkenswaard
59
60 Stijn van der Velden Double Dees Quintender Eindhoven
61 Sierra Michelle Wilson Audi's Caleandra M Caleandro Dinteloord
62 Tanja Torgilsman-van Bakel Rosa Ohio van de padenborre swolgen
63 137 Boy Peels Zero Z nn Waalre
64 Michiel de Ruyter Tequilla from Second Life Z Tlaloc La Silla Sevenum
65 Gabryella Dufour Elyah nvt Lierop
66 Freek Vestjens Freedom Advance Sevenum
67 Rob Heyligers FFw88 MB Azteca VDL asten
68 400 Teddy van de Rijt Freiminka's Blue Diamond Mr. Blue Nuenen
69 402 Esther Manders Favall Zavall Vdl Haaren
70 Teun Vestjens Babblou Cartano Sevenum
71 428 Bianca Schoenmakers Cassada HDH Carenzo Geldrop