12: M 2 Fasen- Solar Techniek Brabant


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Prijsuitreiking te paard voor de eerste 5 ruiters, indien u niet aanwezig bent vervalt de prijs aan de organisatie.

Op deze wedstrijd zijn de reglementen van de KNHS van toepassing, t.w. het Algemeen Wedstrijdreglement, het Wedstrijdreglement van de betreffende discipline, eventuele aanvullende reglementen en alle daarop gepubliceerde wijzigingen

Wijzigingen/afmeldingen t/m 1 week voor aanvang van de desbetreffende wedstrijddag via de email secretariaat@outdoor-geldrop.nl zijn kosteloos. Daarna blijft het inschrijfgeld aan de organisatie verschuldigd. Startlijsten zullen hier 24 uur voor aanvang van de wedstrijd gepubliceerd worden.


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.50
Datum: 1 juli 2017
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 90.-
2e prijs: € 75.-
3e prijs: € 60.-
4e prijs: € 50.-
5e prijs: € 40.-
Regl. Volgprijzen: € 25.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 357 Elina de Jong Dior x Sevenum
2 392 Claire van Riel Voulez-vous Obourg Loon
3 146 Amber Hellmeister Charisma HDH Cream on Top Heeze HC
4 101 Leon Hegge Chucky HDH Calido I Heeze
5 163 Alisa Danilova Cacharel Coperphild
6
7 Rens Spreuwenberg Fairplay De Fremis Calvaro Z Kessel
8 Stefanie Minkels Erana S -- Hapert
9 William Schreuder Quint Quintender Polsbroek
10 Fleur van Lier Gusto van de Elzenhorst Diarado sevenum
11 Jose de Vries Asanta Casantos Helvoirt
12 384 Thom van Dijck Fleurissant Startrek Sint
13 Julia Geers Fleur Donja Vleut Breugel
14 393 Max van de Rijt Choco White Nuenen
15 358 Elina de Jong Abebe Bikila x Sevenum
16
17 Noortje Gevers Fleur Namelus R Nijnsel
18
19 Coen Kerbert Go Besi Zambesi Enschede
20 Gabryella Dufour Gambler Cicer Lierop
21 387 Johan Klein Zieverink Gimondie Eldrorado v/d zeshoek Lierop
22 Wout Vlemmix Illustre D'Emma Bentley hoogeloon
23 147 Amber Hellmeister Get over It HDH Cream on Top Heeze HC
24
25 Rens Spreuwenberg Neo KZ Nonstop Kessel
26 276 Harry van Dooren Ceasar nn Heeze
27 378 William Schreuder B & B's Goldy Locks Viceroy t Polsbroek HC
28 Gina van Dam Dircona Warrant Rotterdam
29
30 359 Elina de Jong Billy Penny Chacco Blue Sevenum
31 Rebecca Lindberg Gini C - Aarle-Rixtel
32 Thom van Dijck Forsilla Warrant Sint oedenrode
33 390 Claudia Verburgt Just Me Andiamo Hoogeloon HC
34 Sandra Klaessen cote dor Neer HC
35 110 Bert-jan van de Pol Condor Z nn
36 Twan Bardoel Jumpingstar Startrek Mariahout
37 Amber Hellmeister Charisma HDH Larino Heeze
38 Thijs Derks Grania-s Warrant Zeeland
39 165 Alisa Danilova G-Orchidee NN
40
41 William Schreuder BML Florida Balia NL Bustique Polsbroek
42 Elke Geraedts JK Horsetrucks Cheere Leader Cascon Baexem
43 277 Harry van Dooren Florida nn Heeze
44 102 Leon Hegge F-Ninjo HDH Napels Heeze
45
Slepen (15 minuten)
46 Silvie Liebing Balou´s Barbie Girl Balou de Rouet Meterik
47 Coen Kerbert Elisabelle S Cardento Enschede
48 Wout Vlemmix Abbervail Rafferty Curtis hoogeloon
49 232 Claudia Verburgt Chantal nn Hoogeloon HC
50 Sandra Klaessen fharhap Neer HC
51 388 Johan Klein Zieverink Fardento Cardento Lierop