Rubriek 6: Warming up class B 100 cm HC


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
  • Impuls paarden 100 cm
  • Eenvoudig parcours
  • Prijzen: geen
  • Niet voor puntenregistratie

Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 8.00
Datum: 30 juni 2017
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Thijs Derks Iscolavsco Fortuna Berlin Zeeland HC
2 Malin de Vries Quintera HDH Quintero Leende
3 70 Bianca Schoenmakers Hans Dings HDH nn Geldrop
4 Amber Hellmeister Hengst HDH Cream on Top Heeze
5 330 Hayden Stewart Espoir nn
6 Solveig Keskula Gezelle Vittorio Heeswijk
7 344 Johan Klein Zieverink IRON L Numero uno Lierop
8 171 Belle van Breugel Izzi Tinka's boy
9 Kim Rothengatter VDL Groep Isabelle Verdi Hoogeloon HC
10 Scarlett van Ommeren Contessa Vermont Maarheeze
11 123 Ilse Hoogesteger Mondain Montender
12 301 Rebecca Lindberg Heavens Fire Spartacus Aarle-rixtel
13 Martine van den Eynden Crescendo MBZ Lepelstraat
14 Mandy Jansen Aphrodite SZ Andiamo Z breugel HC
15 332 Martine van den Eynden Crescendo MBZ Lepelstraat
16 169 Lisanne Verdonk Ilamine de Thurin nn Oudenbosch HC
17 Lisanne van de Pasch Hunter Dakar VDL Helmond HC
18 325 Ozgur Ozkan jk horsetrucks levesta jk horsetrucks leasure z
19 Claudia Verburgt H Uberta R onbekend hoogeloon
20 Rob Heyligers Hollywood Quasimodo asten
21 230 Claudia Verburgt H Uberta R onbekend Hoogeloon HC
22 Thijs Derks GIMOSA Numero uno Zeeland HC
23 Chen Rich Cassio Casall Liessel
24 Luc Martens Gizmo Indoctro Ommel HC
25 287 Frida Berggren Gini nn Lommel HC
26 Yentl Tops Golieta S Mr. Blue Eindhoven
27 Florent Negrel Goldfever Cicer lierop HC
28 Solveig Keskula Hillary Caleandro Heeswijk
29 172 Belle van Breugel Disney go Concorde
30 Kim Rothengatter VDL Groep Crinaeae Z - Hoogeloon HC
31 73 Martien Adelaars Dolce Vita Lancester Heeze
32 122 Ilse Hoogesteger Iva Baltic
33 346 Rebecca Lindberg Olaya Z Ogano Sitte Aarle-rixtel
34 Mandy Jansen Levesta SZ JK horsetruck Leasure breugel HC
35 Lisanne Verdonk I love you MB Numero Uno Oudenbosch HC
36 Lisanne van de Pasch Helaine van de Smockelaer Nabab de Reve Helmond HC
37 Kimberley Winsingh Chanel nn Raalte
38 Rob Heyligers Hakuna matata Baltic asten
39 Pascal Knijnenburg Gloria verte Caramba Deurne
40 293 Stijn van der Velden Miss Quickly Cocu Eindhoven
41 Thijs Derks Hokyra Zambesi Zeeland HC
42 288 Frida Berggren Cloussau nn Lommel HC
43 326 Ozgur Ozkan jk horsetrucks levesto jk horsetrucks leasure z
44 Boaz Rich Tin tin Nn Liessel
45 88 Hein van Driel Thunwan van Beek nn