3: Z 2 Fasen-VTV Trucks-Veterinair Centrum Someren


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Prijsuitreiking te paard voor de eerste 5 ruiters, indien u niet aanwezig bent vervalt de prijs aan de organisatie.

Op deze wedstrijd zijn de reglementen van de KNHS van toepassing, t.w. het Algemeen Wedstrijdreglement, het Wedstrijdreglement van de betreffende discipline, eventuele aanvullende reglementen en alle daarop gepubliceerde wijzigingen

Wijzigingen/afmeldingen t/m 1 week voor aanvang van de desbetreffende wedstrijddag via de email secretariaat@outdoor-geldrop.nl zijn kosteloos. Daarna blijft het inschrijfgeld aan de organisatie verschuldigd. Startlijsten zullen hier 24 uur voor aanvang van de wedstrijd gepubliceerd worden.


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.50
Datum: 29 juni 2017
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 125.-
2e prijs: € 100.-
3e prijs: € 75.-
4e prijs: € 60.-
5e prijs: € 45.-
Regl. Volgprijzen: € 25.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 61 Gabryella Dufour Elegance nvt Lierop
2 Arnold Boerekamps Coco Quicksilver Asten
3 303 Rosanne Janssen Chelsea Contact Vd Heffinck Lierop
4 Maikel van Mierlo Edelmanfee Kojak Koningslust
5 Niels Knape Emma-Riende Indoctro Swalmen
6 Rob van Bussel Zandora Z Zandor deurne
7 140 Senna Diks Dakiro van berkenbroeck Perhaps vh Molenvondel
8 135 Boy Peels Loksly van de Broekkant Jaguar Mail Waalre
9 194 Joost Martens Fenn Eldorado van de Zeshoek
10 118 Patrick Lemmen Giruso Indoctro Baarlo
11 307 Rebecca Lindberg Frodo C Marlon Aarle-rixtel
12 22 nils vanhees Himalaya nn
13 314 Anne-martine van Liere Gilithyia vls Vader Onbekend Weert
14 Niclas Parmler VDL Groep Emily Cristo Hoogeloon
15 312 Jorn Emschove VDL Groep Dumba Zürich Hoogeloon
16 Kimberley Winsingh Flying Dream carambole Raalte
17 Lonneke Mulder Werra Claudio's Son Sittard
18 Luc Martens Frappant Warrant Ommel
19 213 Michiel de Ruyter Festa Indoctro Sevenum
20 Rebekah Van Tiel Jolien van t Vennehof Fantomas de muze Poppel
21 Teddy van de Rijt Charissa Cicero Nuenen
22 Kim Sturme Dalisca Memphis Bakel
23 Aimee van Gerwen Bleu Star Mr. Blue Vught
24 Boaz Rich Expatero Zapatero vdl Liessel
25 Dennis Evertse Cascarinho NN Bakel
26 Cherish van Orsouw Fomara Pierrot Heesch
27 59 Gabryella Dufour Elyah nvt Lierop
28 Arnold Boerekamps S.l.i. Elonero Onbekend Asten
29 Maikel van Mierlo Europe Cantos Koningslust
30 Niels Knape Le Concorde Empire Swalmen
31 Oda Charlotte Lyngvar Elocia Ustinov Baarlo
32 Rob van Bussel Erano Carthino Z deurne
33 137 Boy Peels Zero Z nn Waalre
34 Christel Spitters Glenwood Vingino deurne
35 Patrick Lemmen Filini Arezzo VDL Baarlo
36 308 Rebecca Lindberg Queen's Fire Z Quantum Aarle-rixtel
37 Jari van de Biggelaar Cialotti Contendro 1 deurne
38 81 Anne-martine van Liere Flinstone Ultimo Weert
39 Niclas Parmler VDL Groep Etoille Clarimo Hoogeloon
40 313 Jorn Emschove VDL Groep Falco Clearway Hoogeloon
41 Lonneke Mulder Con Calato Claudio's Son Sittard
42 Luc Martens Elisha di Lana Numero Uno Ommel
43 Rebekah Van Tiel Coxie du haut du roi Vigo d'arsouiles Poppel
44 315 Teddy van de Rijt Lander Z Lord Z Nuenen
45 Silje Haug Darjeeling Vaillant Hunsel
46 Kim Sturme Doretta Vittorio Bakel
47 Caroline Manders Balea Forlani Z Balou Du Rouet Z Valkenswaard
48 Milan Lamers kokidoki vd broekkant indoctro Neerpelt
49 Joseph Rothstein Gomez Quality Time Eindhoven
50 Jolanda Visser Verdientje Verdi Heeze
51 Arnold Boerekamps Eutaro C Calvaro Z Asten
52 Maikel van Mierlo Follow Up Andiamo Koningslust
53 Niels Knape Dirginia Van Gogh Swalmen
54 321 Oda Charlotte Lyngvar Grapje Cardento Baarlo
55 Rob van Bussel Gotcha Gameboy deurne
56 Patrick Lemmen Fascinating Fortuna Zapatero VDL Baarlo
57 318 Gabryella Dufour Elegance nvt Lierop HC