2: M 2 Fasen-Van Hout-Van Mechelen


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Prijsuitreiking te paard voor de eerste 5 ruiters, indien u niet aanwezig bent vervalt de prijs aan de organisatie.

Op deze wedstrijd zijn de reglementen van de KNHS van toepassing, t.w. het Algemeen Wedstrijdreglement, het Wedstrijdreglement van de betreffende discipline, eventuele aanvullende reglementen en alle daarop gepubliceerde wijzigingen

Wijzigingen/afmeldingen t/m 1 week voor aanvang van de desbetreffende wedstrijddag via de email secretariaat@outdoor-geldrop.nl zijn kosteloos. Daarna blijft het inschrijfgeld aan de organisatie verschuldigd. Startlijsten zullen hier 24 uur voor aanvang van de wedstrijd gepubliceerd worden.


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.50
Datum: 29 juni 2017
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 90.-
2e prijs: € 75.-
3e prijs: € 60.-
4e prijs: € 50.-
5e prijs: € 40.-
Regl. Volgprijzen: € 25.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 101 Leon Hegge Chucky HDH Calido I Heeze
2 297 Wil Schellekens Casaletto Casquetto Esbeek
3 Gabryella Dufour Good Luck Cicer Lierop
4 Frida Berggren Clarissa nn Lommel
5 Luc Martens Ferrero Decor Delatio Ommel
6 Joep van der Kampen VDL Groep Guillermo Z Aristo Z Hoogeloon
7 237 Stella Rohlcke Queen of Hearts Heartbeat
8 Kristian Houwen Hiralinde-DN Glasgow vh Merelsnest Wanssum
9 Liza Tiebot Springkey Spartacus Wanssum
10 119 Sharon Gevers Exact Dubai Lage
11 Michiel de Ruyter Tequilla from Second Life Z Tlaloc La Silla Sevenum
12 Vera Grevelink For Joy V/h Akenhof Winningmood Van De Arenberg Asten
13 Marcel Dufour Silas Stalypso Someren
14 160 Caroline Manders Double Joy Balou du rouet Valkenswaard
15 Chiara Palmi Guus H Arthos R Blitterswijck
16 Wilma Hellstrom Flashback Nuenen
17 Myrna de Ridder Eureka S Vigo D'arsouilles Nuenen
18 Rob van Bussel berenice mia corland deurne
19 Oda Charlotte Lyngvar Goanita HX Zandor Z Baarlo
20 Puck Zweegers Calando Indorado Valkenswaard
21 Mandy Jansen Gibson S Diamant breugel
22 280 Nicole Mestrom Goliath Bustique Swalmen
23 Stefanie Minkels Erana S -- Hapert
24 Maikel van Mierlo Gycara Ticalux Koningslust
25 Kim Rothengatter VDL Groep Felix Contendro I Hoogeloon
26 Kim Sturme Gallardo Cancara Bakel
27 298 Anne-martine van Liere Handyman VLS Azteka Weert
28 132 Boy Peels Ganymedes nn Waalre
29 Christel Spitters gramonna vittorio deurne
30 290 Cindy van de Werf Fiji Lexicon
31 Kristian Houwen Highlander Numero Uno Wanssum
32 306 Esther Manders Assembly's Andiamo Andiamo Haaren
33 Johan Klein Zieverink Gimondie Eldrorado v/d zeshoek Lierop
34 102 Leon Hegge F-Ninjo HDH Napels Heeze
35 Amber Hellmeister Charisma HDH Larino Heeze
36 Wil Schellekens Flyer sierappel ESBEEK
37 Thijs Derks Gina Phin phin Zeeland
38 Rosanne Janssen Chelsea Contact Vd Heffinck Lierop
39 Yves Winkelmolen Thank you Cantos Son en breugel
40 Gabryella Dufour Gambler nn Lierop
41 Niclas Parmler VDL Groep Charisma Z Calato Hoogeloon HC
42 238 Gabriela Roger Ibars Quarta nn HC
43 Liza Tiebot Don Corleone Dallas Wanssum
44 Puck Zweegers Chez-nous Cassini II Valkenswaard
45 284 Jorn Emschove VDL Groep Dumba Zürich Hoogeloon HC
Slepen (15 minuten)
46 212 Michiel de Ruyter Felix Zambesi Sevenum
47 Jari van de Biggelaar go to win deurne
48 Lisanne van de Pasch Dilena Vigaro Helmond
49 Rob van Bussel corhamadi z calavro z deurne
50 Oda Charlotte Lyngvar Greatfull Congress Baarlo
51 309 Niels Knape Flügel Chacco Blue Swalmen HC
52 Nicole Mestrom Garina . Mylord Carthago swalmen
53 54 Maikel van Mierlo othello ogano sitte Koningslust
54 Kim Rothengatter VDL Groep Figeac Mr. Blue Hoogeloon
55 299 Anne-martine van Liere Holiday VLS Cartano Weert
56 Gina van Dam Dircona Warrant Rotterdam
57 Esther Manders Favall Zavall Vdl HAAREN
58 Johan Klein Zieverink Fardento Cardento Lierop
59 Wil Schellekens Just Cavalli vd Molenheide sierappel ESBEEK
60 274 Harry van Dooren Ceasar nn Heeze
61 Thijs Derks Grania-s Warrant Zeeland
62 Rebekah Van Tiel Egostern Krunch de Breve Poppel
63 Yves Winkelmolen Granada Vittorio Son en breugel
64 59 Gabryella Dufour Elyah nvt Lierop HC
65 133 Ilse Fens Balou -
66 78 Joost Martens Gitano V Quality Time
67 Niclas Parmler VDL Groep Italia Numero Uno Hoogeloon HC
68 Jorn Emschove VDL Groep Gistique Verdi Hoogeloon
69 Michiel de Ruyter Hi There Nabab de Reve Sevenum
70 Jari van de Biggelaar hublot diarado deurne
71 Lisanne van de Pasch Chapeau Z Chelltago Z Helmond
72 Rob van Bussel Chica du Buisson Z Calvaro Z deurne
73 Oda Charlotte Lyngvar Grapje Cardento Baarlo
74 Niels Knape Garibaldi Toulon Swalmen
75 Maikel van Mierlo Comment Commander Koningslust
76 Kim Rothengatter Fominka Clinton I Hoogeloon
77 300 Anne-martine van Liere Homerun VLS Emilion Weert
78 Rebecca Lindberg Gini C - Aarle-Rixtel
79 Lonneke Mulder Fabulous Blue Mr. Blue Sittard HC
80 Niels Knape Farezzo Arezzo VDL Swalmen
81 Nicole Mestrom Miss Pepper Potts Heartbreaker swalmen
82 Kim Sturme Fontana Tangelo vd Zuuthoeve Bakel
83 275 Harry van Dooren Florida nn Heeze
84 37 Teddy van de Rijt Vorea Dorcel Diamant de Semilly Nuenen HC
85 215 Aimee van Gerwen Lumpaci Leandro Vught HC
86 Patrick Lemmen Ludwig Z Last Man Standing Baarlo
87
88 Gabryella Dufour Elegance nvt Lierop
89 193 Joost Martens Feldorado Diarado