1: L 2 Fasen-ASP-Horsefood


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Prijsuitreiking te paard voor de eerste 5 ruiters, indien u niet aanwezig bent vervalt de prijs aan de organisatie.

Op deze wedstrijd zijn de reglementen van de KNHS van toepassing, t.w. het Algemeen Wedstrijdreglement, het Wedstrijdreglement van de betreffende discipline, eventuele aanvullende reglementen en alle daarop gepubliceerde wijzigingen

Wijzigingen/afmeldingen t/m 1 week voor aanvang van de desbetreffende wedstrijddag via de email secretariaat@outdoor-geldrop.nl zijn kosteloos. Daarna blijft het inschrijfgeld aan de organisatie verschuldigd. Startlijsten zullen hier 24 uur voor aanvang van de wedstrijd gepubliceerd worden.


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.50
Datum: 29 juni 2017
Tijd: 09:00
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 90.-
2e prijs: € 75.-
3e prijs: € 60.-
4e prijs: € 50.-
5e prijs: € 40.-
Regl. Volgprijzen: € 25.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 271 Dennis Evertse Zirocco Z Zavall VDL Bakel
2 281 Ciaran Dreeling Grace Emine W Up to Date Nuenen
3 Florent Negrel Hallah architect nvt lierop HC
4 283 Wilma Hellstrom Flashback Nuenen HC
5 74 Gabryella Dufour Gambler Cicer Lierop
6 Michiel de Ruyter Gussini Parasol - Sevenum
7 Rebekah Van Tiel Chupachup van de Wolfsakker - Poppel
8 Yves Winkelmolen Baloubelle Balou du rouet Son en breugel
9 Larissa Bijl Gabaret Spartacus Deurne
10 Amber Hellmeister Get over It HDH Cream on Top Heeze
11 Kim Rothengatter VDL Groep Gigi Z Cassanova Z Hoogeloon
12 Joep van der Kampen VDL Groep Flower Z Nabab de Reve Hoogeloon
13 Kristian Houwen Happy Hour Kannan Wanssum
14 Boy Peels Bovita Z NN Waalre
15 Chen Rich Lemba z Level z Liessel
16 Esmay van Griensven Dès Joke Wallenberg Nuenen
17 Jeanne Heijligers Havanna Crespo VDL Asten
18 Kitty van Deurzen Al Capone Z Artos Z Elsendorp
19 Mikki Manche Zenzie Kennedy Valkenswaard
20 Niclas Parmler VDL Groep Geoffrey Untouchable Hoogeloon
21
22 Noa van der Aa Hesmee Up to date Deurne
23 Dominique de l'Or Caldo 5 Cassini I Tilburg
24 99 Leon Hegge Cameleon HDH Cream on Top Heeze
25 Thijs Derks HERMA Toulon Zeeland
26 272 Dennis Evertse Goya Bernini Bakel
27 Florent Negrel helle borus Cicer lierop HC
28 57 Gabryella Dufour Future Pride of Architect nn Lierop
29
30 210 Michiel de Ruyter Nena KZ Sevenum
31 Yves Winkelmolen Queen du rote Z Quickfire de ferann Son en breugel
32 Rebekah Van Tiel Flinstoon van de wolfsakker Arizona Poppel
33 Larissa Bijl High Limits Gentleman Deurne
34 Amber Hellmeister Hallaus HDH Applaus Heeze
35 Kim Rothengatter VDL Groep Gregory Z Cassanova Z Hoogeloon
36 Joep van der Kampen VDL Groep Fay Clearway Hoogeloon
37 Kristian Houwen Taloubest Taloubet Wanssum
38 130 Boy Peels Granita nn Waalre
39 Rebecca Lindberg Hannibal Rascin Aarle-Rixtel
40 Niels Knape Harlekijn vd Horst Quality Time Swalmen
41 25 Jani Ksiezarczykj Comment Ca Va nn
42 23 nils vanhees Memory nn
43 226 Wil Schellekens Isabel Captain Cooper Esbeek
44 Boaz Rich Harry Liessel
45
Slepen (15 minuten)
46 234 Eric Jr. van der Vleuten Hilton Untouched
47 Luc Martens Gambler Spartacus Ommel
48 Mandy Jansen Garona S vigo d'arsouilles breugel
49 Gina van Dam Heliotrop HBZ Tornesch Rotterdam
50 67 Bianca Schoenmakers Florijn Diarado Geldrop
51 Esther Manders Assembly's Andiamo Andiamo HAAREN
52 100 Leon Hegge Hendrik HDH Zambesi Heeze
53 Thijs Derks Gimosa Numero uno Zeeland
54 273 Dennis Evertse Larinha Larimar Bakel
55 Florent Negrel Goldfever Cicer lierop HC
56
57
58 Rebekah Van Tiel Bartabas de la pomme Marius Claudius Poppel
59 294 Wil Schellekens Incredible Night Dutch Design Esbeek
60 Yves Winkelmolen Geneve Tangelo van de zuuthoeve Son en breugel
61 295 Larissa Bijl El Salvador Ticallux Verte Deurne
62 146 Amber Hellmeister Charisma HDH Cream on Top Heeze
63 Myriam Hechme Trouble Tangelo vd Zuuthoeve Baarlo
64
65 Christel Spitters inadja celano deurne
66 289 Jari van de Biggelaar indigo vittorio Deurne HC
67 139 Senna Diks Floreth Harley VDL
68 Rosanne Janssen High Jumper V. Ukato Lierop
69 26 Jani Ksiezarczykj Indianna nn
70 24 nils vanhees Lagos nn
71 173 Boaz Rich Gemler Diarado Liessel HC
72 Jolanda Visser Hatsikidee Zirocco blue Heeze
73 180 Cindy van de Werf Fritske Chaco Blue
74 182 Jonna Martinson Eros Indorado Upplands HC
75 243 Eric Jr. van der Vleuten Helga Utopia Zirocco Blue
76 Kim Sturme Farnarico Zidane Bakel
77 Summer Weezenbeek Waomi Corland Ospel
78 68 Bianca Schoenmakers Cascada HDH nn Geldrop
79 Gert Bloemen Anyway v/h bloemenhof z Andiamo Overpelt
80 Luc Martens Ferrero Decor Delatio Ommel
81 Frida Berggren Clarissa nn Lommel
82 291 Chiara Palmi Florence Sam R Blitterswijck
83 58 Gabryella Dufour Good Luck Cicer Lierop
84 233 Stella Rohlcke Queen of Hearts Heartbeat
85 Joep van der Kampen VDL Groep Guillermo Z Aristo Z Hoogeloon
86 Kristian Houwen Hiralinde-DN Glasgow vh Merelsnest Wanssum
87 Liza Tiebot Springkey Spartacus Wanssum
88 Sharon Gevers Exact Dubai Lage Mierde
89 Vera Grevelink For Joy V/h Akenhof Winningmood Van De Arenberg Asten
90
91 Caroline Manders Double Joy Balou du rouet Valkenswaard
92 296 Wil Schellekens Casaletto Casquetto Esbeek HC
93 Myriam Hechme Dokioki - Baarlo
94 Oda Charlotte Lyngvar Henrietta HX Afellay Baarlo